Всички ме режат
Всички жени, които съм опитал да сваля са ме отрязали. Почти съм сигурен, че е заради ръста ми. Висок съм 170см, 20г. Бихте ли ми дали съвет какво мога да направя по въпроса, или да приема че ще си умра самотен :)

Коментари

1.   Стани богат и няма да те режат, ако ли не спестявай за проститутки

2.   На теб поне ти обръщат внимание. Аз например като им пиша и не ме отразяват особено :D И аз съм на 20.

3.   Аз съм сигурна, че не е заради ръста ти... и докато си мислиш че е от това ще си останеш сам...

4.   Жена съм, и е вярно, жените като цяло харесваме високи мъже. Но не смятам, че това е единствената причина да те режат. Ако изглеждаш добре и имаш самочувствие и характер, пак ще имаш успех. Ръста не можеш да промениш, но има достатъчно други неща, които можеш и също са много важни. Така че работи върху себе си и не допускай една-две характеристики да те комплексират, всеки има такива. Успех!

5.   Всичко е индивидуално. На 20 и аз бях самотен, въпреки, че съм 185см висок и са ми казвали, че съм хубав. Загубих "девствеността" си на 23 с първото ми гадже. Продължавай да действаш, но например промени нещо във визията или отношението си. Намери си по-готини дрехи, по-готин часовник, прочети малко за емоционалната интелигентност.

6.   Не е заради ръста ти, проблема ти е най-вероятно в подхода. Промени си подхода първо, второ ако се пускаш на всака колкото е така да има нещо също няма да ти се получи. И има още нещо важно, външния вид промени си начина на обличане, влез във форма. Натрупай самочувствие, но истинско така поведението ти ще идва естествено и си избии от главата комплекса за ръста. Всичко е излъчване пич, излъчваш ли самочувствие рано или късно ще станат нещата.

7.   Едва ли е заради ръстта, те половината мъже в бг са около този ръст, така че търси причината другаде.

8.   Ами да, заради това е! Жените са повърхностни и само заради това не биха те харесали и те режат системно ;)

*надявам се да усетиш иронията в коментара ми*

10.   Нисък, млад и безпаричен е лоша комбинация... Естествено, от тези които ще ти отговорят, можеш да отрежеш всички женски "отговори" защото са откровени лъжи. Статистиката ясно сочи, че хомо сапиенс постоянно увеличава ръстта си. Как според вас става? Магия? ... Или не сме посещавали часовете по биология... Аз съм 180 см, и съм средна работа, не се набивам на очи. Като цяло от 190 см нагоре започваш да ставаш интересен. Нищо не можеш да направиш по въпросът, така че търси и откривай силните си страни, не се фокусирай само на това. И друго, още по-важно - във всеки случай ще си умреш самотен, това че някоя се е хванала с теб по някаква си причина, не променя нещата. Така че в никой случай не се депресирай, погледни песимистично, т. е. реалистично на нещата...

11.   Жена съм и съм 157 см., харесвам дребни жени, и хора с близък до моя ръст, защото едрите и високи хора ме застрашават, някак, като големите кучета...
Не знам каква е тази особеност, за която пишете, а и съм чела, и чула от други, че жените харесват високи и мускулести мъже. Трябва да ми е комфортно с човека до мен, а не да се чувствам сплескана и да ми се схване вратът от гледане нагоре, на него пък от гледане надолу...

12.   Да не би да си падаш по грешния за теб тип жени. Не е заради ръста ти. Жена съм, но признавам, че днешните жени с 6-7 години по-малки от мен (около 20 годишни), са по-саможиви и нахакани от нас навремето, когато нашето поведение, в което нямаше и една десета от тяхното, се считаше за скандално. Масово са глезлички и със самочувствие до тавана, ако е свястна ще те среже, но някак тактично и мило. В новите млади 20 годишни рядко има такт и човечност.

13.   Не е в това, проблема ти е друг :)
Външен вид, подход, характер или нещо друго, но не и височината.
Никой не иска по скоро джудже, да ти кажа и поведението трябва, да си джентълмен и флиртаджия, но не от вида "о секси кво правиш".
Пък ще срещнеш правилната някой ден, не е изключено, да се целиш твърде високо и т. н. - варианти много :)

14.   Да, заради ръста е, но индиректно. Личи, че ти е комплекс, върви комплект с липса на самочувствие, постоянна нужда от утвърждаване, анти-социалност и т. н. Жените го усещат отдалече.

15.   Не е ръста - имам много приятели с ръст около твоя, които нямат проблем да си намират гадже. A и както номер 7 правилно отбеляза, българинът по принцип не се слави с височина.

Нещо в поведението ти е - прецени си подхода, да не би като ги сваляш да изглеждаш отчаян, настойчив, твърде плах или пък needy, това вече отблъсква. Не трябва да ти пука много като ги заговаряш - пробваш, пък каквото стане, без да го вземаш навътре. Леко, с чувство за хумор и с увереност :) Не се страхувай, ще го нацелиш подхода по някое време.

16.   Аз мисля, че сексът ЗА МОМИЧЕТО до теб е от огромно зночение! Спри да си въобразяваш, че ако това и ако онова! Намери си момиче, с което ще ти е добре в леглото! Там няма характер!!! хахахах... :) :) :) И спри да се влияеш от миналото на момичето! И тя също от твоето минало! Пожелавам ти от сърце съвсем скоро да намериш онова към което се стремиш...