Кога започвате да пръцкате?
Колко време след като си хванете ново гадже се отпускате и започвате да пръцкате пред нея/него? Ще ми е интересно мнението и на двата пола.

Коментари

2.   Странно, но и аз съм си задавал такива въпроси. Примерно след колко време връзка е нормално да пърдя пред момичето. Аз започнах може би някъде на втория месец. НО в началото беше само докато тя спи, за да претръпна.

А тя вече 14-та година не е пърдяла пред мен умишлено. Случвало се е само докато спи или е в тоалетна и аз съм я чул, доакто е пред вратата.

Не знам защо жените толкова се притесняват от естествени и нормални неща. Все не сме си чужди.

4.   Момиче съм, изпуснах газовете на 6-тия месец и то без да искам докато се смеем, хахаха. След това му казах, а се оказа че той не е чул, но за да ме успокои и той пръцна. Goals :D

7.   Газовете са здравословен проблем и съвсем не е до срам ако имате такива, по-скоро си помислете какво ядете, какво пиете, добре ли сдъвквате храната си, спортувате ли, и изобщо - как живеете, защото въздухът в червата, всъщност е здравословен проблем, може да се дължи на неправилно/бързо хранене, което възпрепятства задействането на съответните хр. ензими за смилане на храната и производството на солна киселина в стомаха, нарушение на микрофлората в червата, наличие на паразити и т.н., не е нещо нормално да имате газове.

8.   Това е много гнусно. Не бих причинила на приятеля ми да му пърдя и той после да трябва да търпи неприятна миризма. Не го приемам и той да го прави пред мен. Отвратително е! Човешки процес е, но не е необходимо да го правите пред други хора - от уважение отидете в тоалетната или в друга стая. Не е прието да се пърди на публично място. Защо го правите тогава пред най-близките си хора? И сигурно след това очаквате да сте им секси и да искат да правят секс с пръдливецът, който преди малко ги е задушил...

9.   Н 2 разсмя ме. Абсолютно същото е при нас, даже и годините заедно съвпадат. Слънчо, ти ли си? ;)

10.   Не го правя , освен ако не се чуе без да искам ...

11.   8, човещинка си е, какво толкова? А и ако е по терлички, не се брои. И жената все ми вика да ходя да пърдя в тоалетната. Викам ѝ "жено, аз ако за всяко пърдене ходя до тоалетна, не трябва да излизам от там".

15.   Просташтинка си е. :) Не е културно да се пърди умишлено пред други хора, дори и да са близки. Да даваш миризливите си газове на друг? Вярно е, че някой път не мирише на нищо, но не се знае предварително дали ще е така. Освен това пърденето убива романтиката. За простаците това не е проблем, защото при тях няма романтика.

16.   Като имам нужда да направя това нещо винаги отивам на терасата или в банята или тоалетната (естествено тя си е за това), независимо дали съм с гадже, с приятелка или сама. Дори като съм в банята веднага отварям прозореца там, ако е затворен, за да влезе чист въздух. А в тоалетната абсолютно винаги стои отворено прозорчето!

17.   Аз си пърдя пред жените да ги дразня хаха

18.   Започнах да пърдя след като вагината на приятелката ми започна да пръцка при секс. От много смях паднаха задръжките хи хи.

Ако е голяма пръдня гледам да е някъде далече, но малки тихи пръцкания са ок навсякъде.

19.   След като сме се чукали няколко пъти, вече се чувствам свойски и си правя каквото си искам.

21.   Аз съм по принцип голям простак в това отношение и не цепя басма. Особено обичам на улицата, така, както е тъмно да изгърмя една бомба :). Само, че при мен не е пръц, ами е хем дълга, хем звучна като мокра, все едно се нас*рам на улицата :), зверско нещо е. Също защото обичам газираното се оригвам буквално като свиня и нарочно по-звучно с цяло гърло. Учудващо много жени ме намират за забавен - уууу, простак, ама пак седят на ку*о ми, така, че не знам. А, да вметна - аз винаги като се изгърмя или оригна казвам нещо смешно от типа залягай, огън, ряяяян или хем оригвам, хем пея хахаха.

22.   И двамата пръцкаме без задръжки. От какво да ме е срам това са естествени нужди.

23.   Избягвам да го правя, защото е неприятно за другия, тъй като мирише лошо най-вече! Случвало се е, разбира се неволно, но ако имам възможност да го избегна, го правя. Мъжът ми пръцка често и ми е неприятно в стаята да ми мирише на лошо! Не мисля, че е въпрос на време или срам, а на неприятно усещане. Не го правете!
П. С. Женена от 19 години.

24.   А оригване?