Защо не успявам? Какви начини има да се запозная с момиче? (групи.. сайтове.. клубове?) :)
Здравейте читатели

мисля че.. заглавието говори достатъчно.. :)
но за да не оставя така празна темата.. ще нахвърля няколко..
щрихи.. за разнообразие :)
интроверт съм.. това е с което мога да започна..
и е основния акцент който подсказва характера ми..
не съм комуникативен.. не защото не ме бива.. макар че има и нещо
вярно в това... просто съм любител на.. как да го кажа..
по... затворените.. малки но пък истински компании..
затова вероятно не ми се отдава да завързвам приятелства..
особено с момичета..
не умея да разпознавам кога имат интерес.. може би защото
не ми се е налагало да разграничавам тези с такъв от онези без..
понеже никоя може до момента да не е имала.. което си е..
направо смешно.. хех..
принципно съм такъв човек който.. би отделил цялото си внимание.. енергия.. на едно момиче.. и би и отдал пълно уважение.. но.. явно не е писано да реализирам плановете си..
е... още не съм сигурен в това но.. времето така подсказва..

и ето ме.. отново тук.. задавам поредния въпрос по.. същата тема
ако можете.. ударете едно рамо.. не искам да звуча жалко..
все едно завися от това.. и въпроса е наложащ.. но не е..
ще приема всеки възможен край.. но.. просто искам да знам
причините да не ми се получава.. бъркам ли нещо..
какво се случва.... че да не се случва нищо? хъм...

Къде да отида за да се срещна с прилични културни момичета?

приемам всякакви критики.. от всичко се поучавам..
бъдете директни.. ще съм Ви благодарен за това
особено към дамите :)

благорадя Ви предварително за отделеното внимание!

Коментари

1.   Добре дошъл в клуба, сега ако кажеш и че учиш програмиране си същия като мен :D Нямам да ти дам съвет, понеже и аз търся отговора на горе зададените въпроси, но поне знаеш че не си само ти така, това което мога да направя е да ти пожелая късмет в търсенето.

2.   Брее минавам за умен пък нищо не разбрах. Ако така си искаш и от жените сигурно и те се чудят за какво иде реч. ;)

Образовай се, намери начин да се изказваш по-ясно и с по-малко думи. Това за начало. Не е лесно вярвай ми.

3.   Поздрави от още един от клуба!
И ако има значение, да също програмист.

Сега, да не те отчайвам, щото си имам и други проблеми, но сега съм на 41 и знам определено, че ще съм сам завинаги.

4.   Пич трябва си комуникация, няма как иначе да стане. Аз разчитам на голям кръг от приятели, близки, познати, неприятели, да факт трябва да имаш качеството да се нагаждаш но това е положението понеже не съм хипер привлекателен и съответно имам несигурност като всеки нормален човек, и непознати жени абсурд да заговоря, трябва все с нещо да разполагам. Когато сте с общи познати девойката ще не ще все малко или много те опознава. И тук идва момента да действаш, ако ти харесва.... знаеш чакалнята е на гарата. Най-лошото което може да стане е да те отдреже, съответно най-доброто е да си намериш гадже, а ако не действаш.... е изхода винаги е един и същ. Деюре увеличи си команията за да имаш по-голям шанс, днес се запознаваш с този утре с онази тя пък другия път си води приятелки и така.

5.   Приложения : tinder, badoo, connected2me
Клубове : всички, вече зависи каква музика слушаш
групи - за какви групи говорим? Нищо не уточняваш. Просто излизай по-често и то с по-комуникативни приятели и ще се научиш и ти.

6.   Просто не се занимавай с българки и въобще със западни жени.

7.   Защото не си много комуникативен. Решението е да заговориш някоя на улицата или на други място, където има жени. За това обаче се изисква да имаш голямо желание, увереност и да не ти пука. Аз преди години отидох в пробната на един магазин, за да пробвам дънки а отдолу носех женски прашки. След, като купих дънките от магазина се почувствах много уверен и почнах да свалям. Това се получи, защото се поставих в неудобна ситуация и си казах щом мога да пробвам в съблекалнята дънки, докато съм с прашки означава, че мога да заговарям жени. След тази случка само след няколко дни успях да намеря гадже.
Трябва да се поставяш в неудобни ситуации и така ще ти е по-лесно с жените.
Друг вариант е да се запишеш на курсове по нещо и така да увеличиш социалния си кръг.

8.   Приложенията точат сметката! За малко и аз да се набутам, имах няколко, но като разбрах какви са, ги махнах! Всичко е за пари! Като започна работа, ще видим!

9.   Ако искаш може да се запознаем... :)
TheQuietGirl

10.   До номер 2
Вярно че остава проблема със запетайките но пък
шом претендираш че си умен то това няма да ти е проблем
А кой ти го е казал иначе та си му повярвал?

