Въпроси към мъжете !
Здравейте момчета ! Аз съм ж. на 20 и от известно време насам имам въпроси , които ме мъчат . Вярно ли е , че когато жена , ви изпрати покана във фб , моментално започвате да мислите , че е лека , че непременно ще си легне с вас , че на 100 % ви е вързана в кърпа ? Питам , защото има едно момче , по-скоро мъж той е на 29 , не се познаваме лично , но сме от малък град и съм разпитвала познати за него , на колко е , как се казва и тн. ! Та ... аз знам много неща за него и както се подразбира , визуално доста ми харесва , засичаме се понякога , споглеждаме се , той дори когато минава с колата си покрай мен намаля , за да види коя съм , остава да се опознаем . Обаче ме е страх да му изпратя покана , а това е единствения начин да се опознаем , защото по никакъв начин не мога да вляза в компанията му , защото просто нямам приятели от неговия кръг ! Тук идват и другите въпроси , дали той ще ме приема на сериозно след като имаме 9 години разлика (най-вероятно не ) , дали , ще ми пише , дали ако му изпратя покана няма да ме сложи в графа "лесни" ?! Не знам , давайте съвети ... благодаря за вниманието !

Коментари

1.   Съветът ми е да не го търсиш. Да ако му изпратиш покана, рано или късно ще ти отговори. В общия случай ще имате нещо за кратко и после ще те остави. Ти ще си много наранена и ще го изкараш на някой след него.

3.   Сериозно, наистина ли мислиш, че един здравомислещ човек ще си състави мнение за теб от една покана за приятелство? Това граничи с абсурд.

4.   Това дали ще си в графа "лесни" зависи изцяло от теб и твоето поведение, държание и т.н. :) Една покана за приятелство във фейсбук, не те прави изобщо лесна, но пък е сигнал, че най-вероятно имаш симпатия към дадения човек :)

Моя съвет е да му изпратиш покана и да си пишете, пък каквото стане. И друг съвет, за да не си от "лесните" не прави нищо прибързано и бъди малко загадъчна. Успех.

>>М.32г.<<

5.   Чак лесни, едва ли, но определено покана от момиче особено ако нямате общо (работа, университет) показва интерес. Но за съжаление в днешно време и благодарение на женската злоба и т.н. е нормално да си помисли и че нарочно му пращаш. Току виж неговата приятелка е накарала някоя да му прати да го пробва. И това се случва. Така че много неща може да значи, но да, определено шанса да ти пише ако му пратиш е голям. Това че е по голям, не пречи, но му дава самочувствие, така че определено ще е по-самоуверен и нахален. Не забравяй че мъжете приемат всяко момиче което проявява интерес като потенциален сексуален партньор. Дори и да си имат приятелка.

Но реално няма нищо лошо в това че с поканата ще му покажеш интерес. Какво толкова, ти все пак наистина имаш интерес! Не е чак толкова сериозно, ти си мислиш че направо градската курва ще те изкарат след една покана. Пращай и не се замисляй. Завържи разговор с него по месенджър, и след няколко дни и среща. Това е.

7.   Нямате ли общи приятели във фб? Пиши коментар на някой общ приятел, ако имате, за да може той евентуално да го види и да те добави.

Иначе да, няма да те приема сериозно и като описваш как намалял с колата, за да те види, вероятно ще иска само секс от теб. Това е поведение на тъпкач. Ако си падаш по тъпкачи, това е човекът за теб.

8.   Няма да си помисли, че си лека. Прати му покана и кометирай негова снимка, когато те приеме и ще му стане ясно, че го харесваш. От там нататък ако има интерес, ще ти пише. Просто ако се стигне до среща, не си лягай с него първите 2-3 седмици и ако само секс, ще му писне и ще вдигне гълъбите.

12.   Миличка, как ще те приеме за лесна от озпратена покана. Ако си легнеш с него или се държиш леко, да ще те помисли, но не и от поканата.
Аз изпратих покана на приятелят ми, който е с мен от близо горина, дори вече живеем заедно. Той прие поканата и започнахме да излизаме. Спах с него чак на 3 месец срещи. Действай смело и разсъждавай.

13.   Аз лично даже ще се зарадвам да ми пише първа, не само да ми изпрати покана. Защо все ние трябва да го правим? Жените са се научили да дават знак и да чакат действие от наша страна.
М 32

14.   Авторката: Изпратих, прие я на 15-тата минутка :D, не че има някакво значение де, просто отбелязвам! И сега както беше в онзи статус : " Имаме се в приятели, можем да си мълчим докато смъртта ни раздели "! :D

15.   Явно не проявява интерес или го е срам да си признае. Коментирай му някоя снимка и ако пак не се престраши, заеби.

16.   Щом вече сте приятели, действай! Пиши му, защо да не си първа.Питай го за нещо, което си разбрала, че му е интересно.

17.   Не му пиши първа! Ти направи първата лрачка с поканата. Остави сега втората да е от негова страна :) търпение!

18.   Авторката : Съгласна съм с N17! Ако пише, пише, ако не, не, то няма смъсъл аз да се навирам далеч съм от такива работи! Иначе един от най-добрите му приятели ми изпрати покана, но не смятам да я приемам. Просто , ако има някаква минимална вероятност да са си говорили за мен, да не си помисли че изпращам и приемам хавая на всеки и евентуално по този начин да се усети, че тази шибана покана която изпратих не е случайна :D.