Изневерих с негов приятел
Здравейте! Направих една грешка, която никога няма да си простя. Не съм от к*рвите, които не държат на човека до себе си. Три години съм с приятеля ми и дори не съм поглеждала друг. Имали сме много проблеми, но аз останах с него, защото той ми е всичко. Не съм лека жена. Може би на дискотека съм излизала 5пъти досега, а съм на 22. Не познавам цигари, кафе, алкохол и дрога. Но нещо в мен се преобърна, когато видях един негов приятел. Не са толкова близки, просто са от едно село, но понеже онова момче живее в град, се виждат изключително рядко. Та това лято, аз го видях за първи път. Бяхме на кино и той седна при нас. След това бяхме на парти с приятеля ми и той отново дойде при нас. Изключително добро момче е. Красив, не пуши, не пие, футболист е, изобщо не е като другите (поне така мислех). Случи се така че идваше рождения ден на приятеля ми и аз исках да му организирам парти и писах на приятелите му, включително и на него, но писането с него не спря и от дума на дума се стигна до там да се видим. Аз една седмица му отказвах и той ми казваше че приятелят ми е късметлия, но така се случи че с приятелят ми се скарахме. Той се държеше ужасно с мен, а аз му организирах изненада. Та така се реших да се видя с това момче, нищо не стана, само целувки, аз не бях готова за друго, просто ме болеше да го причиня на приятеля ми, но след партито, желанието се засили и не можех да се контролирам. Два дни след това изневерих. Случи се така, че днес е трети ден след като бях с това момче а той изобщо не ме търси. Его ли е незнам как да го нарека или просто е получил каквото е искал и за повече не му трябвам. А аз толкова съжалявам че не мога да се примиря и как ще живея в тази лъжа, незнам. Болезнено е, но не мога да си позволя да призная, не мога да го изгубя...

Коментари

1.   Такива като теб са за пердах.

- Кризата

2.   Очевидно е точно като другите, прави се на различен и ти сваля звезди, ляга с теб и те забравя (типичен лигльо). Замисли се, готова ли си да живееш с това в главата си? Да лъжеш най-близкия си човек? Раздели се с приятеля ти.

3.   Не признавай на приятеля си, но го напусни, категорично!

4.   Трябва да кажеш на приятеля си, това поне е сигурно.

5.   Е, добре де, ти ако при всеки скандал с приятеля си търсиш утеха с друг, къде ще му излезе края? Сега си се ядосала за едно нещо и вдигаш полите, а когато заживеете като семейство те гащите ти трябва да са все свалени. Луда работа. Ти си емоционално и психически нестабилна. Остави момчето и се махни от живота му.

6.   Всеки прави грешки. Не му казвай. Тук ще срещнеш упреци, но аз ще ти кажа да не се обвиняваш. Голяма работа. Станалото станало. Давай напред. И не казвай на приятеля ти. Това ще е най-голямата глупост.

8.   Мдаа добро момче е.. Футболист все пак. Не казваш на колко години си, но като чета най-вероятно е някаква пуберска история. И защо пишеш на футболистчето да организирате парти за твоя приятел при положение, че не са толкова близки, а по скоро познати? Значи само в твоята представа не си лека жена, но действията ти товорят друго и в момента са се породили някакви морални терзания но съвестта. Споко тва няма да ти е първата изневяра, ще има и още и със следващите гаджета и съпрузи, а и с времето и бройката съвестта ти ще изчезне и ще остане само егоизма и желанието за плътски удоволствия! Това е нормално за днешните времена.

9.   Това само жените го умеят мааму стара :). Как веднъж един мъж не написа, че е легнал с добра приятелка или с приятелка на неговата приятелка. Ама сега като напиша тоя коментар и може и да изскочи такава тема...

Направила си грешка. Дали трябва да се разделиш с твоя - не е ясно. Ти сама си знаеш най-добре как се чувстваш и дали трябва. Сгрешила си - да, няма да те подкрепя.

10.   Офф, това за мъжете нищо не е. Нищо толкова не е станало, мисли като тях. Просто си изпускала хубав мъж и толкова.
Трай си и това е!

11.   Момчето не е бил никакъв приятел на 'приятелят ти', а ти си му забила нож. Хич не го обичаш, защото любовта е безусловна. Не се прави.

15.   Айде, айде "Ама аз не съм такова момиче", а в същото време на някакъв случайно появил се му трябват само няколко минути, за да ти свали гащичките, а уж си имаш приятел от 3 години! Отвратителна си! Приятелят ти не те заслужава!

17.   Приеми го като авантюра и забрави. Млада си и тепърва ще имаш подобни ситуации. Не казвай на приятеля си.

18.   Сега всички моралисти ще скочат да те бият с камъни.
И на мен ми се е случвала подобна история, само дето приятеля ми и другия човек не се познават.
Ще ти бъде гадно известно време, но ще ти мине. Не казвай не приятеля си за момента, докато си афектирана. Изчакай малко време да се успокоиш. А най- добре изобщо не му казвай, дори и да се разделите. Само ще го нараниш.
Другия човек най- вероятно няма да ти се обади, ама и за какво ти е- не можеш да си с двамата. Колкото по-бързо приемеш, че отношенията ти с него са приключили, толкова по-добре за теб.

