Незадоволена, а той си търси конкретни порно актриси
Здравейте! Вече ми е неудобно от модераторите на сайта, защото не една теми съм пускала, а даже наскоро писах и за това как приятелят ми настоява за бебе - последната ми тема беше 'Иска бебе, а отбягва темите за годеж'.
Но просто няма на кого да споделя цялата история.
Ласките в леглото, които получавам не са това, което би ме удовлетворявало, но от друга страна - не е най - важното нещо във връзката ни.
Явно го искам това момче, а и той мен.. Въпреки всичко. Въпреки и това, което ще споделя.
Значи, наскоро се наложи да не сме заедно по мои лични причини за 3 седмици. Още първия ден си е търсил порно, по - точно конкретни жени си е търсел. Искам да отбележа, че 2 пъти в седмицата правим секс, за мен това не е достатъчно, и всеки път нещата в леглото протичат в един и същи ред, с изключение на някои редки случаи. Пробвах с по - различно облекло, даже белезници си взехме, които не знам защо не ползвахме. Десетки пъти съм го молила за секс, много по - страстна и по - сексуална съм от него, и много по - харесвана, ако може да се направи сравнение. Предлагала съм му, направо съм го молила на по - нестандартно място да го правим - само на думи е съгласен. Казвала съм му, когато се почувства готов - ами не е една година минала в чакане да се почувства готов.
Споделих това, защото той ми каза, че съм му омръзнала - а сме заедно от 3 години. Твърди, че ме обича много. Дори съм го питала дали нещо му е омръзнало - всеки път казваше не.
Днес му рових в хронологията в лап топа - не го правя, но имам нещо като пророчески сънища - сънувам това, което той е направил и би ме наранило - и този път съня ми беше поразително точен с реалността..
За едни може и да е детинско, за други смешно, но истината е, че ме нарани. И не го е правил 1 път докато ме няма. А се виждахме на 5 дни тогава - той не е от най
- сексуалните, т. е. не му коства нещо да се въздържи. Още повече, че иска да забременея, а аз имам проблеми и лекарите казаха, че трябва да се правят чести опити. Тези дни ще реша дали да продължавам с опитите и вероятно ще ги прекратя.
А той иначе дори не може да ме докара до оргазъм, всеки път се докарвам сама. Казвал ми е, че с по - добра в леглото не е бил. Тогава защо си търси конкретни жени? Разнообразие, казва той? Той какво прави за разнообразието? Аз, както споменах, правя.
Аа, без оргии и подобни като предложения, моля.
Благодаря предварително...

Коментари

1.   Не си жената, за която иска да се ожени, с теб е, защото няма с кого, как не разбираш, че дори не те харесва като жена, щом и секс няма... Не тормози човека, просто не ти казва, че е с теб докато срещне жената, с която да иска семейство. То е очевадно.

2.   Авторката.

Той е несериозен човек, и егоист - с която и да е, ще е такъв. Затова не си спазва обещанията, и не си 'мърда пръста'. Родителите му всичко са му предоставили наготово.
Но не може да иска бебе, а да не ме харесва като жена.. попринцип.
Това със секса - той си е такъв, никога не се е случвало чак толкова често..

3.   Наистина не си жената която харесва, от това което описваш. Няма как момичето да иска нестандартно да иска разнообразие да говорите дори за това не само да му подсказваш а той да не иска и да си гледа порно. Не намирам друга логика честно. Нямам думи... а от кога търся такова момиче по освободено момиче да експериментираме различни неща а той точно обратното. Не ми се вярва че много те обича а избягва секса с теб... има нещо криво...

4.   Или си посредствена като външност и те търпи, защото не може да си намери по-интересна. Или ти си много заблудена да висиш с него, защото "те обича" на думи.

5.   Това не е човека за теб, за да пишеш толкова теми. Да, всяка връзка има проблеми, но не такива. Намери човек, който наистина ще те оцени!

6.   Мисля, че не разбираш защо мъжът ти гледа порно. Не е за да те замести, а за да си вдигне самочувствието. Обяснявам:
Той много добре знае, че не те задоволява сексуално и това му подтиска самочувствието на мъж. В порното квичат и пуфтят още при с проникването, което е приел за модел на женски оргазъм.
Ако вашият секс изглежда различно, само му напомня, че е неспособен и обвинява теб.
За да му събудиш интереса имитирай любимките му по оргазмена симулация. Ако мислиш, че си струва, де.

7.   Авторката.

Като че ли очаквах разни крайни коментари, и ето ги налице.

3. Показва ми, че ме обожава, но си мени настроенията по - често от мен. За 3 години това е 3 - тия път, в който го хващам, в смисъл - доста рядко, но пък за сметка на това споделих какво търси. Много млади хора правят секс около 2 пъти седмично. Но аз съм нимфоманка.

