Колко яки момчета я харесвахме,а тя избра някакъв смотан дебелак..
Здравейте.

Преди време нашата компания се събра със друга, където имаше една страхотна руса мацка. Ама страшно секси беше. Буквално всички момчета я харесвахме и се мъчехме всички да я сваляме но не се даваше на никой. Имаше с наща компания и едно момче дето е все срамежливо и се правеше че не я харесва, дебел беше, около 100кг. И да не повярвате преди няколко дена ги видях ДА СЕ ЦЕЛУВАТ? Как е възможно такава мацка да тръгне с такъв загубеняк дето сигурно никога не е имал гадже и не бе целувал момиче? Нито тренира нещо, нито ходи по дискотеки (едвам го навихме тогава с нас) нито пие, нито пуши.. абе направо скучен тип. Всички имахме яки тела, и тая мацка можеше със всеки да излезе, но реши точно с най-простия. Намразихме го всички след това и не го викаме повече с нас никъде. Няма никаква логика някой който не прави нищо а само стои в тях и играе игри да спечели такова момиче. 100% никъде го няма това другаде.

Според вас нормално ли е това?

Коментари

51-64 от 64

53.   Съгласен съм с номер 52. Относно последното ти изречение, аз съм свидетел на няколко изключения от общото правило. Някои мои познати, които не блестят с привлекателна за жените външност, са имали истински красавици до себе си. Аз също съм бил с няколко такива жени, НО в края на краищата се оказваше, че това е само временно явление, след което въпросните жени (и при моите познати, и при мен) отново тичаха подир някакви грубияни, на затова пък блъскащи в зали или червиви с кинти. Изводът, който съм си съставил от познаването на тези десетки жени, е, че те са склонни да предпочетат неособено хващаш окото мъж тогава, когато той ги уважава и им дава топлото отношение, което преди това им е липсвало от страна на наперените типове. Но забележи, че при 100% от тези случаи се касае за красавици, разочаровани и/или наранени преди това от мъжете, които те са харесвали, затова в един момент решават да се пробват и с мъже, които не им въздействат първосигнално на очите, а на душата. И точно защото винаги преди това тези жени са били подвластни на физическото привличане към мъжете, затова и всичките до една по-късно постепенно свикват с добрината на физически некрасивите мъже до себе си и в едни момент отново започва да ги сърби там, където слънце не огрява и хукват подир същата групичка мъже, които преди това само са им носили разочарования. Явно не успяват да избягат от природата си и в крайна сметка физическото или заможността ги влече повече от душевните качества. Познавам и две млади двойки, една от които вече са законно семейство, а другите са сгодени, в които и двете жени са умни и красиви, а мъжете до тях са неугледни и с небрежен стил на обличане: единият е рижав, плешив и прилича донякъде на принц Уилям; а другият е пълничко момче и не е красив в лице и тяло. Но и двамата са много едри и високи и имат отлични за България доходи от по няколко хиляди лева месечно. Също така, са скромни и добродушни момчета, без парите да са ги развалили като поведение.

54.   "Баси, сигурно дебелака и готината мадама се спукват от секс" по-скоро се спукват от разходки И вълнуващи разказчета в някое кафене, пицария или парк. Такива момчета тип приятелка сме ги виждали и дори онзи ден видях в Южния парк такава двойка. Някаква мацка с един смотльо дето беше леко пълничък и с дълга коса тип американски колежанин. Тя не млъква ше той седеше като дебил до нея. Такива лузъри ги котира глобалната система с цел окалпавяване на световното население

55.   А да ти е идвало на акъла, че може просто да се държи добре с нея?

56.   54 ме разсмя :)) Ама как може гаджетата да се разхождат,да се държат за ръце и представи си...да си говорят!!!СРАМОТА!Трябва да се нае.т веднага на пейката ,под пейката и то с всички пози от Кама сутра ,иначе са лузъри и дебили Пфуу!

57.   54....., абе щом са ги видяли да се лигавят, не знам само разходки ли са. Ако предположим, че историята е истинска. Иначе знаем за "приятелките", ама там целувки и интимности е нямало. Щото такава жена подаде ли един път на подобен, той ще си търси постоянно.

58.   Не мисля, че може да се вадят заключения. Ако наистина е станало така, просто са се харесали. Дебелият е извадил късмет. Дето се казва "всеки с късмета си". Утре може и тя да спре да го харесва.

