Тази връзка ще се развие ли?
Здравейте,

Преди 2-3 месеца се запознах с мъж, който в началото изглеждаше обнадеждаващо и сериозно. Запознахме се в сайт за запознанства. Видяхме се, след което поддържахме разговор 1-2 пъти на седмица. /две седмици. В рамките на тези 3 месеца се видяхме общо 2 пъти след първата ни среща. Преди последната, някъде 2-3 седмици преди това той ми каза, че не си търси връзка понеже има много работа и е ангажиран, но ето, че това ме обърква.
Не иска да има връзка, а се чуваме по телефона, очертава се тази седмица да се видим, дори при последната ни среща планира да пътуваме през зимните месеци на някъде и дори във фейсбук като коментар посочи, че и той очаква с нетърпение следващата среща... Всичко ме обърква... Не разбирам какво иска от мен... Моля, дайте някакви насоки.

Коментари

1.   Секс правите ли?

2.   Май те готви за любовница, сори ама съм убеден, че е така.

3.   Ясно е мила-търси си секс без обвързване и те подготвя отдалеч.
Не очаквай много от тази връзка и ако имаш достойнство-не му доставяй удоволствието да те използва само да се начеше.

4.   Всички мъже по сайтовете (с малки изключения) са с комплекси. Може би и за жените важи. И аз минах по този път (почти идентичен с твоя случай)... и края беше от раз, ни обяснения, ни нищо. А уж искаше да си развиваме връзката...
Мисля, че проблемът се корени в зависимостта от такива сайтове, свикнеш ли, пристрастиш ли се, няма оттърване, като чума е. Егото (особено мъжкото), трябва да бъде галено. И така се влиза в една безкрайна спирала от запознанства, от която няма излизане. Не смятам да си губя живота с такива неща.
Кой е губещия, съответната персона ще го разбере много късно.
Не се ядосвай, а продължавай напред.
Ж 41

5.   Сори мацка, иска само секс, а ти си си въобразила, че той иска нещо повече само защото те търси-спокойно, това нищо не значи. Почивката /ако е реална изобщо, а не само гола приказка/ е само зарибявка за да му пуснеш
Доста си наивна :)

6.   Не иска връзка, защото иска да може да прави каквото си иска, с други думи ти ще си му "приятелка с привилегии" и не винаги е задължително да спите заедно, с това просто мъжете си чешат егото. Излизат с няколко жени едновременно да си правят кефа, вече с коя какво ще прави зависи коя до колко го допуска до себе си.

7.   Не знам на колко си, но определено си наивна жена.
Иска секс, иска разнообразие в ангажирания му свят, толкова ли не си го разбрала?
Не иска нищо ангажиращо, което да е с чувства, време и т. н...
Виждате се рядко, а ти си мислиш, че като те търси иска връзка, не е така драга, госпожо.
Просто си нова "тръпка", подхожда, както би трябвало за прясно познати.

8.   Защо лепнахте клеймото на жената, че наивна била, глупава и какво ли не. Много ли ви е приятно, когато четете за някой прецакан с халтуржийски номерца, за да се добере до нечий креват.
Авторке, това че си решила да повярваш или се довериш на някой конкретен мъж, за съжаление не означава, че ще ти отвърне със същото. Куртурният и възпитан човек изисква релевантно отношение, точно каквото трябва да бъде. Конкретният господин обаче май не попада в тази категория.
Номерата са до време, после лъсват задниците... Заслужава ли си такава връзка да продължи?
Не се отчайвай, авторке, просто си извади съответните изводи.

9.   Ясно е какво иска мъж от сайт за запознанства. Там едва ли има мъже които търсят нещо истинско. Не се заблуждавай.

10.   Читавите мъже не ги търси в сайтовете за запознанства. Значи с тебе няма време да се види много работел милият, а да виси по сайтовете има.?
Ледената