Безразличие от другия пол
Здравейте,

имам въпрос относно нещо което ме тревожи от известно време. На 23 съм, студент. Наскоро седнахме в един бар с един приятел и след малко дойдоха две негови познати от университета. След като се запознах с тях веднага се усети едно хладно безразличие от тяхна страна към мен. Сякаш говореха с мен насила, и гледаха да ме разкарат възможно най-бързо. С приятеля ми говореха с охота, смееха се и т. н. Стана ми неприятно и след има-няма 20 минути си измислих оправдание че имам ангажимент и се изнизах.

Подобна ситуация ми се случва не за пръв път, какъв може да е проблема?

Безинтересен съм, грозен ли съм, какво?

Коментари

1.   Изглежда си им безинтересен, но дали си грозен - трябва да те видим, за да преценим какво е положението и ккаво може да се направи.

2.   Сам си набиваш накои глупости в главата и по силата на правилото, че който си мисли лошо за него има лошо излъчване се случва и тов. а което описваш.

3.   Ами може да си безинтересен и грозен, но по-вероятно просто не са твои познати и не знаят за какво да си говорят с теб???

4.   Ако под "безинтересен" разбираш 5-те секунди в които жените преценяват дали един мъж им е "интересен" или не, значи - да. Модерната жена е силно егоцентрично същество, така че ако а) не си в тесният и социален кръг, б) не я грабнеш физически и иска да спи с теб, ще си и безинтересен. Обърни внимание на външния си вид, и "енергията" която излъчаваш ако толкова искаш да се правиш на интересен...

5.   Ами просто се престараваш , дръж се студено към такива кифли и ще видиш как те ще търсят вниманието ти.

6.   Човек аз съм така цял живот. До сега не съм забелязал жена да ме хареса. Винаги ме гледат с някакво пренебрежение. Чак ме е яд защо не съм се родил гей, ами тези гадни същества (жените) ми влиаят на психиката.
Вчера си говорих с една студентка в 280 (аз съм дърт - на 35 съм). По някакво съвпадение и тя слезна на моята спирка, но така офейка на пред все едно дяволът я гони.

7.   Авторе, щом си на 23 значи си достатъчно пораснал сам да прецениш колко, за какво и защо си безинтересен и на какви жени би бил интересен. Подозирам, че със сигурност това няма да са момичета, ходещи по барове, заведения, изобщо водещи активен социален живот. Следващия път заговори момиче в библиотеката е моят съвет.