Защо става така
Става дума за момче с което имах не толкова дълга връзка, но просто се привързах много той явно не чувстваше същото, но аз винаги исках повече от него. Като цяло ме нарани много, в началото всичко беше наред но после видимо започна да ми няма доверие а аз реално не съм му давала ясен повод и не беше нещо за което да се промени. Започнаха едни караници обиждаше ме а аз не можех да повярвам какво се случва. Правех всичко за да го задържа но не можах. Може би си е търсел причина да ме остави. Наистина се бях привързала към него и той ми беше първия, постоянно се карахме и се оправяхме и последния път след като се отправихме мислех че всичко ще бъде наред прекарахме нощта заедно след рождения му ден, и на следващия ден ми каза че си има друга. Не можех да повярвам, чувствах се ужасно и не бях на себе си. От тогава до сега минаха почти три години аз си хванах приятел, с който сме заедно повече от година и половина и ме обича и ме уважава, но аз някакси още не мога да се отърся от предната си връзка, и не мога да изпитам същото което приятеля ми изпитва. Имам чувства към него но не е същото. Имам му доверие но чувствам че аз самата не съм същата. И аз го уважавам не му изневерявам. Но сякаш бившия ми приятел ми е оставил травма и не знам какво да правя, от както съм се разделила с него постоянно го сънувам и мисля за него несъзнателно е, и не знам защо става така защото дори да имам шанс не бих се върнала при него. Просто искам да бъда щастлива с приятеля си. Помогнете ми, какво да направя?

Коментари

1.   Мислиш за него, защото те е наранил. Не защото го обичаш, споко. Ако не си влюбена в сегашният си приятел, то ще се влюбиш в някой друг. Не се навивай с кофти мисли. Горе главата и късмет в живота!

2.   Неизживяна любов мило момиче. Не знам дали има жена която да не е имала такава. Винаги ще мислиш за този период от живота си. С времето болката ще езбледнее. Но това не бива да ти пречи да обичаш пак. Отпусни се, съсредоточи се в себе си нито в бившия, нито в настоящия ти приятел а само само в себе си. Тогава ще откриеш че ти си най важната и че никой от миналото ти не може да променя бъдещето ти. Казвам го от горив опит. :)