Колко яки момчета я харесвахме,а тя избра някакъв смотан дебелак..
Здравейте.

Преди време нашата компания се събра със друга, където имаше една страхотна руса мацка. Ама страшно секси беше. Буквално всички момчета я харесвахме и се мъчехме всички да я сваляме но не се даваше на никой. Имаше с наща компания и едно момче дето е все срамежливо и се правеше че не я харесва, дебел беше, около 100кг. И да не повярвате преди няколко дена ги видях ДА СЕ ЦЕЛУВАТ? Как е възможно такава мацка да тръгне с такъв загубеняк дето сигурно никога не е имал гадже и не бе целувал момиче? Нито тренира нещо, нито ходи по дискотеки (едвам го навихме тогава с нас) нито пие, нито пуши.. абе направо скучен тип. Всички имахме яки тела, и тая мацка можеше със всеки да излезе, но реши точно с най-простия. Намразихме го всички след това и не го викаме повече с нас никъде. Няма никаква логика някой който не прави нищо а само стои в тях и играе игри да спечели такова момиче. 100% никъде го няма това другаде.

Според вас нормално ли е това?

Коментари

1-50 от 64

1.   Хахаха! Ами това, че не пиши и не пие го прави по-добър от вас! Може и да го мразите, но той е с мацката, а не вие!

2.   Разбира се, че е нормално. Понякога, все по- рядко готините мацки имат акъл и тръгват с правилните момчета, а не с поредния пиян и напушен бройкаджия, който ходейки на фитнес се мисли за много вървежен само с плочките си... свиквайте!

3.   Мани, мани мани ... ис дъ рич мен'с уърлд ;)

4.   Хахаха, историята ти ме развесели много...Ами да и това се случва.
Постави се на мястото на мацката, дето се изреждате цялата тумба "пичове" да я сваляте. И ако наистина е толкова хубава, не сте само вие.
Именно за това жените не харесват такива като вас, които им показват открито колко ги харесват и им се поднасят не тепсия.
"Дебелия" явно е бил единствения, който се е отличавал от масовката, не е ходил постоянно след нея с изплезен език и мазно, угодническо поведение....и с това е предизвикал интереса и. Бил е предизвикателство за нея. Хубавите жени не обичат лесните победи! Вашето стадо пичове е "лесна победа".
Истинският мъж не се слива с тълпата с еднотипното си поведение, а се старае да е предизвикателство за жените.

5.   Хаха много познато. И моята бивша след като скъсахме тръгна с някакъв с бирено шкембенце детиняк, който не само няма какво да й даде, но е много под нивото й във всяко едно отношение. Просто не мога да повярвам, че се движи с него абсурдно е. И аз се чудя какво им става на тия момчиета, сякаш си загубиха акъла. После реват, че са сами, ами нека реват

6.   Ми хванете и го пребийте де! ;) Шегувам се. Жените имат една такава опакова логика да правят напук на готините мъже и нарочно да не излизат с тях, а със смотаните, за да покажат нещо и да се правят на интересни. Някак си като им се струпа прекалено много хубаво наведнъж, те изведнъж избушват и избират точно най-смотания. Не знам как да ти го обясня, но и не очаквай да знам - Те жените никой не може да ги разбере. ;)

До 3:Олуейс сани. :;)

7.   Тука тези които злобеят срещу автора нека запазят злобата за себе си. Наистина си е изкривяване избора на момичето.
Аз като по - малка и аз бях се влюбила в смотан(не беше дебел, но беше супер притеснителен, изпитваше затрудение да общува с хората, даже имаше момчета, които го базикат доста сериозно), а в същото време ме сваляха сигурно към 8 човека готини все, ако не и повече даже.. Ама аз си бях вярна на смотания и не излязох нито веднъж насаме с никой от тях въпреки, че с онзи дори не бяхме станали гаджета, а само излизахме - с други хора или сами.
Причината беше, че той беше успял да ме докосне и спечели (дори бих казала пристрасти) на емоционално ниво. И в крайна сметка се оказа, че освен с мен се е бил сближил и с още 2 момичета по този начин - всичките ни беше спечелил на емоционално ниво и тръгна с най - грозната от нас, която 2 години по - късно го остави, защото не искал да се изнесе от тях, защото нямало смисъл да дава пари за квартира (тази информация ми е каза една приятелка, защото решила, че може би още се интересувам от него - ами не, не се интересувам, осмислих ситуацията още тогава и повече не се поддавам на такива, добре че навремето не тръгнахме)

