Кървене втори път за седмица
Здравейте! Имам един проблем и много се притеснявам. От 1 година пия Ясмин по лекарско предписание за поликистоза, защото преди ми идваше много нередовно и имах страшни болки. Гинеколога ми каза на всяка 1година да правя почивка. Реших да направя почивката този месец. Последното ми хапче беше петък 31. 08. Трябваше да ми дойде в неделя, така ми е идвало всеки месец от както пиех хапчетата, но ми дойде в понеделник. Предния месец менструацията ми неше във вторник, пак нещо се обърка и тогава. Тази седмица като ми спря в четвъртък и в петък нямах абсолютно нищо. по принцип в петък (07. 09) трябваше да започна хапчетата, но нали да направя почивката. Вчера започна да кърви отново, чак като уринирах си капеше кръв (както в първите дни на цикъла). Вечерта нямаше нищо и днес през деня правих секс с приятеля ми и прокървях пак и имам странно чувство отдолу, все едно ме е отворил пак. Не мисля, че е от секса, защото не е бил прекалено груб, само, че малко по-набързо го направихме и в началото ми беше трудно да свикна с пениса му в мен, мислех, че е защото не бяхме правили нищо над седмица. Обаче чувството остана, все едно имам разранено, не знам и аз как да го опиша
Последните 2 седмици някъде усещах ту странна болка в яйчника, ту ниско в корема. Нямам си идея какво е това, споменавам тези симптоми, защото не са присъщи за ежедневието ми, нито за периода, когато съм в менструация. Ще ида на гинеколог, и без това имам преглед този месец, просто много ме притеснява кървенето за втори път тази седмица. Моля Ви, ако може да ми помогнете, много ще се радвам!

Коментари

1.   И аз имам такива болки след като правя секс дори леко чувство на гадене понякога. Може нещо от самото лекарство да не ти понася.
Болката сигурно от това, че не си го правила скоро, а може и отново да имаш кисти. Най-добре обаче попитай гинеколога си!

2.   Това е за лекар, не за интернет потребители, добре че не си похапвах, щях да се издрайфам върху клавиатурата!

3.   Авторката
Номер 1, благодаря, а номер 2, не знам какво гнусно има в това? То в заглавието си пише какъв е проблема, ако си толкова гнуслив/а, защо отваряш, а и също като нямаш с какво да помогнеш, коментара ти е напълно безсмисленПредполагам си някое лапе, което още не знае на кой свят е. Хората имат проблеми и не винаги може да се посети веднага лекар, а и е друго да видиш, че не си сам с твоя проблем ;) Съжалявам иначе, че обърках раздела, трябваше да е за раздел Здраве