Объркана
Здравейте! Извинявам се, ако вече има подобна статия. Имам нужда от съвет. Аз съм момиче на 18 години и имам сериозен приятел от година и половина, или поне преди беше така. Въпросът е, че от скоро започна да изстива към мен. Преди искаше постоянно да излизаме, беше загрижен за мен, притесняваше се, опитваше се да ми угоди на всеки един каприз, обаче сега... Няма желание да излизаме заедно, нито пък да правим каквото и да е било. Чудя се, възможно ли е просто да съм му омръзнала вече или пък да си има друга. Вече не ми споделя така, както преди. По телефона дори не си говорим и като цяло много рядко може да ме набере, за да се чуем. Какво да направя? Как да постъпя?
Благодаря Ви предварително!

Коментари

1.   Духай, дуууухай. ;) Явно не му е кеф с теб вече. Та дуууухай докато не ти каже стига ;)

2.   Точно на това ми прилича и на мен.
Попитай го директно има ли си друга и защо се държи така изстинало.
Никой не може да ти кажа истината, освен той.
Ако си има друга, просто се отдръпни и си живуркай сама докато някой ден не попаднеш на нов партньор.
Ако не, пак се отдръпни и му кажи, че не е редно да получаваш такова пренебрежение във връзката ви и ако иска да те запази, ще трябва все пак да даде нещо от себе си в името на тази връзка.
Успех.

3.   В началото любовта на мъжа е много силна, но ако жената се изживява като принцеса и само я консумира без да му отвръща по-абсолютно същия начин, със същото запленение каквото той има към нея, със същата отдаденост, със същия интензитет тогава любовта започва да намалява, огъня не се подхранва и започва да гасне, няма гориво. Жената се пита - какво става? Става това, че като само консумираш и взимаш, нещото свършва, изчерпва се и оставаш с празни ръце.

4.   От авторката: Изключително много Ви благодаря - номер 2 и 3 за съветите. Още на следващия ден след като написах статията поговорих с него. Разговора беше доста вълнуващ, каза ми, че никога не би ми изневерил с друга, а ако реши да го направи, първо ще скъса с мен, тъй като не желае да ме лъже. Извини ми се за това, което несъзнателно е направил и сега всичко е наред, т. е. всичко си е както преди. Та, още веднъж Ви благодаря за съветите.

5.   На мен не ми публикувате понякога коментари защото съм по-краен, но за номер едно и неговото духане всичко е наред.