8.   Тялото е до един момент... трябва и акъл. ;))

9.   "Няма никаква логика" бате добре дошъл в истенския свят.. При жените няма логика братленце те самите не знаят даже кво праят ... честито на дебелия търси друга :)

10.   Яд ли те е??

11.   Авторката на тази статия все още не се е научила да съставя измислени истории от името на мъж, които да изглеждат достоверно. :))) Темата е за раздел "Измислени истории" и чудно как са я одобрили да бъде тук.

12.   Ще допълня това, че авторката на статията си няма представа как стои въпросът с теглото при мъжете и си мисли, че като напише "100 килограма", това ще звучи адски много, само защото изхожда от представите си за женската фигура, когато е с това тегло. Нищо подобно! Аз самият съм 171 см с тегло 88 кг в момента и нося панталони с номер 48. Достигал съм до 93 кг и тогава носех панталони с размер 50. Ако авторката на темата си направи труда да провери в някой магазин за мъжки дрехи, ще се убеди, че тези панталони са съвсем нормални.

13.   Много е скапано, нали? :) Момичето има акъл явно - естествено, че ще избере свястно момче. Имай си тяло, но то е до един момент. После ще трябва да я спечелиш с нещо друго, но ти нямаш ум, моето момче. Факта, че имаш такова мислене е достатъчен отговор защо няма да е с теб.

14.   Има пари човека. С пари всичко става на този свят

15.   Сигурно е програмистче, пише си java-та или c#-па и си прибира 5-8000 на месец, пък вие фитнесджиите си бачкайте общаци и шофьори за 1000 ;)
Ако бък е блокчейн дивелъпър, не му мърдат 15 000 на месец, познавам един такъв и пича е над нещата :D

пп. да бе, и аз съм програмист, ама съм съдружник във фирмата и си ми валят пари, да видиш кой излиза с яки мацки без да правя нищо. Разберат ли, че съм и съсобственик направо си свалят гащите.
Учете, деца.

16.   Вашата компания сте пълни смешници и изкуствени типове. Такива като вас смешни селски тарикати са я сваляли стотици пъти. Искала е нещо различно. Вие сте едни малко подрастващи развалини . Има логика че не ви е избрала. Егати комплекса да намразите момчето ...

17.   Хубавите и нахалните избирам за секс, а умните и скромните за сериозни отношения :)

18.   Тялото се оправя, характера не!

19.   от номер7:
15, ако имаш приятел, който изкарва по 15к на месец и е 'над нещата', както си се изразил, а ти в същото време си май по - напред от него, защото казваш, че си и съсобственик... та въпроса ми е как един човек като теб изобщо забелязва тема с
такова заглавие? И след като все пак си я забелязал, каква мотивация си имал да кликнеш на нея, след като очевидно би трябвало да си 'над нещата' дори над нещата на приятеля ти ;)

пп: според мен автора е момче някъде под 20г. - в тази връзка някоо от критичните коментари са си направо irrelevant

20.   Добре правите, че не занимавате човека със себе си. По-добре сам в компанията на руса мацка от колкото, в компанията на помиярчета като вас, които джавкат вместо да се радват за приятели си.

21.   Описваш мене само дето не съм 100 кг, а 80. Значи има още надежда за мене.

