Как да се доверя отново
Момиче на 21 съм. Напослесък се чудя как бих могла да се доверя отново на някой при положение, че до сега винаги съм се разочаровала. Малка съм, да, животът е пред мен, но до сега само греди, като последния път се чудих дали мога да му се доверя, направих го и пак бях наранена. И като се замисля в бъдеще, как е възможно човек да се довери толкова на някой друг като гледам какво става около мен. Хора се разделят, изневеряват си и то след години връзка. Живееш с даден човек, обичаш го, имате деца и той се прибира и ти казва, че иска развод. Или пък разбираш от другаде, че спи със секретарката си. Как може да се довериш на някой в тези времена!??

Коментари

1.   Ами не можеш, а ако можеш ще е трудно. Иска се време и почивка от връзките, докато не срещнеш правилния за теб.

2.   Аз съм момче на 21. Задавам си същите въпроси. Хората са много меркантилни и лицемерни. Сред стадото сме единици, които имаме качествата да бъдем различни и да се противопоставим на подобно низко поведение. Дано да намериш такъв мъж. Аз си търся такава жена, но десега не съм срещал. Успех! :)

3.   Ако срещнеш сродната си душа няма да те зареже,а и вие жените повечето пъти харесвате "лоши"момчета,после защо сте зарязвани или ви изневерили....мислете!

4.   За жалост, Господ те е прецакал, като ти е определил да си жена. Жените са винаги прецакани, колкото и да се стараят да бъдат предани и честни. Не се доверявай толкова лесно, и бъди малко егоист, постави себе си на първо място, тогава мъжете ще са в краката ти!

5.   Всички значими неща в живота се постигат с жертва. А жертвата в тази ситуация е да обичаш и да се довериш въпреки, че си била наранявана преди и въпреки страха от отхвърляне. Всеки сам си избира кое му е по-важното - любовта, въпреки шанса да бъдеш наранен или егото, въпреки че си сам.

6.   Можеш ама сляпо, реално никога не трябва да имаш безусловно доверие на когото и да било рано или късно всичко приключва. Такива времена настъпиха че хората нямат уважение към избора си. Хората сами си го причинямат по между си, подстрекават се като правят измислени коментари и разнасят клюки и измислени истории.