Дали реално наистина не е осъзнала...
Здравейте, имам връзка с едно момиче с което се познаваме от малки, заедно сме около година но през този период преминахме през много и станахме неразделна част от животите си. Аз бях в чужбина през този период и октомври тази година се прибрах защото не издържах без нея а не исках да я отделям от семейството и, защото знам каква болка е това. Проблемите ни започнаха от юни, когато от нищото изгуби интерес да си говори с мен и започнахме да спорим постоянно. Август се разделихме като ми каза, че вече не ме обича. 2 седмици по късно ме потърси отново с думите, че липсата ми в живота и я е накарало да осъзнае много неща и продължихме отново. Мина се седмица от този момент, когато тя отново ми каза, че се е опитала да си въстанови чувствата към мен но не успявала и, че не съм я бил привличал и пак се разделихме. Прибрах се в България преди 2 седмици тя ме видя и на първия ден ме потърси отново. Общо месец и отгоре бяхме разделени. Започна с думите, че не може да бъде с друг, че не иска да бъде с друг, че осъзнала че аз съм и единствената слабост в живота и съжалява ужасно много. Наречете ме идиот, и може би съм, но отново отворих сърцето си за нея и в момента сме заедно. Но преди няколко дни едно момче ме потърси, момче с което тя си е писала малко преди да се разделим и момче с което тя се е опитала да бъде, показа ми какви снимки тя му е пращала, , такива каквито дори и на мен за 1 година не ми беше пращала. Да знам, че реално не сме били заедно през този период и не мога да я съдя. Обаче факта, че ме е заразяла за да опита с друг и като е видяла, че нещата не се получават и ме е потърсила отново ме подлудява и не знам как да го разбирам. Дали реално наистина не е осъзнала, че е глупава и, че наистина съм и слабост и не успява да ме намери в никой друг. Или за да не е от 2 стола на земята ме потърси отново.

Коментари

1.   Нека не мислим за това, което се е случвало, докато сте били разделени. Не е здравословно за теб, няма друга причина. Проблемът е, че това момиче за кратко време ти казва много и все различни неща. Не, тя не пада от два стола на земята, тя си стои като дете на земята и ту взима играчка, ту я хвърля обратно. Дори не искам да вниквам в това, което тя ти причинява с поведението си. Повече ме притеснява, че ти позволяваш на друг човек да се държи по този начин с теб. Ти сам ѝ показваш, че може да те наранява, да те оставя и после да се връща. Може би ти си план Б, който винаги е на линия, когато поредния план А не проработи? Няма да я обвинявам, макар че много ми се иска. Ти си виновен, че го позволяваш. Ти си виновен, че винаги си там за нея и я чакаш, а тя видимо не ти дава същото. Когато се разделиш с човек се сещаш за всичко добро в него, върнеш ли се, лошото ти мнение идва като бумеранг. Това е причината да те разиграва. Историята ви може да се повтори още десетки пъти, но изходът ще е един и същ. Съжалявам, наистина ми е неприятно, но трябва да излезеш от този порочен кръг. Тя не държи на теб. Когато обичаш някого не можеш да го разиграваш по този начин, сърце не ти дава. Аз обичам някого и понякога съм толкова бясна, но е абсурдно да го оставя. По-скоро ми се иска да го ударя с чук, но не и да го оставя. Ти би ли постъпил така с нея? Не? Но тя го прави. Ето това е разковничето!

2.   На твое място бих приключил нещата с нея веднага.

3.   Здравей, авторе!

Тя е неосъзната, не знае какво иска, не знае кое си струва.
Непостоянна е, което сега те обърква, но и ще те отдалечи от нея.
Не те обича, това не е любов, нито нормална връзка на двама влюбени.
Тя не е тъпа, а ти - защо ли? ! Тичаш след нея като кученце, тичаш защото си мислиш че ще е по - различно, накрая "ближеш рани" от непостоянството й.
Вземи си дълга почивка, замини далеч от нея, общувай с нови хора...
опитай се да започнеш ново начало.

Успех! ( Умната, не русата)