22.   15. ти го е обяснил перфектно. Приготви се за смяна на караула. Тези, дето апогея на живота им е в гимназията и са много отворени и напомпани, към 18-25 отстъпват на зубърите, които тогава отлепят с пари и кариера, пък и имат доста да наваксват :)

23.   Като почнете с тия тела и т.н,като клюкарки сте, докато дебелия тъпче!
Много разглезени дечица има,на които им се угажда,и очакват същото навън!Болезнена е реалността,така се раждат хейтърите!

24.   17, Умните и скромните не избират жени, избирали нахални само за секс.

25.   Право в десятката, номер 12. Аз си помислих, че текстът е писан от някое дебело момче, което никога не е целувало момиче и си фантазира за някоя русокоса красавица, която да го избере пред останалите. Но твоята версия е по-убедителна. Тонът е на жена, прав си. Мъжете на пишат по този начин. А че историята е художествена литература, то е ясно от пръв прочит.

26.   Искам да попитам мъжете защо решиха, че смотания дебелак е зубрач? Това, че вие сте такива и се припознавате си е ваш проблем. Много сте зле, макар и пораснали на години.
Автора си е казал, че този всъщност нищо не прави, а само седи у тях и играе игрички.

27.   Приятелче, не знам дали историята е истинска, но в крайна сметка, едно момиче не е меродавно за целия женски пол. Има и друго, че всеки е с късмета си. Не ми се дават примери, лични или наблюдавани, но външният вид далеч не винаги е гаранция.

28.   Номер 12, това да си 93кг при 171 значи готов дебелак. Ако си 191 тогава може да минеш за слаб, но 171/93 категорично няма как да е нормален. Освен ако главата ти не тежи 40кг :)

А авторът е някакъв ученик, не знам какви програмисти и хиляди левове му спрягате.

29.   Към номер 12

Само не започвай пак да ни занимаваш с хранителните си режими и спорта, че ако аз започна, ще разбереш колко си назад с материалите на тема здравословно хранене и спорт.
Освен това - 171см. и 90кг. означава, че си дебеличък, независимо от мускулната маса, сигурна съм, че имаш едни излишни 15 кг. 8-10, от които са мазнини.

Всеки човек има личност (душа) в себе си и не е само визията. Жалко за хората, които преценяват само по външността, и завиждат на красивите, а се подиграват на неугледните (не казвам 'грозни', защото няма грозни хора, има хора с поддържана външност, със злобно излъчване и клошари с добро излъчване - е, познайте с кого ще общувам), така че... жалко за хората с предразсъдъци. Ние сме с комплексни съзнания (дори неосъзнатите от вас). Самонаблюдавайте се и ще видите, че сте много повече от тяло, професия, пари, коли. имоти... , и колко преходни са тия неща, затова 'любовта' уповаваща се на тях е временна.

30.   до 17: Проблемът е, че ще ходиш по хубавите и нахалните до 30-годишна възраст, когато изведнъж ще се усетиш, че ти е време за сериозна връзка и ще искаш да намериш умен и скромен, с когото да остарееш, но ще ти е почти невъзможно да направиш компромис, след като си била с хубавите и нахалните, апък и по-адекватните умни и скромни няма да те искат, защото знаят, че си с голям километраж. Тоест, ще отдадеш младостта си на тъпкачите и после ще се чудиш защо няма радост.

31.   Още нямаш достатъчно житейски опит. По външността не може да се съди за характера. Говоря ти не за дебеласка, а за мацката. Ти си мислиш, че като след като е супер лъскава трябва непременно да и харесват същите неща като на вас - да се мъкне по дискотеки с шумни компании, защото това според теб е готино, а хората които не го харесват са задръстеняци. И не си връзва как една такова хубаво момиче може да бъде задръстеняк. Това че хайманите като теб сте мнозинство, не означава че вашите интереси са абсолютен критерий за човечеството. Момичето е с друг характер, което значи и с други интереси различни от твоите. В такъв случай може би дебелакът повече и подхожда. Ти си потърси някоя на твоя акъл.

