Той ме нарани.
Здравейте драги съфорумници. Пише ви едно много наранино 17 годишно момиче. По заглавието се подразбира за какво става въпрос и каква е историята ми, става въпрос за едно момче, което преди 11 месеца се появи в живота ми, но между нас всичко започна преди 8 месеца, той беше най-голямата ми сбъдната мечта, отначало сякаш всичко беше наред, беше много добро начало, докато не мина извистно времи и той цапочна да се държи много особено, хващала съм го как си разменя думи, които си казват на човек, който ти е повече от приятел, сручвало се е много често да се зарибява с други просто ей така без да се замисля как ще се почувствам аз, започна да ми държи тон, да казва неща, които ме нараняват, в същото време казваше колко ме обича, казваше го и на моята майка, защото тя го прие като свай собствен син, той намери специално място в нейното сърце, мина извество време и той започна да се държи още по лошо, исках да получавам повече внимание от него, но не получавах това, което искам реално, защото той си дърпаше незнайно защо. Наскоро той замина на море за 5 дни, ден преди да замиве ми каза думите: ти си моята красавица и ти си моето момиче и няма да се разделим. Той замина, а аз бях отишла на село, чувахме се по телефона, сакаш всичко беше нормално, докато ден преди да се върне той си тръгна завинаги от мен, и още по ужасното е, че ме замени с друга, , тогава той разби всичко в мен и ме разпиля на хиляди парчета, разби всичките ми мечти, всичко онова, което исках за в бъдеще със самия него, чаках да минат тези 5 дни за да го видя, той толкова ми липсваше, че не можех да го опиша, беше дошло време да си идва, както и аз да се прибирам от село, в съзнанието си си представях как ще се видим, как най-накрая ще то прегърна и целуна, как щяхме да сме щастливи, но уви не, той вече беше с неа, това което се случи исках да беше сън, ада от който исках да се събудя, но уви това беше реалността, той си тръгна без да каже защо, без да каже нищо, просто ей така, нака е вече 10 дни, той ми причинш болка, която никога няма да спра да чувствам, и болка, която никога ни съм чувствала. Той беше казал аз си влюбих в красивите ти зелени очи, а сега на ум си казвам: той знае ли сега очите ми как изглеждат? . Очите ми са като две малки бизкрайни вселени, пропити с тъга и мъка, зелени, но виждат само сивота, безжизненост и пустощ. Надявам си модераторите да одобрят истореята ми, за което много ще съм благодарна, защото се нуждая от съветиве на всички вас. Благодаря предварително.

Коментари

1.   3 месеца - голяма връзка е била... човек да си пререже вените направо!
Тази "история" в за графата не пубертетски даже, ами направо детски.
Това е само първото от цяла поредица подобни разочарования, докато си намериш правилния човек. Така че споко и свиквай!

2.   Мани го, като него има много, никога не те обичал, това да ти е ясно.

3.   Ами, първо опознавай хората, като приятели и после попвай връзка с тях. Въпросното ти гадже е боклук, трябваше да си го знаела, преди да почваш връзка с него. Още си млада, не го мисли тоя.. Пожелавам ти, споделена любов и всичко най - хубаво!

4.   Споко, очевидно не струва ръбът му с ръб. Ще го преживееш, ще намериш по-качествен. Не се натъжавай, момчетата се подобряват с възрастта. Така ще е и с теб. Само време и вяра си дай.

5.   Разбирам, че се чувстваш много наранена, но наистина всички сме минали през това. След години сме разбрали, че е не нищо особено и че не трябва да се впрягаш толкова. А може би и в момента изпитваш нуждата да се вглъбяваш, за да имаш драма в живота си. Когато имаш по-належащи проблеми, ще спреш да отдаваш чак такова внимание на тези неща, защото драмата в живота ти ще е вече повече от достатъчна. Всичко ще мине, не се напрагай.

7.   УЖАС! Свършиха се мъжете - тоя беше последния ;) Ко ше прайш са не знам ;Р

8.   Номер 1-къде съм написала, че сме ходили 3 месеца? Казах, че откакто той се появи в живота ми три месеца след това започна нашата връзка, а тя продължи 8 месеца!

9.   Номер 3-просто така стана, че веднага почнахме връзка, и както казах отначало той беше сякаш и не се държеше лошо както по нататък започна да прави, но няма оправия явно с него и направи определено голяма грешка.

10.   Не те е заслужавал така или иначе. И ще видиш, че всяко зло за добро. Добре, че се е случило сега, а не след дългогодишна връзка, защото тогава наистина щеше много по-тежко да го преживееш.

Опитът, дори да е горчив, ни дава урок. Пък и в повечето случаи, когато загубиш нещо получаваш друго по-добро.