Дали това любов е
Здравейте! Интересни чувства ни споходиха с моята приятелка, а радващото е, че е взаимно. Не знам какво е, не го бях изпитвал преди никога.

Тя е на 21, аз на 27. В началото на връзката ни (преди 6 месеца), въобще не искахме нищо сериозно. Аз я гоних, тя се дърпаше. После поддаде, но като цяло аз изпитвах повече симпатии към нея. Не знаех дали е плод на сексуалната ми възбуда и прочие, но ние се познаваме от по-отдавна и не бяхме близки приятели, но имахме познанство.

Както й да е, но като цяло при нея процесите протичаха по-бавно. Дойде моментът, в който си казахме обичам те, почувствахме го и двамата. Естествено, аз съм мнителен в нейните и в мойте чувства. Винаги се опитвам да разбера защо и дали наистина това е обич, а не е сексуално привличане, просто тръпка, симпатия или нещо друго.

Не сме се разделяли. Дори за последните 6 месеца всеки ден сме си писали и разделите ни са били за 2-3 дни, но за последните 2 месеца не се разделяхме и за толкова.

Сега се разделихме за 10 дни. Пишехме си постоянно и какви ли не глупости, сексуални, на камери се гледахме, гол се показвах, глупости, глупости и разговори и като се върнах тук... като се разбрахме да слезне изпитах някаква адска тръпка, все едно се виждам с някого за пръв път и имам адското желание да го видя, не издържах.

Слезна, погледнахме се и се гледахме така, сякаш се виждаме за пръв път. Беше ни срам и постоянно се усмихвахме, сякаш не бях я виждал никога. Възхищавах и се на това колко е красива, но не и го казах (имаше и друг човек с нас). Сякаш никога не съм я целувал и не е била моя, такава тръпка и желание да я гледам не бях изпитвал никога. Качи се в колата и отново аз се обръщах срамежливо и я поглеждах и тя мен и се смеехме и закачахме, като дечица. След това закарахме другия човек, качих се аз да карам и тя до мен и отново ни беше срам и си поговорихме за тия неща, че ги изпитахме взаимно.

Разчупих леда естествено започнах да я пипам тук-таме, но ме беше леко срам, а нея още повече.

Но ние бяхме всеки ден заедно, а сега това чувство ме изуми. Беше адски яко! Не бих казал за себе си, че бях в най-добрия си външен вид (преуморен, с не достатъчно хубави дрехи, по-рошав), но тя сякаш изпита същото, а за мен тя беше уникална с пуснатата си коса, лек грим и невероятна нежност!

Беше много интересно!

На следващия ден отново си ни беше тръпката както преди, тя пак си е ок, но това чувство не го бях изпитвал с никой никога, както и тя.

Коментари

1.   Дечица ;)

2.   Не е любов, а влюбване. Любовта, евентуално, ще се появи когато заживеете заедно и преминавате през хубаво и през трудности през годините.

3.   Май някой слуша много песни на Криско, излбщо не вярвам да си на 27 ама детска ви работа :)
Големите хора правят каквото правят, искат каквото искат и се случва без да се чудят като 5 годишни, и да пускат теми в някакви сайтове.

4.   Малко време сте заедно, нека направите над 1 година връзка, тогава ще се разбере дали е любов.
Може, просто да си привързан, да ти е тръпка, нещо ново и различно.

5.   Дали това любов е или са кошмари
Нашата игра се превърна във Цунами
Жега е до теб, жега е до теб
Жега е до теб като лято във Маями

6.   Не звучиш като мъж на 27, а като момче на 19.
Подкрепям мненията на 1 и 3.
ж30