4. Брех, само 2 опции съм имала.. Значи, за първото грешиш тотално :)
А за второто, като се ядосвам съм такова мрънкало и така натяквам известно време, че е невъзможно човек, който не ме обича, да го изтърпи. Изпитва го, но до каква степен, не знам.

5. Тогава защо може да иска бебе от мен?
Вече прекратих опитите.

8.   Е какво прави нимфоманка с мъж , който не я задоволява и не харесва разнообразието в секса и чак не може да я докара до оргазъм ?! Изумявате ме, честно ..

9.   Какви бебета, какви 5 лева, авторе? Хахах
Огледай се, мразиш го, не го обичаш, все той ти е виновен.
Не че нещо, но когато има проблем правиш всичко възможно да го разрешиш.
Какво виждаме при теб? !
Всячески се опитваш да се изкараш "дева Мария", а приятелят ти е лошият герой във всичките ти разкази.
Истината не е такава каквато я виждаме през нашите очи, а каквито я виждат страничните хора, каквито действия настъпват...!
Когато обичаш, бориш се до край!!!

10.   До 7 (авторката) - Научи значението на думата нифомания!

Нимфоманите, не могат да изтърпят и ден без секс, как така ти си успяла?
Нимфоманите не търпят отказ в секса, ако някой им откаже, те просто се отправят към други субекти, за да задоволят нагона си.

(9) е прав/а, ако погледнеш по надалеч ще разбереш че не е виновен само гаджето ти.
В сексуален аспект си консервативна, защо да не гледа порно?
Всички гледаме порно, това не значи че не харесваме партньорите си.
Всеки има различен вкус, различни фетиши и т. н.
Кога ще разберете, че порното не е като в любовта?
Аз съм жена, но не се сърдя на моя че гледа порно с конкретни жени.
Да, много по - разлчни са от мен, но не му се сърдя, просто ние двамата имаме различни вкусове за жени.
Аз харесвам такива като мен, които са слабички, в лице деца, а той харесва перверзни милфки.
Престанете да намесвате във връзката ви порното, защото има по - дълбоки неща които се крият.

11.   Кажи му да си чисти историята, таман ти няма да знаеш и той ще си гледа спокойно порно.

12.   Действително има хора, които не са особено сексуални, но два пъти седмично не е чак толкова трагично според мен. По-скоро ме притеснява това, че (по думите ти) е много еднообразно. Явно не си пасвате никак, което за жалост не се променя във времето, ти сама си го установила. Дори да има някаква промяна евентуално, ще е против природата му и ще го прави насила.
Подозирам, че това с бебето е било начин да те "върже" (много гаден израз, но не намирам по-подходящ, извинявай), в смисъл такъв може би е усетил, че си изнервена от липсата на секс и това е бил начинът да закрепи връзката, да си те подсигури.
Но според мен не сте един за друг, съжалявам. Разбира се, решението е твое, така го виждам аз отстрани.

14.   N6 го е казал най-добре. Пробвай вариант да му предложиш да гледате заедно порно... и да го правите. Да си ги гледа тях, но да те чука, а не да жули на сухо... Можеш да го обработиш орално. Даже да го свършиш. Важното е да му хареса и да го иска по-често, без задръжки. Друг е въпросът дали те устройва, допапада... можеш ли изобщо да го приемеш.

15.   Авторката.

6, ми като му подтиска самочувствието - да направи нещо, а не да ми се оправдава.
Знам, че е взел този модел на подражание оттам, но в крайна сметка съм същата като тях - просто съм си такава, не имитирам никого, не гледам такива неща.

8, нарича се чувства.

9, правя, каквото мога и се боря докрай ;) и не се изкарвам светица, напротив - доста съм искрена, казвам самата истина. Роднини и приятели по - близки, които знаят - ми казват даже, че прекалено много се обвинявам.

10, и аз не мога и ден без секс, т. е. трудно ми е така.. но като сложиш самоконтрола ми и това, че съм честна с него.

Никъде не съм казвала, че е виновен само той. Ясно ми е, че при конфликт и двете страни са сбъркали някъде - почти винаги е така. Обаче този път се чувствам само ощетена, А и той си призна няколко пъти, че е виновния.

Уау, познаваш 'всички'? Не е вярно, че гледат всички - например аз.

11, трябва да има честност, това, което предлагаш е абсурд.

12, той е скучен, но иска да му е интересно, но просто само с искане не става. И да - по - пасивен е.
2 пъти в седмицата не е трагично, защото все пак се случва нещо, но тук идва момента да споделя, че, за да се случи, задължително - на него трябва да му се прави /ако искам само аз, отказва/, по какъвто начин той реши /иначе му 'спада'/ и понякога ми намеква за орална, при положение, че на мен не ми го прави... а и не го прави добре, когато се е случвало. Казвам му, че бих го подкрепила, разбрала и т. н. - стига да ми споделя, а не да мълчи.

А тези твои размисли относно забременяването - сега го проумях, това е най - логичното от всички варианти. И тук ми изниква въпроса дали иска да съм му сигурна - заради самата мен...