59.   Вижте, привличането е много субективно. Миналия месец мъжът ми събра колегите си заедно със съпругите им на вилата ни. Отскоро е в тази фирма и аз не ги познавах. След партито, естествено, е имало разбор на вечерта в офиса, а и онези, които не успяха да дойдат са любопитствали как сме прекарали. Попитали и що за човек съм. И точно на тях един от мъжовите колеги (в негово отсъствие, разбира се) казал: "Ако видите жената на А. каква грозница е, ще разберете защо не бърза да се прибира след работа". Да, обаче, на същия въпрос друг, който не е чул това, отговаря: "Колегата направо е ударил джакпота със съпруга - красива, умна, перфектна домакиня, забавна и много слънчев човек". А сега, де! Кое е вярното? Мъжът ми, на който клюкарите му снесли тази дискусия, после ми я разказа, че да се посмея. Между другото, този момък, който ме определя като "грозница", на мен пък от пръв поглед не ми допадна - видя ми се тромав, глупав и невъзпитан. И се оказах права - тръгна си, без да се сбогува с мен, домакинята, което издава липсата на всякаква социална култура.
Т.е. онзи, който може би е очаквал да види напомпана със силикон кукла с изскубани вежди, е бил разочарован от мен, защото аз наистина съм много далече от тази визия. А другият, който очевидно цени в жената предимно образованието, естественото й излъчване и характера, е бил впечатлен.
Така че - във връзка с темата - допускам, че девойката чисто и просто цени в мъжа качества, които компанията на автора не притежава. Самото определение, което използват за себе си - "яки пичове", за мен е достатъчено красноречив знак за какъв социален профил става дума. Предполагам, че на младини и Бил Гейтс не е бил в категорията на яките пичове и състудентите му най-вероятно са го определяли като "загубеняка на випуска". 20 години по-късно вече са се фукали наляво и надясно, че някога са го познавали.

60.   До автора на последния коментар- невъзпитанието на някой не променя правото на някой да НЕ те намира за привлекателна дори и ДА СИ със силикон и изскубани вежди!Субективно право и на двамата е да те намират за каквото си решат! Не разбирам какво онагледяваш с примера си?

61.   Лигавенето е съвсем безобидно, повярвай. Жената може да се мляска с всеки, да не спи с него и да го зареже с думите, , нищо не е станало" тоя филм е гледан. И да, ако момичето от историята е готино, не е привлечена от дебелото момче. Други варинт - дебелото е сваляч с поредна бройка, но аз не съм виждал вървежни от този тип. Връзката е икономическа, личи си. Гаджетата са интимни, разберете го това. :) целувки, разходки по два месец, година е приятелство. Бес секс.. Не е връзка.

62.   Представи си дебеланкото на 45 г. И сега си представи спортен мъжага на 45 г. Това е кратка радост за него, мацките се възбуждат от стегнати мъже! А, и една забележка към непросветенкте - спортистите не са във фитнесите, да знаете. Няма дмисъл да лафите едни и същи тъпни. Никой не е издигнал бабанките на почит, просто някои тичат и се набират, клякат и скачат и пр. Имате силни и необядними комплекси работете над това и наблегнете на движенивто, много е жалко да прочетеш нещо подобно на "дебеланкото е програмист и взима едно 3 - 4к и мацката му се кефи" представете си го след 20 години до трениран мъж. Спортните натури са готини и след 50, а какъв акъл ще гледаш на 85? Била красотата до време. А, умът е вечен ли?

63.   Не ми се струва адекватно от нейна страна, всички сме чували обичайните мрънканици, че мъжете трябвало да бъдат амбицирани за развитие и не знам си какво. Какъв стимул има този, след като вече си я намерил симпатична девойка, а формата му е под всякаква критика за млад човек. Определено не съм съгласен с това "може да е добър с нея" има нещо странно в цялата работа, а може би става въпрос за материални интереси.

64.   То вашата работа малко като оня лаф: постоянно ходиш на фитнес, бягаш, скачаш, поддържаш перфектно тяло и накрая отиваш да сваляш мацки и разбираш какво? Че харесват яхти! С арогантния изказ и отвратителното ти възпитание, авторе, е прекрасно, че явно мадамата добре те е преценила и въобще не се е занимавала с такива образи като компанийката ви. Покрай връзката си с нея пълното момче е много вероятно да се амбицира и да влезе във форма, обаче нито казваш колко е висок, нито фигурата му каква е, нито нищо. За теб може да е дебел, а всъщност да си е приятно едър или даже съвсем нормален, примерно. Ако има качества като чувство за хумор и елементарно възпитание и евентуално някоя паричка, зависи какво работи, направо работата заспива. Жените са хитри, те много добре си знаят и гонят интереса. Никоя няма да се хаби само защото сте "яки", каквото и да значи това. Никоя с всичкия си, имам предвид. Не е била от вашата лига просто, случва се. Лоша преценка, огледай се за нещо от твоя калибър.

65.   Ако не са от един калибър с нея, едва ли щеше да го е яд на тази тъпа несъвместимост. Чувството за хумор, ако не е стереотипно, определено работата не заспива, както и ако е акъл и пари, защото ще може да прецени и защо е с него. Жените със сигурност желаят мъже във форма, не питай защо съм убеден.

До 64

66.   Жалко за Плейбой шишкото, ще бъде в заблуда за любовта, жените и здравето си. За всички тези години осъзнах, че няма жени дето обичат застояли мъже. Той обича нея, а тя му обича икономическото излъчване. Просто едни нещастни млади хора, и от двете страни. На всеки човек му е ясно, като картинка.

51-64 от 64