Към мъжката аудитория
Не съм от вървежните, нямам късмет с мъжете и се чувствам невидима край тях...
Винаги, когато покажа на мъж, че ми допада, ме отсвирват по възможно най-бруталния и безпардонен начин!
Кога един мъж си позволява буквално да смачка самочувствието на жена, която го е харесала??
Само когато избива комплекси ли?
Защо се стигна до това огорчение и отвращение у мен?!
Никога повече не бих се открила пред мъж дори и да умирам за него!

Коментари

1.   Да познато ми е аз също веднъж си позволих да се открия прекалено рано и това беше грешка защото момичето не разбра или не и пукаше но това не е важно.. никога не съм си и помислял да смажа личността на някой човек за мен важи правилото каквото не искаш на теб да правят не прави на останалите. Може би е време да смениш обкръжаващите те хора защото явно не им пука за теб не трябва да се отчайваш ще намериш правилната ниша просто се оглеждай и се оттърси от миналато(леле звуча като някоя врачка по телевизията) но това е в общи линии намери си някакво хоби помага да презареждаш съзнанието си.

2.   Недей така.
Според мен просто бъркаш в подхода си.
Трябва да си изключително деликатна в признанията си към мъжете.
Семпло трябва да ги заинтригуваш, без да се натрапваш и да им показваш колко много искаш да си с тях.
След което, ако видиш, че се интересуват от теб, да завържеш по-нататъшен контакт.
Ако не - прекъсваш.
Тук не става дума да играеш игрички, а просто да бъдеш внимателна и разбираща.
Не всеки е длъжен да харесва всеки.
Просто не са те харесали, това е, случва се.
И мен много пъти не са ме харесвали, но всичко е окей.
Има много мъже, които биха си паднали по теб, не го мисли толкова :)
И гледай този филм : He's Just Not That Into You
Много е забавен и ще ти даде една различна гледна точка по въпроса.

3.   Имаше едно много интересно изследване с "Тиндър". Оказа се, че мъжете общо взето предлагат на всички, но не по-грозни и от тях. Но почват от жените които са в техната категория, така да го кажем. Жените от своя страна, предпочитат само най готините мъже, които изглеждат далеч по добре от тях.

По всяка вероятност такъв е и случая при тебе - харесала си си някой който е извън твоята категория. И той го знае и те е отсвирил. И на никого не му пука за твоето самочувствие. Едва ли не ти се е случвало и на тебе някой, да го наречем - не до там привлекателен, да те е свалял и ти да си го отрязала докато мисълта за неговото самочувствие ти е била абсолютно чужда в този момент. Свиквай.

4.   И като не я харесваш, трябва да се държиш просташки ли? Не знам защо сме такива диваци!
м34

5.   Определено ще послушам н 1 и н 2...
Различни съвети ми давате, но много ползотворни за мен, благодаря ви!
Хобито вече го намерих и наистина презареждането на съзнанието е в ход с пълна сила:-), а що се отнася до деликатността ми в отношенията с мъжете... реших, че наистина е по-добре да съм внимателна и разбираща, а не натрапваща се, отчаяна и изискваща!
Ще гледам филма, в момента нещо разтоварващо определено би ме разведрило!
Благодаря и на двама ви!

До н 4

Кратко, ясно и точно написано... , така мисля и аз!
Благодаря ти, че си го почувствал точно като мен!

До н 3

По принцип избягвам да се занимавам с комплексирани мъже, но... този си беше точно такъв!
Това обаче не му попречи да се държи като последния дивак... точно както го написа н 4!
Когато нямам симпатии към заговарящ ме мъж, просто отклонявам поканата му по възможно най-тактичния начин... не сме говеда все пак! ... Някои "мъже" обаче се държат точно като такива и единственото нещо, което заслужават, е да си умрат сами... заедно с комплексите си!

авторката