Тя бе малка за мен.
Става въпрос за непълнолетно момиче, а аз, мъж на 25.

Запознах се с нея по ФБ, мислих, че е голяма(поне колкото мен), а тя се оказа на 16. "Мислеше" като зряла, хареса ме, излязохме малко, наистина изпитах симпатии към нея, но... разликата в годините ни беше голяма. Нищо не предприех към нея, а те ме харесваше много, но аз охладнях, с дни да мисля за тези години, чувствата се изпариха и трябваше да и кажа това, направих го и я разочаровах, но няма как просто. Тя има още много време докато стане на 25, а аз вече съм готов за деца(след 2-3-5 години имам предвид).

Проблема при нея беше и че ме криеше от техните, видише някои роднини, бързо да се махаме. Аз съм голям човек, не искам да се крия като дете, това беше детското в нея(понеже си е дете на тая възраст). Отделно майка и нямаше да ни одобри, тя не и каза истината за мен(години и прочие), тя се страхуваше също.

Затова направих което беше нужно, все пак след 2-3 години ще отиде в университет, ще е обградена от много млади, а аз вече чичак на 30, ще искам деца, а тя няма да е готова, ще и се живее. Просто невъзможно беше.

Аз самият обаче явно съм повреден, на 25 а и аз мисля още като някакъв тийн, затова и няма да мога да намеря жена близка на годините ми.

Коментари

1.   Чичак на 30? Като цяло с това детско мислене на 25, няма да си стигнал много далеч и на 30.

Относно това дали тя е зряла или не, можем да разчитаме само на твоята субективна преценка. Т.е. тя може да е и по-готова за деца от теб въпреки разликата.

Има нещо, обаче... (без да се заяждам) в начина ти на мислене, което прозира от горните няколко реда, което не е много ТАМЪН.

Успех!

2.   Ъъъм, текстът не е сформиран добре, времето е сгрешено.

Сега по темата : Мъжете на по 30 години не са чичаци.
Вече си готов за деца? ( след 2, 3, 5 години )
Има разлика между 1 година и от 2 до 5 години, авторе!

Това ли е целтта ти? ( деца да имаш )
Къде е емоционалната и физическа стабилност?
Готов ли си психически да създадеш семейство? ( За деца и любов с жена )

Любов, емоции, грижа, вярност и стабилност - с това се създава семейство.

Разликата ви не е голяма, но това ти е оправдание за страха...
страхът от изоставяне, ти сам споменаваш, че ще те забрави когато стане студентка, когато започне да живее като за последно.

Да, тя е малка, но не за 25 годишен, а за сериозна и емоционална връзка, защото тя с всеки изминал ден, година, месец израства.
След определено време мисленето ще е различно, това на всеки се случва, не е виновна самата тя.

Намери щастието, успех!

( Ж. 20 )

3.   Мисля, че добре си направил. Това е наистина голяма разлика в годините и живота на всеки един от вас е в различен стадий на развитие. Сигурна съм, че и двамата ще намерите партньори с които ще се чувствате по-добре.
Успех!

5.   Щом толко те е крила фащам се на бас че не те е харесвала :Д Много сте ми интересни тия дето си мислите че момичетата са луди по "батковци" като вас дето сигурно още живеят с майка си

6.   Възрастта не е от чак толкова голямо значение. Аз съм на 18, а приятелят ми е на 28. И със сигурност не го смятам за “чичак”, той е много повече от моите връстници.

7.   Правилно си постъпил каквито и да са ти мотивите. На тази възраст 9 години са огромна разлика, след още толкова може би не, а дали ще си чичак на 30 си зависи само от теб, най-вероятно ще си мъж в разцвета на силите си и няма да си се оцапал като много други еднодневки, които се пласират само при ученички.

8.   "Затова направих което беше нужно, все пак след 2-3 години ще отиде в университет".

Щом отсега се такова с 25 годишни след 2-3 години най-много да има дете но не от теб ;)

9.   С моя мъж имаме 9 години разлика. Запознахме се когато бях на 17, а той на 26. Вече 8 години сме заедно и сме щастливи. Като го запознах с майка ми тя го прие много добре. Годините нямат значение когато обичаш.

10.   Малиии, излизате от университета и не може да пишете...

Иначе ми е интересно как дори младите мъже, са все още толкова неориентирани в модерното време. На 25 и вече се чуди за деца и семейство, какво щяло да е след 5 години... В 19 век ли живееш? Така като те слушам нямаш кой знае какъв опит и още мислиш за тая случайна пикла по ФБ която си срещнал. Пикла или не, ако не си играч или фрашкан с пари, забрави жена на твоята възраст да ти върже. Ако тя е на 25, пък ще търси мъж над 30 с повече възможности. Жената между 20 и 30 има най-големият избор на сексуалния пазар, и съответно най-големите претенции. Тази на 16 естествено щеше да те зареже след най-много 2 години, но поне щеше да натрупаш някакъв опит. За тия които ще пискат - ааа, тя малолетна още - ако не си ти, ще е някой друг, вероятно пак татък години... В такова време живеем, което третира жените като принцеси, каквото си наумят, това е.

11.   Изпий една студена бира на екс и забрави за случилото се. За да постигнеш успех в нещо ново, трябва да престанеш да си емоционално обвързан със старото.

12.   А кои са другите истини (освен годините) за теб, които приятелката ти е спестила на майка си?

13.   На 30 мислиш, че мъжете са чичаци? По твоята логика това, че ти си "мъж" на 25 спокойно може да те направи абсолютен пикльо. Аз съм на 26 и с много мои приятели се шегуваме, че като станем на 30 ще сме остарели, но само се шегуваме и това категорично не е възприятието ни. Като гледам не смятам, че си готов и в бъдеще надали ще бъдеш готов за деца. Има да растеш още личностно и в начина си на мислене!

14.   И аз имах наскоро такъв случай с една рускиня тя сега е на 16 а аз съм колкото тебе -25 много ревниви момичета са на тая възраст държанието им е под всякаква критика, когато я изключиха от училище още тогава ми стана ясно какъв човек се оказа