Влюбвам се малко по малко, но дали си заслужава..
Здравейте, аз съм на 24г. момиче. Покрай работата ми се запознах с някого, с когото първоначално, като че ли имаше нещо между нас още от пръв поглед. излизахме веднъж, беше прекрасно. След това започнахме всеки ден да се виждаме (от излизането до сега-действието се развива в рамките на една-две седмици). Много ме привлича този човек. Започвам да изпитвам нещо сериозно към него, но не знам дали той го чувства също. На моменти ми казва как това е любов от пръв поглед, в следващия започва да говори все едно съм му само за едното...преспиване заедно.
Обърква ме.. Сякаш изпитва нещо, но с това, че ме награбва и леко ме притиска ме смущава (тъй като съм малко по-така и не мога да си легна с който и да е). До сега дъм била с двама мъже, с които съм имала интимни отношения, но не е било само за акта.
Привличам мъжко внимание нон стоп, но не обръщам внимание, но този ми спечели вниманието.. и сега накъде?
Знам, че той е имал една сериозна връзка до сега, която е била близо 3 години. Аз съм имала една 3 и една 5. Не искам да отивам някъде където ще бъда употребена. Не моето. А от друга страна, може да не се случи така, защото вижданията ни са по негово настояние. Объркана съм. Той ми показва добрата си много мила страна и тази, с която ме кара да си мисля, че съм му за едното спане. Моля ви, дайте ми съвет. Мога ли да го тествам с нещо ссмо и ссмо да разберс какъв е всъщност и каква точно му е целта.. Благодаря за отделеното време

Коментари

1.   Не се обиждай на тона ми, но ще те подкарам от там, че е хубаво малко да се ограмотиш (нямам предвид само правописа). Кое те кара да си мислиш, че си "(тъй като съм малко по-така и не мога да си легна с който и да е)", замисли се, аз ги пресметнах, но ти се замисли на колко години си била с първия си - какво значи да си по-така, като до 24 си била вече с двама и продължаваш да се чудиш дали те търсят само за е. ане. Не си вече момиче, жена си и трябва да ти е станало ясно, че младежът иска да те пробва как си в леглото, а ако му хареса може и да се влюби в теб.
По отношение на теста, можеш да не си сваляш чорапогащника при първата интимна среща - предполагам си чувала вица за Иванчо и Марийка.
Мило момиче, за съжаление стрелките на часовника на времето се въртят само на една страна, пропуснала си шанса си да направиш един мъж щастлив, няма как да завъртиш стрелките назад - давай тогава напред и много, много не се замисляй, влюбването никога не е малко по малко, влюбването е искра, от която може да пламне огън, но може и поривът на вятъра да я отвее, една, две седмици са нищо за запалването на голям огън, големият огън се нуждае от много дърва, много искри и много духане. Не се шегувам, потърси в интернет информация за триъгълника на огъня - ще се учудиш колко много прилики има със случващото се в любовта.

2.   Най - добрия тест е времето, макар че има играчи, които пак биха те чакали за единия секс. Довери се на интоицията си-тоест, спомни си до какво заключение стигна първия път, щом си зададе този въпрос. Иначе от товя което чета съм1000% сигорен, че си играе с твоята неувереност, но може и да греша.

3.   Няма какво толкова да тестваш, имаш интуиция, която ясно ти е показала че те е наченал за секс, съответно намеренията му клонят към несериозни, ти си помисли какво ще правиш нататък

4.   Първия коментар, искрено ме разсмя. Била си изпуснала шанса и тем подобни глупости, хахахахаха-говорим за 24годишно момиче. Не че искам да те обидя, но май ти се иска "твоя часовник да върнеш''. Браво за безсмисления и глупав коментар(не съм автора)евала. Момичето е младо и рано или късно, ще направи някой, много щастлив.

5.   4, искрено се радвам, че си се разсмял/а, дано и авторката да се разсмее, както и всички останали, които не могат да смятат. За каква сериозна връзка може да се говори на 16 годишна възраст, при това ако авторката веднага след 3 годишната си връзка е скокнала в 5 годишната. Сериозно си играеха с куклите и камиончетата ли или с други неща? Колкото до часовника, надали има човек, който поне веднъж в живота си да не е пожелавал да врътне стрелките назад - сложи си ръката на сърцето и си признай, че и на теб ти се е искало, най-малкото да си бил/а със сегашния си акъл, когато си бил/а по-млад/а.
Здраве да е и дано наистина авторката успее да направи някого много щастлив, но имам известни съмнения в тази посока, породени от изказа и.

6.   Ти като се колебаеш за къде си тръгнала? Има една приказка - "Като те е страх от мечки - не ходи в гората". Такива нерешителни и плахи опити и с резерви в любовта няма да те доведат доникъде.