32.   И какво от това, че не обича да ходи в тези лисичарници и да се трови с хора като вас? Аз да не би да ходя и да се тровя заради някого? Много ясно, че не! И аз съм като този човек-стоя си у нас, гледам си интерактивната телевизия, ползвам си интернета, че и радио си слушам, а къде ходят хора като теб-не ме интересува! Нямам работа там, където ходиш ти и всички други, че да си губя времето и парите! Момичето много добре знае кого да избере! Избрала е точния човек! А ти и другите, взети заедно не сте впечатлили момичето, така че не се сърдете! Харесала е едрия човек, който си наляга парцалите, за разлика от теб и другите и е с ума си и има подход към дамите!

33.   Внимавайте да не се пукнете от злоба пичове хахаха...браво на мацката !

34.   Вие момчета сте типични идиоти които съдят по външния вид. "сигурно не е имал гадже", а вие дигурно сте типични играчи които станат гадже на сигурно половината момичета в училище и след като ви омръзне я зарязвате. Срамота...

35.   Да авторе напълно нормално е. Приеми, че не всичко е външен вид или пък представи си, че има жени, които харесват дебели мъже. Сигурно жената освен "яката мацка", по изключение е и интелигентна и свястна и търси различния от стадото, което виси по дискотеките, вдига щанги, пиянства, бройка и прочие... Но ти няма как да проумееш това, защото ти си от масата.
Дано ти и аверчетата ти да сте 15-16 годишни, защото ако сте на повече жалко за вас наистина. И добре правите, като сте преустановили общуването с момчето, определено не заслужава фалшивото ви приятелство.

36.   До 15, мога да ти дам доста категотични примери, че си в голяма илюзия. Ако те успокоява, че работиш настолна работа за хиляди и не си спортна натура, ок. Но, аз имам 15 години опит с млади и по-улегнали жени и знам, че гонят парата и хич, ама хич не гледат леглото на даващия, а на онзи, който яко блъска по дворовете на училищата и залите. Не, не съм имал 15 гаджета и не бройкам, ама не подценяеай мнението. Не искам да пиша сто реда с примери, не ми сее занимава. Скоро съветвах един приятел, който печели добре и живее сам, не ме послуша. И мен са ме зарязвали така. Аз някъде към 25г. се приведох във вид, че преди това бях 93кг с корем и кръгло лице, а сега съм същото тегло в стегнато тяло. И от личен опит знам, че точно това ми е дало бонуси. Личи си, че нямаш много представа. И аз люшках една обвързана със заможно момче.

37.   Явно просто не познаваш жените. Да, те може и да се заглеждат по някой мускулест пич с плочки, но става ли дума за сериозна връзка ще изберат онзи, който ги разсмива и ги кара да се чувстват обичани и щастливи. Явно вие така сте били заети да парадирате с мускули, че сте забравили, че тя е човек и освен от физическите данни се интересува и от характера на мъжа. Е, изненада! Този ваш "смотан" приятел го е разбрал и понеже знае, че не е културист е наблегнал на други качества с които да печели жените. Следващия път вместо да блъскаш като луд във фитнеса или да се наливаш с алкохол в поредната дискотека, вземи прочети някоя книжка, поработи над интелектуалното си развитие и току виж някоя стойностна мацка ти обърне внимание. Само с мускули и минимална обща култура най-много да привлечеш някоя кифла, но готините момичета искат много повече от това и нормално ще изберат момче, което може и да не изглежда като бате Арни на младини, но ги кара да се чувстват добре. Така, че вместо да бълваш огън и жупел работи над себе си в интелектуално отношение за да почнеш и ти да сваляш готини мадами.

38.   24 до 30

Точно това намекнах на 17, но ти го каза доста по-добре и директно. Не че ще го разбере.

39.   Номер 11/12 съм.

Номер 28, преди 10-ина години бях 93 кг и действително имах видимо килограми отгоре, но не минавах за баш дебелак, тъй като строежа на фигурата ми е такъв, че всичко е равномерно "налято" по цялото тяло, а не например да качвам само в корема.

