Избор: разума или сърцето
Здравейте, връзката ми винаги е била проблемна, а от година ту се разделя с мен, ту се сдобряваме. Нищо не може да ме нарани повече от раздялата, знае го и нямам престава дали това е мотивацията.
Този път се появи друг мъж, в който съм повече сигурна отколкото в себе си, че и най-голямата мизерия на този свят не би била достатъчна, за да го принуди да се разделим. А аз от него искам секс. С дългогодишният ми приятел няма как да се съберам, колкото и да го обичам, не е по силите на човек да издържи тези крайности на събиране и разделяне.
Питането ми е да прекратя ли новозараждащата се връзка преди да е станало късно. Знам, че ще свикне и с новия човек, макар да не е лесно. Той притежава душевност и съвършен характер. След връзка като приключилата е останало само пустош, болка страх и самообвинения. Във любовта не се влиза с това. Не спирам да се колебая, помогнете ми, моля!

Коментари

1.   Авторке, няма как да знам какво е най-добре за теб, но както ми го описваш, бих опитал следното: след като не си готова за нова сериозна връзка, опитай с малки стъпки. Кажи на човека, че още не се чувстваш уверена и можете да започнете в началото само със секс и приятелство. И така лека полека ще видиш как се получава. Сърцето ти ще ти покаже искаш ли нова връзка или не.
Успех!

2.   Ами ако изпитваш увлечение в друг и не обичаш сегашния ти партньор. Няма какво да го мислиш бъди с новия така и или иначе вече си обхваната от друг и той ще ви руши връзката под съзнателно даже и да не желае това както викаш душевност значи може би знае как да се рови в ума на хората и по добре с него. Аз съм жена и обичам разнобразие на 24години съм до сега съм имала не повече от 3ма 4ма човека в живота ми и само когато не чуствам трепет от присъствието му, приключвам с него.

3.   Въпрос разума или сърцето?
Отговор - задника! Винаги оставяй задника ти да избере, щото той ще го отнася :)))

4.   Не си готова на връзка, и затова не губи времето на човека ако той има по сериозни намерения. Признай му и нека той да реши дали си заслужава да те чака.

5.   Върти ги и двамата - кво му мислиш. Като се разделите за пореден път ще си имаш секс другарче. ;) Тъй де, ем няма да си на сухо, ем няма да бършеш сълзи докато чакаш на оня сериозния му мине мензиса ;) Яяаа ;)