11.   Най-лесният начин да срещнете приятни и положителни хора от всякакви възрасти и професии и да установите лесно контакт с такива жени е да се запишете в някой клуб за танци, особено за български народни танци. Може и други танци - латино, аржентинско танго и т. н. Има всякакви клубове в София, така, че каквото ви се стори интересно. Но това важи все пак, ако сте танцувален или поне с добро чувство за ритъм и прилична двигателна култура, защото иначе ще е мъка за вас и гротеска за останалите. Ако това не е подходящо, можете да ходите в някой спортен клуб или фитнес на интервални или др. вид групови тренировки, на каквито ходят обикновено и мъже, и жени. Не са чак толкова добър начин за установяване на контакт като танците, но все пак е вариант. И понеже съм жена, искам да дам съвет какво поне мен, а мисля, че и голяма част от жените, би ги впечатлило положително и какво би ги отблъснало. Преди всичко, не показвайте колко сте неуверен в себе си, защото няма жена, която да намира това за привлекателно, освен ако е тотално лишена от мъжко внимание и е готова да приеме всеки. Нямам предвид да се дуете като паун, което е също отблъскващо, а да се държите спокойно, ведро и приветливо. Не е нужно да сте красавец, но ако се обличате добре, би помогнало, а още по-важно, поне за мен, е излъчването. Доколкото схващам, нямате излъчване на "лошото момче", по каквито си падат много жени, но една топла усмивка би привлякла много други. Чувството за хумор и особено за самоирония е нещо, което за мен е важно, а предполагам и за повечето жени /изключвам тъпите и лишените от такова чувство/, така, че ако го имате, възползвайте се от него. Добър начин за установяване на начален контакт е да направите някакъв дребен кавалерски жест, като напр. да отворите вратата пред момичето, да й помогнете с пазарска чанта или нещо подобно. Все пак няма как да се стигне до нещо по-сериозно без да разговаряте с момичета. Наложително е, но това не означава, че трябва да ги засипете с думи, а още по-малко - да споделяте, че сте несигурен и т. н. Най-добре е да питате за нейните интереси, какво й харесва и какво обича да прави. По този начин ще я накарате да усети вниманието ви и да намерите допирни точки и общи теми, по които да говорите. И е силно препоръчително, когато говорите с момиче, да я гледате в очите, а не да забивате поглед в пода или нанякъде настрани. Дано съм била полезна и успех!

12.   Това е все едно някой камък на Марс да пита: "Защо никой не ме иска? Не ме харесва, не ме слага в колекцията си? ". Ами защото никой не знае за тебе! Повечето от потенциалните ти колекционери дори не подозират, че съществуваш. Но виж - при правилна организация на нещата и правилно изиграване на картите, някой може да даде и милиони за тебе - за да те притежава! ...

13.   Потърси в ЮТуб pick up и започни да заговаряш жени на улицата. Излизай на места, където има много жени и се пробвай на всяка която видиш и ти харесва. Ще видиш как в един момент ще свикнеш, ще започнат да ти дават телефонните си номера и да излизаш с много жени. Ще имаш опции. :) Пък като те отрежат, какво от това?! В София има хиляди момичета, които биха се радвали да ти обърнат внимание. Потърси сайта manthesis.com.

14.   До номер 9

Как можем да се запознаем?
Този сайт не позволява споделянето на особено лична информация..
Освен ако.. не намерим хитър но пък позволен начин да заобиколим това..
Ще се радвам :)

Mithridates (Caliga)

16.   Веднага ще ти дам практичен съвет. Написал си:

просто съм любител на.. как да го кажа..
по... затворените.. малки но пък истински компании..

Отърви се от елитизма си. Опитваш се да представиш недостатъка си, като ценност. Първата стъпка е в осъзнаването на реалните предимства и недостатъци.
Втората стъпка е, правилно набелязване на целите. Написал си:

Къде да отида за да се срещна с прилични културни момичета?

Веднага ти отговарям. В библиотеката! Само че ти не търсиш прилични и културни момичета, а красавици, които да напрпавят първата крачка и освен това да са прилични културни. Знаеш ли колко прилични културни хипопотами има жадни за ласка и внимание? ! Та така, правилно набелязване на целите, спрямо възможностите.

Къде да намериш момиче? Излизай с колеги, това е много сигурен начин да срещнеш свободна, като за теб. Регистрирай се в tinder и прочети малко как да действаш успешно там.

Дядо Торбалан

17.   Кулурни и прилични момичета, може да срещнеш само на сън. Просто защото няма такова животно. По-добре сваляй летвата или си стой сам. Ако някоя се прави на такава, си плюй на петите, щото ще е психопат или социопат. Успех хд

18.   Здравей! ...
Ще ти дам... мнението... на женския... пол...
Трябва... да забравиш... този начин.... на... изказ...
Не може да се проследи абсолютно нищо от мисълта ти и ако така се изразяваш в реалния живот, тогава мога да ти кажа само едно - трудно ще си намериш някое момиче, което ще може да те разбере.
Поупражнявай изказа си пред огледалото примерно и мисля, че това ще е първата стъпка за твоя успех.

19.   Ти не си ли онзи същия индивид, който седеше по пейки в градинки, жалваше се, че нямало свестни момичета, че всички били меркантилни и се интересували само от външния вид на мъжете?
Ето защо никоя не те иска- имаш кофти отношение към жените и сигурно си личи от километри.
Ние жените сме човешки същества, също като вас- имаме си чувства, мисли и нужди. И най вече искаме вниманието на мъжете. Ако подходиш по този начин, ще си улесниш задачата наполовина.