Номер 29, пак ще повторя част от това, което написах и в мнение 12: Няма как да се сравняват мъжко и женско тела при еднакво тегло. Аз изглеждам по-слаб от много жени, които са с по 20 кг по-малко от мен при еднакъв ръст. Разликата е там, че напълнелите жени имат доста голям обем сланина, докато аз имам съвсем малко сланина и повече натрупвана през годините мускулна маса (която, между другото, е около 2, 5 пъти по-тежка от сланината при еднакъв обем). В разгара на лятото бях 84 кг, но оттогава тичам по 2 км през ден, като същевременно ходя по 7-15 км и карам велосипед двойно повече от това. През това време качих 4 кг (вече до 88 кг) мускулна маса при сравнително непроменена фигура в корема, но с по-заякнали крака и рамене, така че недей прибързано да си съставяш погрешни изводи кой е дебел и кой не. :)
Цитат: "Само не започвай пак да ни занимаваш с хранителните си режими и спорта, че ако аз започна, ще разбереш колко си назад с материалите на тема здравословно хранене и спорт. " Започни и си кажи всичко, щом така наперено се себеизтъкваш! Покажи колко по-напред си! Ще си полезен/зна с мнението си на тези, които имат нужда от споделен ценен опит. Ти си на ход! Колкото до мен, аз не се състезавам с никого, а ми е приятно да спортувам и да похапвам нещо смислено за здравето ми. Въобще не ме влекат обичайните вредни полуфабрикати, които са любими на множество българи и българки.

40.   Не мога да ви разбера. Ако харесваме някое лошо момче, което пие, пуши, ходи по дискотеки, прави се на интересен и ни уважава, казвате, че си падаме по боклуци, а когато харесаме някое нормално, скромно и възпитано момче, се чудите как може да харесаме такива, вместо вас "готините"? Последно какво трябва да харесваме?

41.   Браво на момичето! Добър избор. Нима един мъж трябва да пие, да пуши и да ходи по дискотеки, за да впечатли някое момиче. Автора много го е яд, че момичето не е избрало някой от гъзарите, които се правят на клоуни и вървят като кученца след красивите жени, а някакъв си "задръстеняк" я спечели без много усилия. Като видя мъж който върви като кученце след красива жена а тя гордо върви пред него и ми става смешно колко е жалък този мъж.

44.   Кривните с неестественият подбор са резултат от глобализма, който ни облъчва така свирепо. Но няма значение. Притодата ди знае работата. Кратък ше е този пародичен съюз на тия от историята ти.

45.   Не ми се вярва да е привлечена от въпросното момче. Има някаква друга причина или интереси. Може и нарочно да го е избрала него, да дразни. Но и много момичета правят неадекватен избор за половинка. Не трябва да съжаляваш. И това дето един пише тук, че обсъждате тела а деблото момче я тъпче, може само да предизвика бурен смях. Нищо не тъпче, развежда я и й влиза в ролята на приятелче за споделяне. Ще я тъпчат такива като автора и готините дето са я харесвали. Закономерностите в природата са така.

46.   Сигурно го е избрала, защото е интелигентен и възпитан, а вие сте празноглави и повърхностни, "елементарни" := Явно освен красиво, момичето е и умно. Сори пич, пробвай с някоя на твоето ниво :)

47.   бахти измислената глупост :)

48.   Темата ако не е фейк, е много глупава. Авторе, сам ли я писа или дружките ти от фитнеса и кръчмата ти помагаха?

