Вярвате ли в “звездите”?
Привет на всички!
Аз съм добряга на 20 от София. Денят ми минава в университета, разходка след него и в нас. Имам близки приятелчета, но момиче нямам. Аз харесвам добрите, интелигентни момичета, които харесват високите планини и спокойните нощи с палатка до някоя рекичка. Аз няма от къде да се запозная с такова момиче, просто няма. В университета всеки бърза на някъде, всеки е с компания. В градския транспорт всеки се е забил по телефоните. Е... и аз съм срамежлив, но установим ли очен контакт съм способен да се запозная.

Таааа, драги читатели. Вярвате ли в съдбата? Има ли такава подредба във вселената, момент в който ще се блъснете на улицата с момичето на животът ти? Само с поглед да разбере, че ти си за нея. Познавам двойки, само да ги погледнете и си казвате “Уауу те са един за друг”. Всичко предначертано ли ни е? Да се озъртам ли, да гледам и да се потя да се запознавам с хора или просто да си върша ежедневните занимания и да се надявам просто да стане?
Вярвате ли, че всеки добър и сърцат човек ще си намери половинката или всички добри девойки ще отидат да слугуват при бъдещи мъжки индивиди със скъсаните потници с ракията със салатата всяка вечер гледайки поредният Биг Брадър?

Благодаря за отделеното време и ви пожелавам една приятна, топла, тиквено-канелена есен :3!

Коментари

1.   Моят съвет е да спреш да мислиш затова. Най хубавите неща стават, когато най малко очакваш. Повярвай ми точноят човек ще дойде за теб. За всеки идва. И дори не е нужно да питаш другите в какво вярват, най важно е ти в какво вярваш. Само така станвва реалност. Наслаждавай се на живота си, не се напрягай и ще дойде.
Момиче, 26 години

2.   Наслаждавай се на живота и прави това което ти харесва.
Най-важното бъди себе си, не бъди някой който не си.
Хубавите неща се случват когато най-малко очакваш и се надяваш.
Аз вярвам че за всяко момче има жена която е точно за него, въпроса е да се намерите.
Р.

3.   Много си млад още, какви са тези терзания на 20 години, по мое време бяхме още девствени на тези години. И 'добряга' да си, не го казвай, тъповато звучи. Повече самочувствие ти е нужно, тренирай в тази посока, всички сме равни и достойни. Успех