Не знам какво да мисля
Здравейте, аз съм жена на 32 години.
Разделена съм със съпругът си от 5 месеца близо, имаме дъщеря на 13 год. От три месеца се срещам с мъж, който е женен има и дете.
Според него нещата със съпругата му отдавна са приключили, от това което виждам явно не лъже. Тя живее почти в майка си, а при него се връща за една седмица в месеца.
Той твърди, че не може да обича и да влага чувства вече в нито една връзка.
Аз също не искам нищо сериозно, в момента се радвам на свободата си и не искам да подемам нова връзка още повече с него, той не е моя човек, но си прекарваме много добре когато сме заедно.
От седмица насам обаче той ми се струва че хлътва.
Вчера ме запозна с баща си, сестра му знае за нас.
Иска да излизаме по заведения, на кино, на почивка.
Изтри си почти всички случайни фейсбук приятелства с жени.
Как да тълкувам такова поведение?

Коментари

1.   Авторке, на 32 си. не си на 18, за да те оправдаем, че още вярваш в приказки. Всички мъже така разправят, че не спят с жените си, чеса а-ха, а-ха пред развод, но никога не се развеждат. Нали не вярваш, че щом жена му си дойде в къщи, спи в другата стая?

3.   Автор:
О, не!
Изобщо не става дума за това на какво вярвам, аз на себе си нямам доверие, камо ли на него.
Казвам, че нито той нито аз искаме да задълбаваме нещата, а в същото време ме запознава с баща си и говори за мен на сестра си.
За това съм объркана.
Иначе определено ако се стигне до разговор той да се развежда заради мен, аз ще се отдръпна на момента, не искам да съм отговорна за такова нещо.

4.   Аз пък мисля, че човекът най - сетне може да вземе решението, което е отлагал до сега. Окончателна раздяла със съпругата си. И, да, може да си е мислил, че повече не би влагал чувства във връзка, но то това не пита, а просто те връхлита!

5.   Ми явно иска нещо повече от тебе. Аз така го виждам...

6.   Докато не те е запознал с майка си на нищо не се надявай ;)

7.   За съжаление сме такива повечето мъже - мекушави, все намесваме чувства, все търсим на кого да прислугваме. Правим се на мачовци, за да ни вържат, и не можем да приемем, че жената и след 30 търси само секс и мисли само за себе си... Стъпчи го тоя мухльо още един път, та дано му дойде накрая акъла...

8.   Какво лошо има да има любов. Виждайте се. Ходете на почивки, но не бързайте с друго. Всичко с времето се доказва. Дай му шанс. Дай си шанс и ти да бъдеш щастлива. Дали има силни чувства не мога да ти кажа, но със сигурност не си му безразлична или само за секс. Мисля, че трябва да се отпусне и мн мн да не му мислиш. Това с "не мога да влага чувства" според мен е защитна реакция да не избързва те а да върви лека полека.

9.   Автор:

№7
Не искам никого да тъпча, а и той с нищо не е заслужил такова отношение.
Схванах сарказма ти, но в близките няколко години ми предстои отглеждането на тийнейджърка и нейните драми са ми достатъчни. И варианта да влезе в животът ни непознат за нея мъж не е много удачен.
За момента с бившият ми съпруг успяваме въпреки разделени да я контролираме.
Все пак детето винаги ще е приоритет за мен, поставям я и пред своите и чувства, нужди и тн.