Влюбена съм и това ме плаши адски
Мисля, че съм влюбена. Постоянно си мисля за него и може би мога да спра, но не искааам. Приятно ми е чувството за него. Адски много искам да правим секс, искам да го усещам, да ме целува навсякъде, да е нежен и страстен и да правим бавен секс. Като ми разправя, че иска да има деца, ми е още по-интересен. Направо ми иде да му кажа Направи ми на мен хахахха на шега. Изкарва ме извън релси и това адски ме плаши.
Страх ме е, че не мога да си контролирам емоциите. Той сякаш нарочно засилва това чувство в мен, като си играе на куче и котка. Понякога ме игнорира тотално, понякога е супер спонтанен. Отношенията ни засега не са на никакъв етап. Правили сме секс, писали сме си адски много пъти, но това е от скоро. Той е по-голям и според мене доста по-улегнал. Понякога имам чувството, че не се интересува от мен, защото не ми обръща внимание. Но друг път се показва като раним и чувствителен и ме кара да си мисля, че е човек, който старателно прикрива емоциите си. Има ли такива мъже, които смятат, че е слабост да покажеш, че си влюбен? Той не е от мъжете, които ще тичат след някоя. Но все пак си мисля, че не е безразличен към мен....

Коментари

1.   Аз прикривам емоции от вътре тъга и аз така даце и да не виждам обекта ми на желание пак не спирам да мисля за нея.

2.   Ами да - страшно си е!
Да се влюбиш... това е едно от най-плашещите неща в живота!

3.   "Правили сме секс, писали сме си адски много пъти, но това е от скоро. ", "Има ли такива мъже, които смятат, че е слабост да покажеш, че си влюбен? Той не е от мъжете, които ще тичат след някоя. Но все пак си мисля, че не е безразличен към мен.... " - тук някъде е ключът за палатката. Правите секс, а едва след това се питате "дали ме обича". Напълно безразличен е към теб, уплътнява си свободното време, ако вземеш да го притискаш, ще се чупи тотално, ако си трайкаш, ще се сеща за теб периодически, ще ти пише, ще те пита как си, ще ти честити рождените дни, вместо да ги сподели с теб, ще те кани на кафе, когато до него няма друга ще чука теб, и така. Когато един мъж не е безразличен към една жена, когато вече са правили секс, той ще я търси всеки ден и по всякакъв повод - това не означава да "тичаш след някоя", това означава, че иска да опознае максимално жената. С две думи, ако се поогледаш малко ще видиш, че въпросният мъж не е само с теб, забавлява се и с други, а в същото време се оглежда за още завоевания.
Честито на поредната Голяма Бяла Птица!

4.   Има мъже, които действително не са влюбени, но има и мъже, които трудно изразяват чувствата си. Аз, например, ходя с мъж, който не обича да се показва и да бъде слаб. Може би, защото е козирог, а може би, защото просто има друга оценка за себе си и не иска да я променя. Въпреки това, аз знаех и знам, че е влюбен. Не мога да кажа, че ми е свалял звезди, писал ми е романи в чатове или ми е посвещавал песни, не е. За сметка на това, наистина се усеща, когато един човек държи на теб и иска да си наоколо. Това се явява в спонтанни обаждания, загрижени въпроси, в това този човек да остане. Отношенията не подлежат на строг анализ, те по-скоро се чувстват със сърцето, затова и не мисля, че ние в този сайт сме способни да ти дадем търсения отговор. Със сигурност този твой приятел не е безразличен, но не знам какво изпитва към теб. Мога да те посъветвам да не се страхуваш от чувствата си, а да им се отдадеш. Всеки се ранява, това е просто част от живота, на която не бива да се отдава прекалено много внимание. Дори да ти разбие сърцето, ти ще намериш силата да продължиш и все някога отново ще се довериш. Не си пречи да изживееш нещо, което е хубаво усещане за теб и ти носи радост.

5.   " Отношенията ни засега не са на никакъв етап. "
"Правили сме секс, писали сме си адски много пъти... "
" Той не е от мъжете, които ще тичат след някоя. Но все пак си мисля, че не е безразличен към мен.... "
Жените сте адски тъпи! Ама адски! А уж се развивате по-бързо от нас!

6.   пичът е играч, подклажда ти интереса колкото да се чудиш какви точно чувства изпитва и да си на разположение когато ти свирне :-) не, не е влюбен в теб, но и не е съвсем безразличен, харесва те достатъчно за да те чука от време на време :-)

7.   Номер 1, ако знаеш колко ще се разпознаят за "нея" сега, очаквай да питат на колко си.