Как да подходя?
Срамежлива съм, не особено контактна, приятелките ми се броят на пръсти, панирам се в присъствието на мъже...
Реших, че имам нужда от малко живец в този живот, да разширя кръга на контактите си...записах се на фитнес!
Не ми е самоцел да су намеря гадже, но от доста време съм сама и бих попитала мъжете, посещаващи подобни мероприятия...поглеждате ли изобщо незабележимите и не чак толкова спортни момичета в залата?
Как да се държа така, че да не стана за смях с непохватността и срамежливостта си?! Веднага ли се разбира когато една жена отдавна не е правила секс и е петимна за някакво мъжко внимание?! Да се готвя ли с парцалите да ме изядат?!

Коментари

1.   Фитнесът се посещава за здраве и за поддържане на добро физическо състояние, не за намиране на гаджета!
Ако това търсиш, сбъркала си мястото.
Всички мъже и жени ходят на фитнес, за да спортуват , а не да се оглеждат за партньори.
Повечето от тях такива си имат и много често за заедно в залата.
Погрижи се за себе си и не мисли за глупости.

2.   Е, 1, защо такава грубост към момичето? Миличка, (жена съм) и аз съм се чувствала като теб. Сега имам връзка от 4 години, въпреки, че си мислех, че съм незабележима, паникьосвах се около мъже и още се паникьосвам. За сравнение - някой от по-отраканите девойки, които познавах и летяха от мъж на мъж, сега са сами. Защото постепенно мъжете ги възприеха за Мара Общата и не искат сериозна връзка с такива. Не знам дали типа момчета във фитнеса биха ти допаднали, а не дали ти на тях. Истина е, че свалки във фитнес рядко стават. Желая ти успех, една хубава любов, но преди това - имай повече самочувствие!

3.   До н 1

Безпределно ясно ми е, че тръгвам на фитнес, за да вляза в кондиция... , но и за да разширя кръга си от социални контакти, защото в живота ми от доста време нови хора няма!
И много добре знам, че ако симпатизирам с други момичета, би било чудесно... ; ако пък е с мъж - още по-добре!
Знам, че ако някое момче ми хареса, ще потърся контакт с поглед; заговори ли ме, всичко е възможно!
Но зает ли е, ще се отдръпна и толкова!
Защо е необходимо да подскачаш и да ме сочиш с пръст все едно съм някоя разгонена кучка? !
Н 2 ти го каза много точно - успокой се и се усмихни!
Имам позната двойка, в която ревнивия съпруг буквално задушава жена си от следене и даже на фитнес ходят заедно... да я държи под око! Няма нищо по-жалко от подобно поведение!
Един човек реши ли да кръшка, нищо и никой не може да го спре!
Но не това ме вълнува... в чужди двойки не се бутам!
Фитнеса просто е още едно място, където се срещаш с хора, точка!
И за да те успокоя, ще ти кажа, че спортувайки там, си харесах треньора си по аквабайк и даже успяхме да се поусмихнем заедно, защото пуснах една шега на момичето на рецепцията, той беше до нея и се разсмяхме и тримата... та така!
Животът е пълен с всякакви възможности!
Стига с тези смешни подозрения и упреци!
Нали?

А на н 2 благодаря!
Спортуването ми действа особено тонизиращо и смятам да не се предавам лесно... , а в здравото тяло и духа е здрав, амин! :-)

Очаквам още мнения!

авторката

4.   Аз лично не ги гледам, а ходя да потренирам малко :)

6.   Ходя си на фитнес, тренирам усилено всеки ден и се чувствам прекрасно!
Имам персонална треньорка, засега всичко е точно!
Тренирането изобщо не ми пречи да разглеждам дискретно, н 4! :-)
От гледане поне не боли!

Успех в тренировките и очаквам още мнения!

авторката