49.   Грозно е млад човек да се остави с наднормено тегло. Това показва и какъв застоял живот води. Може да е свястно и умно, но не толерирам мързел. Може и да е от някакво заболяване напълнял, но за всеки закръглен човек си има друг закръглен човек. Ако човек има избор да направи по-доброто, защо му е да избере по-лошото? Аз два пъти съм отказвал на момичета с едни 10 кг отгоре, защото съм коренна противоположност на тях и поддържам форма три пъти в седмицата по два часа спорт. Всеки се простира според чергата си. И ако тука имате някакви комплекси, по добре направете нещо за себе си и не да се биете в гърдите, че сте дебели и получавате голяма заплата и можете да бъдете с която си искате. Жените може да търсят сигурност но преди всичко харесват истински привлекателни мъже. И много често го карат на два фронта да си хващат мъж дето да ги издържа и любовник дето да ги пляка. Достатъчно опит имам живота и съм го видял това нещо. Аз самия съм ходил с момиче което си заряза приятеля щото нищо не прави по цял ден седи в колата си на 22 години момче 100 кг един и 85 високо с корем.
М26.

50.   Това е тъй нареченият ефект Дънинг-Крюгер. Изразява се в това, че у индивида се проявява субективно и най-вече ИЛЮЗОРНО усещане за превъзходство спрямо останалите в групата. Изследването е касаело работната среда, т.е. определен човек си мисли, че е по-умен, по-знваещ и можещ, което е далеч от истината и това е само в неговата глава, но ефекта се провявява и в редица други сфери на обществения живот - включително в междуполовото общуване. Ти/вие с приятелите си мислите, че дебелака, обаче може да ви убягват редица други негови качества, които не притежавате. Като бях по-млад, често чувах реплики от сорта на: "гледай я па тая с какъв се е хванала". И то от ей такива-обикновени момчета, от обикновени семейства-държа да подчертая, които ходят да блъскат в залата, дават го отворковци, иху, аху, обаче не се замислят, че спрямо този човек може нито да не са му на образованието, нито на парите, нито на статуса, интелекта, произхода, професията и т.н. и т.н. Зависи и от жената-кифлите обикновено си падат по такива льоловци и фитнесчии, но ако е някоя стойностна и сериозна жена, блъскачите в залата с татусите са им последната възможност.
Не знам точно случаят какъв е, може и да е измислен, но това което говоря често го има в реала. Жените обикновено е важното да им създадеш емоция, като за този човек не знам, създал ли ѝ я е, но ако един не толкова готин на пръв поглед мъж ѝ влезе под кожата, създава ѝ емоция и сексуално напрежение, нищо чудно да спечели стойностната мацка. Също така, както казах зависи от жената-ако е някоя само дето търси секс, ще предпочете едно, но ако търси по-сериозни отношения, такива квартални фитнесчии нямат шанс. Разбира се не казвам, че и сред тях няма мъже, които си заслужават. И аз самият тренирам, а и като млад съм тренирал. Обеснявам принципно как стоят нещата.
Баси, сигурно дебелака и готината мадама се спукват от секс.........само като си го помислите и ви идва да го убиете ;-)
Съвет от мен-отърсете се от такива неща, не ги мислете, работете повече върху себе си и както се казва, продължавайте напред.
Мъж на 46 г.

51.   Винаги съм бил пълен, никога не съм обичал спорта, за сметка на това съм с очила и не особено красив. Но когато попадна в някаква общност - първо клас, после студентска група (бяха 3), после различни работни колективи, за не повече от 2 месеца примерно около 60% от жените започват да ме харесват Заформя се кръг от обожателки между които мога да избирам. Защото мъжкарството е в характера, в душата, а не в плочките на корема. И жените го усещат.

52.   Не съм попадал на впечатлени жени от дебели мъже и обратното. За сексуално влечение говорим. И освен това и н напомпаните от фитнесите не са сред най-желаните, защото мускулатурата им е много изразителна и прилича на бутафория. Харесват се най-много мъже със стройно тяло или атлетични. Примерно аз съм 181см. И 98 кг и не съм толкова пълен, но достатъчно че да не ми връзват. Според мен повечето коментари са писани от хора като мен с комплекси и искат да убедят в обратното. Дори историята е измислена, защото няма как такъв човек да бъде избран от хубавица.

1-50 от 64