Хващам приятеля си за пореден път в изневяра
Здравейте! Ще бъда кратка. Няколко пъти вече хващам приятеля си в изневяра. Един път беше излизал с едно момиче, но не знам какво са правили, защото чата им беше изтрит. Той вече спря да и отговаря. След това попаднах на други чатове как пише за голи снимки на две-три момичета + по интимни съобщения. После сякаш всичко утихна и той почна да се държи много мило с мен, сякаш сме в началото на връзката ни, но ето, че пак попаднах на поредната лъжа. Вече дори когато ми казва нещо се чудя дали да му вярвам, а на него наскоро му се насълзиха очите, защото ми каза, че му било болно, че му нямам доверие. Тогава му повтарях, че те е така, но в ума ми течеше мисълта "Е, как да ти имам доверие като от както сме във връзка ме лъжеш? "
Какво да правя? (имайте предвид, че той не знае за нищо от написаното)

Коментари

1.   Ще бъда кратък: напусни го. Изневярата е начин на живот при него.

2.   Бий му шута! Не ти ли е унизително да се подиграва с теб така? ! Чак и очите му се насълзили... , какъв наглец. Че и си му повярвала...

3.   И тук да си повторя коментара. Как какво? Бягай :))

4.   Сега ще ти кажат да му биеш шута, обаче предполагам, че много го обичаш и ти е трудно да вземеш решение. Тоя явно не може дълго да стои само с една, евала че си си мълчала аз ако бях щях да орева света. Оставяй го ти вече му нямаш доверие, а и едва ли ще спре да кръшка.

5.   Напусни го.

6.   Ако си чела една книга два пъти ще знаеш че края винаги си е един и същ. Ще ме извиняваш но жените търпите ако гаджето ви е вървежно ако ме разбираш, чувствате се специални като разберете колко го желаят и колко върти и си търпите ли търпите. Защо си с него след като му нямаш доверие и знаеш достатъчно ? Не че не си отговорих сам на въпроса но....

7.   "Хващам приятеля си за пореден път в изневяра", извода е че себеуважението е важно нещо.

8.   От това, което прочетох става ясно, че никого не си хванала в изневяра. Имаш съмнения и толкова.
Напълно възможно е той да ти изневерява. Също така напълно възможно е ти да си ревнива и да истерясваш без повод.

9.   Е, как така се "попада на чат" :)
Аз не ровя в чужди телефони, компютри и чатове. А ако някой се опита да го направи на мен, това е краят на отношенията ни. Явно в това "кибер - поколение" е нормално, да ходиш с някой, без да си го виждал на живо (само на дисплея), да си изневери" писмено" и т.н.
Аз не го разбирам, въпреки, че не съм стар...

10.   Жена съм и ти го казвам така-от такива жени като тебе се затри България!
И да не ти е изневерил физически до момента ще го направи
Проблема е обаче че ти си като безгласен, безличен роб
Стой си така, за твоя сметка си е

11.   Момиче замислисе дали искаш такъв "мъж". Бягай далеч само ще плачеш.

12.   Че и артист го раздава пича хахаха.... разплакал се бил, че не му вярваш... чист театър си е да знаеш!

От мъж!

13.   Ще бъда максимално кратък: препрочети коментар 1.

14.   Напусни го!