И за това, че сме много различни си прав/а, но всъщност и двамата искаме да сме заедно...

14, предлагала съм му, даже съм пускала /въпреки че не гледам/, но той не иска. На мен не ми допада, а и той ми отказа. Иначе ни е правил видео няколко пъти, но на мен това даже ми е гадно, не се чувствам добре, и престанахме.
Мога да го 'свърша' орално, правила съм го, но вече не го правя, защото той не ми го прави на мен, колкото и да съм му говорила, че искам.
Все гледам неговия кеф, не е честно.

16.   Авторке, минала съм по твоя път - това не е човекът за теб.
Човек, който все иска, а не желае и да дава не е подходящ партньор.

17.   Не сте един за друг. Като си толкова честна признай първо пред себе си този факт, а после му го кажи на него и се разделете. Какво се оплакваш наляво и надясно? ! Нищо няма да е същото, нищо няма да е така, както ти искаш, сори! Намери си себеподобен.

18.   Щом секса не е най-важното в една връзка а предполагам изгодата и "перспективността", тогава не трябва да има оплаквания. Когато едно нещо не е приоритет съответно се правят компромиси с качеството и количеството му. Ако искаш първокачествен секс, тогава се събираш с партньор който те възбужда на чисто първично ниво а не гледаш други неща. Ако секса "не е най-важното" тогава и не трябва да се очаква добър секс, само да не се окаже, че всъщност той е най-важното и просто е приеман за даденост докато се окаже, че не стига? Не можеш да имаш всичко, човек трябва да е честен със себе си и да си изясни правилно приоритетите си.

19.   Авторки, замисли се за оралната и не бъди егоистка. Първо трябва да го правиш така, че да му е хубаво. Не знам до техника ли опира или до опит, но някои жени го правят много добре, други не успяват. След това другото важно нещо е да го правиш със страст т. е. това, че той се възбужда да ти е приятно и да се стараеш така сякаш искаш да го изцедиш (така да се каже). Ако го правиш само за отбиване на номера пак е гадно - има много жени, които го правят по този начин и това е много голямо разочарование за мъжа.

Идеята ми е, че може нещо да не правиш или да не го правиш като хората и от там твоят приятел да губи желание и за това да гледа порно, за да се почувства добре (за съжаление не мога да го обясня как точно се чувства по-добре, но се получава работата).

20.   16, ако имаш желание, можеш да споделиш - този човек твърдеше ли, че те обича и, че иска да гради бъдеще с теб, например?

18, мисля, че 3 години не е малък компромис. Все пак, мога да търпя, но това, което ме изнерви е, че на всичкото отгоре си е търсил по интернет..

19, егоистка, ама другия път. Аз съм човек, който за скъп човек
съм готова да извадя залъка от устата си и да му го дам, както се казва.
Това, което ме съветваш, го правех дълго време - побърквах го, изцеждах го така, но така и не получих в замяна нещо за себе си, разбираш ли? Той при всякакви отношения е егоист в повече. Точно той отбива номера като ми го е правил орално за няма и 2 мин, а това е обсъждано, че не се и справя и проверено, че за този проблем причината не е в мен.
Сега понякога му правя орална, но не стига до края, защото не искам. Един път поне той да се постарае за мен... Иначе като цяло е много доволен, той сам го казва често.

21.   14 съм. Има едно правило "да не си откавате на инат и като отмъщение". Струва ми се, го нарушавате?
Подкрепям писалите по-горе - не може кекса да не най-важен! Може де, но трябва ти да си прецениш. От оплакването ти няма смисъл. Не мисля, че някой може да ти даде съвет как да го промениш. Определено си направила не малко в опит да "го вкараш в релси". Остава да решиш можеш ли, искаш ли да продължиш по този начин. Ако е "не", то струва ми се, че единственият изход е друг...
Бих ти казал още неща, но тук публично, не ми изглежда съвсем редно. Ако искаш обади се на камизов в популярната ни поща. Пише се точно така, но с другите букви. Ако ме пропуснат де... ;)
За съжаление животът е низ от компромиси ти в случая трябва да решиш с какво точно ще се примириш...

22.   Авторке, аз съм номер 16.
Да, този човек искаше бъдеще с мен, деца, семейство и ме обичаше, оценяваше ме като човека за него.
НО имаше толкова егоистичен характер, че уж ме обича, но не му пука за това дали моите нужди са задоволени.
Егоист в леглото, егоист в ежедневието, егоист във всичко.
Времето в говорене е изгубено, защото нищо няма да се промени.
Говори се веднъж, два пъти, ако няма ефект и от третия път ефект няма да има.
Или приемаш, че ти ще си него партньор, а той няма да бъде твой, защото в трудните моменти няма да ти даде нужната подкрепа!
Или го напускаш.
Всичко друго е загуба на време.
От човек минал по твоя път, поучи се от моя опит! (знам, че няма да го сториш, но се чувствам длъжна да ти го споделя)
Успех!