За кратко беше мой
На 32 години съм. Жена с дете.
Наскоро се запознах с мъж, който ме разбираше и подкрепяше още от първия момент. Правехме планове да се видим, но те все се проваляха.
До преди седмица и половина всичко беше наред. Пишехме си по месинджър и вайбър. С часове говорехме вечер по телефона. Чувствах, че се обичаме.
При първия ни разговор по телефона, му казах за детето. Каза ми, че това, че имам дете от друг за него не е проблем, че детето няма вина.
Наскоро започна, че ако не е детето, щели сме да бъдем заедно. Изведнъж се промени.
Мина ми мисълта, че е разказал на родителите си, на някой приятел или колега за мен и са му наговорили едни. Възможно ли е? Вчера цял ден плача, когато му казах да не бъде с мен щом е така.
Обичам го и искам да бъдем заедно! Какво да правя?
Благодаря!

Д.

Коментари

1.   Не ти трябва мъж, който се влияе от родителите и приятелите си, изобщо, който по принцип се влияе от хора.
Не си заслужава да плачеш за него и изобщо за някакъв мъж, който и да е.
Той е този, който трябва да плаче за теб и още повече за самия себе си затова, че е безхарактерен - неспособен да отстоява себе си и желанията си въпреки, че от одавна вече не е малко дете.

2.   Не съм се женил и нямам деца. Честно казано не на този етап не бих взел жена с дете. На 25 съм. Ако бях примерно на 35 и също нямам деца щях да се замисля и за този вариант, но за сега не ме устройва това. Явно и твоя човек си вика защо ще гледам чуждо дете. Насочи се към мъж, който ще те приеме с детето и няма да му е проблем това. Щом този не те иска заради детето, значи не те иска и заради теб самата.

3.   Той изобщо не е бил твой! Как така го обичаш и искаш да сте заедно, та вие не сте се срещали!!! Жено, ела на себе си, не си на 15!

4.   виждал съм десетки като теб и затова не вярвам на сълзи.

подлъгваш го за да има кой да ти гледа детето, не се прави на проста.

"обичала" го ама не се били видяли още, пълен кукумицин.

5.   Или някой друг му е казал или той е осъзнал истината. Чуждо дете никой не иска да гледа.

6.   Нищо не можеш да направиш. Отдръпни се и гледай напред, в никакъв случай не ставай досадна с напомняния за себе си. Човекът е взел решение, а щом не го е взел сам, толкова по-зле за него. Добре, че тази му страна е лъснала още от началото.

7.   На тази възраст и сама с дете ще имаш най-голям шанс за връзка с мъж в същото положение.

8.   Правилно е постъпил. И аз съм си казал, че за чужди деца не искам да поемам отговорност. Като кола втора употреба са такива жени. Не, благодаря!

9.   Леле, в тази ера на технологии хората се влюбват, събират и разделят, без изобщо да са се виждали... Луда работа...

10.   А стига бе, жената като роди 1 дете и после остане сама по една или друга причина - и вече не е човек... Ебахти логиката имате! Аз пък съм във дългогодишна връзка точно със младо мамче - по-добра, по-умна, по-дива сексуално, по-вярна жена не съм имал никога. И с никоя предишна не съм постигал по-добра хармония - еднакво мислене, спонтанно завършване изреченията на другия, хобито на едната страна се оказва, че страшно много допада на другата. Като почнахме да се виждаме, бях на 20-и-няколко. Имах такива на главата си като вас, дето ми приказваха точно така - що поемаш отговорност за чуждото дете, млад си още - недей се цака с топла бира, дрън-дрън... Хубаво, че ги дарих всичките с тотален игнор! Точно 1 от тия също се хвана на хорото на младите мамчета...