Непрекъснато ме наранява и разочарова, , но не мога да спра да я обичам.
Здравейте добри хора. Убеден съм, че връзката ми ще изглежда налудниярво във вашите представи, но от 9-те месеца, от както съм с приятелката ми, последните 5 преминават постоянно в караници и сръдни от нейна страна. Периодът ни на щастие е по-кратък от нащастният, но аз все се надявам нещата да се загладят, Запознахме се малко спонтанно. И двамата бяхме в тежък период и в началото взаимно се подкрепяхме. Успяха нещата да се закрепят, но при нея толкова се закрепиха, та пушек се вдигна.
Докато имаше един куп проблеми и неприятности на главата, докато беше нон-стоп в тревожно състояние и напрегнатост, беше много добричка, кротка и смирена. Пасвахме си идеално. Просто, тя беше момичето, което винаги съм си представял.
Уви обаче, след 2 месеца, някой от проблемите и се решиха, тя излезе от тази "дупка" и до тук беше мирното и кротко момиче, което познавах. Разбра, че съм до полуда влюбен в нея и ме взе за давност. Когато се отърва от проблемите и депресията, все едно се прероди.
Пуши непрекъснато трева, постоянно прекалява с алкохола, дискотеката и се превърна във втори дом отново, а а станах незабележим за нея. Всичко това, което прави направо ме влудява. Мразя я заради това. Ако знаех, че ще се върне в старата и кожа, изобщо нямаше да позволявам нещата да се усложнят. Но за бога, толкова много я обичам, че не си представям без нея. Всяка втора вечер, когато я видя пияна и напушена си казвам край, но не минават и 20 мин и отново си я гушка и целувам. Просто не знам защо така се получава. Всичко, което прави е отвращава, но не мога да се отчуждя от нея. Просто не знам какво се случва. Паднах в очите на Приятели, познати, дори и на половината град, защото подвизите и са всеизвестни, но въпреки, че знам, че съсипвам себе си, не мога да прекратя тази връзка. Дълго нямах приятелка и никога не се бях влюбвал, и не знам дали това е причината, поради която толкова много държа на нея, но просто не знам. Само това ми е в ума и колкото да я мразя, поне 1000 пъти повече я обичам.
Просто не знам какво да правя. Съсипвам си живота, изкарват ме луд и лабилен, че се занимавам с нея. Дори не си представям, че ще се оправи. Знам, че ще е такава, но дори и това не може да ме доведе до прозрение.
Как да си избия мисълта, че това не е последното момиче на земята и пак ще се влюбя?

Коментари

1.   Колко отчаян трябва да е един мъж за да се влачи подир задника на наркоманка и алкохоличка, която не излиза от дискотеката?
Направо... не ми го побира акъла.

Ама щом те кефи - седи си с нея. И дупе да ти е яко ;)

2.   Щом имаш такива мисли, очевидно си луд или лабилен. Жени бол. Ти имаш страх от самота, а това не те прави МЪЖ. Трябва да правиш каквото ТРЯБВА в този живот. Рано или късно така или иначе всички отиваме на едно и също място...

3.   Не знам дали това вашето е любов, ако е, се опитай да помогнеш. Нали я обичаш.

4.   Ами то това е любовта. Дива и неконтролируема. Ти какъв искаш да бъдеш. Като всички останали със скучен живот, лишен от съдържание ли.... не казвам да ходиш по наркоманки. Казвам, че точно по това се познава кой е влюбен и кой не. Когато въпреки всичко, това чувство става все по-силно. Аз в момента също съм влюбена, също в не когото трябва. Той е женкар, не ми обръща достатъчно внимание, обаче съм луда по него. Виждали сме се само веднъж у тях, правихме много страстен секс, пиша му всеки ден.... толкова съм влюбена, че изгарям при мисълта да ме целува и докосва навсякъде. Постоянно си мисля как правим романтичен секс. Не мога да заспя до късно, ако не ми отговори се разстройвам зверски.

5.   Не, че не можеш, ти не искаш да я разкараш! Това твоето не е любов, ти си се вкопчил в нея, за да ти запълва емоционалните празнини- грешка! За да имаш успешна връзка, първо трябва със себе си да си ок, да се обичаш, да имаш любов в себе си, иначе какво ще раздаваш?

6.   Номер 1 е казал всичко точно. Няма какво да се добави.

7.   това е егото ти, не искаш да признаеш, че си сгрешил с избора на това момиче и се опитваш някак да се залъжеш, че това е голямата любов. ами не, не е, голямата любов е доверие, разбиране, споделени чувства, общи интереси... нищо общо с наркотици, алкохол, дискотеки. Това момиче те еизползвало като патерица докато е имало нужда и сега вече се вихри както си знае. Не е за теб, сам го знаеш

8.   Личи си че историята е истинска, затова ще ти кажа и истината за бъдещето. Приятелката ти като си начеше всичките комплекси, ще те зареже и ще замине за чужбина да си търси мъж, който не я познава за да почне 'на чисто'. Затова най-правилното, което можеш да направиш е ТИ да я разкараш на момента без опции за връщане и т. н. Вярвай ми много ще ти е тежко и ще те боли, но след 5 месеца ще си нов и по-силен човек.