Наби ме приятел заради момиче
Той е само 2 години по-голям от мене и той самия каза че иска да излезем с две момичета ,негови познати,аз не ги познавах запознахме се на самата среща и бяха много готини и двете,с едната си говорихме повече и разбрах че ме сваля,и ми харесваше и защо не тя беше супер и си тръгнах с нея после,нямаше нищо друго само целувки и не съм правил нищо друго с нея,тя даже ми се лепеше повече но не сме правили секс както той мисли и не ми вярва.Не съм очаквал от него това,извика ме в тях на другия ден и като ми отвори ме хвана за косата и почна да ме удря в лицето събори ме на земята ме удряше, навсякъде по цялото тяло имам синини от него,беше като бесен ,аз не знаех даже какво става и защо ,беше като диво животно драл ме е дърпал ми е косата и ми разби долната устна ,в тялото ме е ритал и ме удряше навсякъде,аз се разревах честно и той взе да ми вика че харесвал това момиче с което съм си тръгнал ,а тя е харесвала мене,аз откъде да знам?Гадно ми е,нищо не съм правил с нея,казах го а той не вярва,после ми каза,че тя го използвала защото знае че сме приятели с него и излязла с него да се запознае с мене и това го побъркало,а той защо го е направил тогава?Защо направи точно той тази среща?Боли ме и от това че ми каза че ме мрази и че съм предател ,а аз не съм направил нищо!Не искам да го губя като приятел наистина от един квартал сме,и момичето е супер точно и искам да ходя с нея но ме е страх.Какво да правя?
М 17

Коментари

1.   Много приятелства са приключили заради курви.

2.   Първо тоя не ти е никакъв приятел. Второ е комплексар и не е за твоето обкръжение. Трето - покани мацката на среща, излезте само двамата, дай шанс да ви се случи нещо хубаво. Изтрии го тоя от живота си

3.   Една жена, която застава между двама приятели не е много добра партия, да знаеш.
Не оправдавам приятеля ти, трябвало е най-малкото да ти каже, че я харесваш, но все пак...
Внимавай занапред.