19.   Трай си.
Ако случайно оня му се похвали кажи "Ами той ми каза, че бил по-добър от теб и исках да се уверя, че не е по-добър от теб. Ами не е ;)" и заплачи.

И после ще плеснете, ще се прегърнете и ще заживеете щастливо!

21.   Ти сама, подсъзнателно или дори полу-съзнателно, си предизвикала гнева на приятеля си, за да се "скарате" и да имаш оправдание да му изневериш. Не го обичаш, не го харесваш, просто ти е удобен навик. Не се занимавай с приятеля си, бъди честна и го напусни. Той не заслужава такова отношение.

22.   Я престанете да упреквате момичето. Вие ли дето и семейства разбивате и всички сте безгрешни. Безгрешни няма. Тя няма семейство и деца сега и е времето за такива удоволствия. Важното е че си си изкарала добре. Не казвай на приятеля си в никакъв случай. Да не мислите , че той цял живот няма да й изневери и че след това веднага ще дотича да й каже. Стига сте се вкарвали в сапунките!!!

24.   Номер 8. Отвори си оченцата. Момичето ясно и точно е написало на колко години е и не става въпрос за пубертет, а за големи хора, които могат да създадът семейство. Спокойно, всеки греши, та така и ти си се подлъгала, но не прави грешката да търсиш този използвач, а гледай момчето до себе си и бягай от такива като този “футболист”. Сама виждаш че той не става нито за приятел, нито за гадже. Един чист използвач!

25.   До 18

Условията са винаги три:
- Да има любов.
- Да няма лъжи.
- Да няма изневери.

Вече две от трите условия са нарушени. Колко остава, до първото да липса, не зная, но така не се живее.

26.   Има една приказка, малко вулгарна, но е пълната истина... жена веднъж подуши ли чужд. уй, все някога ще повтори, и потрети и тн. и тн. Така че, скъпа, добре дошла в клуба на к. рвите! Факт! Не си първата, няма и да си последната. Въпроса е как ще го правиш и дали си готова за момента, в който приятелят ти ще научи, а това ще стане рано или късно! Ако не, го остави, така ще е по малко наранен и ще му спестиш изгубено време с теб! Ако наистина държиш на него и го искаш признай и той ще си покаже дали те иска въпреки грешката!

27.   Това не е нещо толкова фатално. По-грозно щеше да е ако имаше деца, а вие сте просто гаджета. Спокойно, не си нито първата нито последната. Обикновено дългите връзки почват да доскучават и за това единия пол търси разнообразие. Това не означава че не обичаш приятеля ти, просто си имала нужда от тръпка.

28.   Казваш, че не си курва, но правиш курвенски работи. Като ще изневеряваш поне изневерявай с някой, който си заслужава... футболист.
Човек трябва да прекара с човек доста дълго време, за да разбере що за стока е, всичко друго е просто едно обикновено привличане - курвенска работа. Не му казвай, както го описа и твоя приятел не е много цвете за мирисане... Ако смяташ, че искаш да си с него и, че той няма да разбере замълчи си и това е.

29.   Раздели се с човека до теб
За момент се постави на неговото място и се замисли трябват ли ти предатели

31.   Дишай спокойно, прави си кефа, защото повярвай ми ще дойде ден, в който ще съжалиш че не си го направила. Мъжете изневеряват рано или късно, така че не си ти губещата. Спомняй си за хубавия миг с кеф

32.   Трай си! И той ще ти изневери един ден. Гледай си кефа.

33.   Просто не мога да повярвам... Чета коментарите и ми иде да се гръмна... Накъде отива този свят? Слушай ме сега, мила. Няма да те обвинявам, защото ти не си дошла тук за това, а ще ти дам съвет. В никакъв случай не се цупи на това, което ще ти кажа, защото съм сигурна, че знаеш кое е правилното, просто то не ти харесва като вариант. Нищо ама нищо на този свят не остава скрито. Рано или късно приятелят ти ще разбере и повярвай ми - от личен опит знам, че е МНОГО по-добре да е рано. Направила си грешка, каквото и да ти казват някои от хората тук, но щом толкова много обичаш момчето, както твърдиш, е най-добре да му кажеш. Просто... дължиш му го. Не го оставяй да живее в неведение. Не говорая за съдба и подобни неща, но ПОВЯРВАЙ МИ - когато двама души наистина са един за друг, винаги ще намират път. Ако той реши, че е по-добре да се разделите, ще намериш някой, който е точният за теб или пък след време пътищата ви отново ще се пресекат. Никой не знае. Но честно ти казвам - кажи му. Само ще паднеш по-ниско когато той разбере след месец, два, година или дори десет...

34.   "Красив, не пуши, не пие, футболист е, изобщо не е като другите" дотук успях да стигна, мисля че останалото го знам.