Подарък за годишнина
Здравейте! Искам да помоля за съвет от Вас. На 1 декември, с приятелят ми имаме годишнина от нашата връзка, 5 години. Много се двоумя какво да му взема, имам няколко варианта-1. Кутия с медени бисквитки отгоре с наши снимки 2. Козметика-Uriage, Bioderma ili Eucerin 3. Oбувки
Моля дайте Вашите мнение и ме посъветвайте. Благодаря предварително.

Коментари

1.   Най-добре му купи една станция за безжично зареждане на телефон, външна батерия, тунер за мобилна телевизия за телефон, външен харддиск, екшън камера! Аз бих се зарадвал на поне едно от тези неща, а и са скъпи, видях ги в сайта на Технополис! Всичко друго е безсмислено-парфюми, храна-скоро нищо няма да остане от тях! А техниката ще се ползва дълго време, стига да се обслужва правилно!

2.   Знаеш ли, за един рожден ден подарих на юбиляра малко аквариумче със златна рибка в него. Посланието беше, че рибката ще му изпълни три желания като в приказките. Това беше най-голямата атракция на купона. Не помня колко струваше рибката, но не беше повече от 15-ина лева, заедно със стъкления съд. Но тази идея може да я използваш за съпътстващ подарък. Основният нека е нещо наистина лично. Първи декември е идеална дата да поръчаш календар с ваши снимки, който календар да ви е на стената през цялата следваща година. Всяко фотостудио ще ти го направи и пак не е скъпо. Точно срещу НДК на "Витошка" има такова студио. Ако искаш, ще проверя цени, работя в района.

3.   Това с бисквитите.... За мен не е подарък. Но може да се избъзикаш с него и да му подариш това. Те мъжете много "обичат" подобни лиготийки... :) :D

4.   Моя приятел лично на едни найкове би се радвал хахаха. Бих казала, че годишнината и може би ако празнувате Св. Валентин са единствените празници, които можеш да си позволиш да му подариш нещо свързано и с теб(с вас) (примерно меденките с ваши снимки), защото примерно коледа или, по-скоро рождения му ден е неговия ден не "вашия" и реално аз бих запазила козметиката или обувките за тогава. Замисли се подарък за рождения му ден и примерно да е някаква ваша снимка (просто пример) и ако скъсате, той този подарък трябва да го хвърли, докато когато е годишнина вече и двамата имате празник, не само единия. Бих заложила на това с меденките и може би пикник? Сладка идея за среща.