Животът ми в момента е пълна изолация
Не зная към кой раздел точно трябва да категоризирам историята си. Тежко ми е и не знам на кого да споделя. На 32 години съм. Имам относително добра работа, но само това. Пътувам всеки ден по два часа. Работя главно с по-възрастни хора. Всичко е еднообразно и няма развитие. Прибирам се и започвам да готвя. Мъжът до мен няма желание да ходим никъде. Не иска да ходим на почивки, не иска да излизаме вече и с приятели. Ние сме много години заедно, може и да съм му омръзнала. Сексът драстично намаля. Дори в месеца веднъж не се случва. Ходя да спортувам и това ме спасява. Но дотук. И всичко хубаво свършва. Родителите ми са свестни хора, но имат проблеми и не издържаме дълго време заедно. Само спорта ме спасява, но не зная докога ще изкарам. Мъжа ми е с непрестанно заключен телефон, не прави секс мен вече, аз съм нормално хубаво момиче, и се чудя какво се случва. Не съм убедена, че е изневяра. Излиза без мен, аз се чувствам страшно изолирана, потисната и не знам какво да правя с живота си. Не зная накъде.. На 32г съм, досега съм живяла с надежди и нищо не се случва. Все едно аз съм предмет в живота му. Толкова ли малко струвам? " Чувствам се ужасно. Той е доста контактен и има много обожателки, а аз нищичко абсолютно. Обичам го, но не издържам на тази изолация.

Коментари

1.   Може и да изневерява, щом телефона му е постоянно изключен, значи крие нещо, поне според мен. Нямаш ли приятелки, като ти се излиза потърси някоя от тях, не е задължително да излизаш само с него. Ако мислиш, че връзката се е изчерпала го напусни, няма смисъл да си губиш времето. Най-обобщено казано, това е от мен.

2.   Проблемът ти е, че си на 32 години, а си неспособна да водиш живот на зрял човек със собствени интереси. Очакваш някой друг да те води някъде и да ти създава разнообразие. Типично женско поведение. По-нетипичното е, че още не си зарязала приятелят си, за да търсиш нови емоции. Хвани се и отиди на почивка сама, или с приятелка, не е голяма философия. Тъкмо ще го видиш твоя дали ще го избие на поне малко ревност или тотално всичко е приключило. Ако стане ревнив, поне ще започне да идва с теб...

3.   Здравей. От това което прочетох, мисля просто, че приятелят ти не те обича, не и по начина по който ти се иска. Мисля че трябва да се разделите и да си намериш някой, докато си още млада. Не си пропилявай годините, ако се разделите като станеш на четиридесет, ще бъдеш принудена да се задомиш с някой дядка на петдесет. Аз като обичам го показвам, без думи.. Твоя приятел явно не те обича/уважава. Успех(посъветвай се и с някой твой приятел).

4.   Може би е излишно притеснението ти за изневяра или промяна към лошо у него, може би, просто е спокоен с теб и животът му е лек, няма напрежение, което е нормално състояние за един човек. Не е нужно да ходи на ръце, за да видиш, че му е забавно с теб, а и спокойното съжителство е много по-трудно постижимо от интересното съжителство, оценявайте правилно нещата, аз осъзнах ценността на спокойствието когато бях на 25 г., защото животът ме изправи пред житейски драми, нямах спокоен сън дори...
А защо нямате деца?