Дали ще й хареса
Здравейте, понеже с приятелката ми сме скарани, искам да измисля някакъв начин да я зарадвам. Искам да попитам аудиторията на сайта какво мисли за букет от рози, 50 или 70, който да изпратя по куриер и да й го доставят по време на час в училище пред съучениците й. Дадоха ми тази идея, тя обича рози, но не знам дали е добра идея, не знам дали ще й хареса. Аз мисля, че всяко момиче би се почувствало специално от такъв жест, а наистина я обичам и искам да й го докажа. Моля за съвети дали е уместна идеята ми

Коментари

1.   Пич,това е изтъркано,защо трябва да е пред хора?
Подари й букет,но не по куриер и не пред публика.
Измисли някое стихотворение,което да й кажеш по време когато й даваш букета.
Можеш да й паднеш на колене,рицитирайки измислено от теб стихотворение,но показността не е начин да изразиш любовта си

2.   Много са. 5 стигат и да е анонимно. Тя ше се сети от кой е. Ако не се сети за теб... миии случва се ;)

А да - изчакай да почне учебната година, че ще увяхнат до 17-ти ;)

3.   Заради теб ли се скарахте? Ако да - значи идеята ти не е лоша. Момичетата обичаме романтични изненади. Но дали куриер да го занесе или лично ти... Това го обмисли. По-добре ще е да чуе от теб лично да произнасяш, че съжаляваш за грешката си.
Ако сте се скарали заради нея... Добре си помисли далли ти изобщо трябва да ѝ се извиняваш и да искаш да влагаш толкова много усилия да възстновиш връзка, която тя може би дори не желае. (това поседното е в случай че тя нещо е сгафила)
И най-накрая... Защо ще чакаш да започне училище?
Изненадай я още утре! Още сега! Отивай на входната ѝ врата и ѝ се обади. Дори да не е с букет от 50, 70 или 101 рози... Дори да е само една роза. Жестът е важен! Спонтанността!
Успех, приятелю! Дерзай!

4.   Аз съм момиче на 17, сега ще съм 11-ти клас.
1. Мисля, че чрез този жест няма да докажеш любовта си към нея, защото това са просто цветя.
2. Наистина ли искаш да си дадеш парите за нещо, което ще увехне няколко часа след изненадата?
3. По-добре я изненадай с нещо, което не се купува. Обясни ѝ защо я обичаш или ѝ го напиши; направи и диск с любимите ви песни; или измайстори кутийка със спомени.

Успех, Ж, 17

5.   Ами, ако нищо друго не можеш да измислиш, и букет става, макар, че аз не бих се впечатлила от това. Номер 4 ти дава доста по-смислени идеи от твоята, та по-добре ги ползвай.

6.   Ще и хареса. С куриер но с 25 рози. Няма смисъл да хвърляш пари за 50 броя.

7.   Не знам за момичето, но на мен би ми станало много неудобно да получа букет по куриер публично. Много по-добре ще е да отидеш до тях, с една (1) роза и една кутия бонбони и да и се извиниш. Ще се трогне повече, а и ще и спестиш погледите на целия клас. Романтиката не трябва да е показна и не се изразява в количеството похарчени средства.

8.   По добре 5 рози и по скъпи шоколадови бонбони, гривна, плюшена играчка, балони в формата на сърца или с текст обичам те. Общо взето може всичко, но чак пък 50 - 100 - 200 рози защо? Увяхват бързо, скъпи са и малко безсмислено хвърлени пари на вятъра. Ако ти си сгафил ето ти идеи дори сега има по една роза под стъклен капак, като в красавицата и звяра и мечета от декоративни рози което ако си решил да хвърляш пари и е луда по розите е по оптимален вариянт, но все пак от тези има и по 50 и по 350лв не залагай на скъпото.
Все пак ще я впечатляваш няма да я купуваш, най вече зарежи куриера трябва да е лично отиваш падаш на колене казваш и, че я обичаш, че съжаляваш и така. Но 50 рози айде стига 5 стигат но да ти ги направят на букет и бонбоните също са оптимален вариант излишно е 50 рози наистина ще увяхнат бързо. А ако тя е сгафила не се занимавай изобщо няма какво да и подаряваш ако не го заслужава, и все пак обеди се, че заслужава всичко това.

9.   Купи й бижу. Със пари за 100 рози може да се купи хубаво бижу - и не увяхва :)