Изневерих няколко пъти и не ми е гузно!
Здравейте, ще започна оттам, че с приятеля ми сме заедно от малко повече от половин година. Лятото бях много привързана към него. Много го ревнувах и като цяло исках да сме постоянно заедно. Няколко пъти го хванах да си пише с едни, но не му казах, макар че ми беше много гадно.
Мина лятото и вече няма момичета, но има други занимания. Не ми обръща никакво внимание. Постоянно сме заедно, но той се занимава с други неща. Аз съм все едно невидима. Говоря му, уж ме слушал .. Това продължава вече няколко седмици. Така вече сякаш не съм толкова привързана към него. Опитвам се да си представя, че сме скъсали и не ми е гадно, но когато се сетя за спомените ни ми става ужасно .. от скука, че не ми обръща внимание, му изневерих с един. В същото време си писах с други 3-4 момчета, уж да си уреждаме срещи, но аз отказах последния момент, че да не вземе да разбере, но наскоро спах с мъж, който е женен, с едно дете. С него не знам дали ще повторим, но ако стане нещо няма да се спра. Ще го направя, защото искам и защото не получавам никакво внимание от приятели ми, а и ми е по-приятно с него. Странното е, че не се чувствам гузно за нищо. Странното е обаче, че този мъж ми е превзел ума и мисля постоянно и навсякъде за него, а така дори на няколко пъти забравям, че си имам приятел.

Всичко е ужасно объркано. Хем го обичам и искам да съм с него, но хем като не получавам никакво внимание и постоянно дребни забележки ми прави и се случват караници между нас все едно си сменям мнението и си казвам, че още малко и ще го зарежа, но после се сещам за всички наши спомени и се отказвам да го зарязвам. Много ми е тежко, много съм объркана и разсеяна, защото постоянно мисля за това. Приятелки казват, че щом съм имала вече мисли с въпрос дали да го зарязвам и че съм изневерявала няколко пъти вече и не мисля за него, а за един друг (с когото нямам бъдеще), трябвало да го оставя. Опитвам се да мисля само за другия, за да не мисля за приятеля си. Предполагам, че ако още 1-2 седмици мисля за другия, ще съм забравила приятеля си донякъде. Искам просто ума ми да е другаде, не знам дали ме разбирате ... какво да правя вече .. ?
П.С. И не ми казвайте да говоря с него, защото съм говорила не веднъж и получавам отговор, че нещата, които прави са му по-важни от мен.

Коментари

1.   Слушай! Каквото искаш прави, но не го прави с женени. Гадно е! Ами представи си, че не ти обръща внимание, защото той спи с друга, на теб хубаво ли ще ти е ти да си другата. Не, нали? Човек това което прави всичко се връща. Знаеш ли какво правиш? Превръщаш се в долен човек защото нямаш смелостта да сложиш край. Остави ги тия спомени, намери си друго момче и бъди щастлива, не някой женен, не някой, който не ти обръща внимание, женения какво внимание ще ти даде? Мъже има. Не се забатачвай така!

3.   Защо вместо да изневеряваш както ти правиш да го попиташ защо го прави, да се опиташ да оправиш нещата пък ако не стане просто да го зарежеш? Големи идиоти сте.

4.   Не е било нужно да му изневеряваш.. можеше просто да го зарежеш и след това да си прайш каквото искаш с когото искаш.. нормално е да ти е гадно кат се сетиш за хубавите ви спомени, ама както ти сама виждаш в момента няма нищо хубаво във връзката ви. Това че ти е казал, че другите неща са по-важни от теб си е знак че вече не иска да е с теб.. просто и то не иска да те остави щотще му е гадно. Така че улесни и него и себе си и го остави :)

5.   И тук ще те потупам с ръката на морала, браво слънце, жена мечта, избива ме на агресия и смях едновременно.

6.   Остави го заради себе си, бъди малко сама, преодоли тази връзка и тогава мисли за други мъже... само да не са женени, защото освен жената на този друг мъж, ти ще развалиш живота на едно невинно дете!

7.   Жули Жеко, не е сапун, че да се изтърка. То и на приятеля ти ако му се отвори парашута ще джасне някоя. Такъв е живота.

8.   Ами от уважение към себе си(то се вижда че не уважаваш приятеля си) спри тази връзка. Това че спиш с женен мъж, който има дете, говори много за теб. Остави приятеля си, преди да е разбрал, що за стока си.
Честно ти казвам, моля се, ама се моля, - никога, да не се влюбя в жена като теб! Разбирай го както искаш. Лек ден.

9.   Значи за половин година претупахте любовта през всичките й фази - от пеперудите в стомаха, през отегчението и скуката и накрая до изневерите и края на отношенията. Браво, бе, деца! На това му се вика оперативност. Ние навремето по половин година само се ухажвахме. Моят съпруг се въртя около мен някъде около 5 месеца, преди да ме покани на среща. Никакъв съвет не мога да дам тук, защото явно това са връзки, нямащи нищо общо с онези, в които имам опит. Само мога да посъветвам авторката да ползва някакви предпазни средства, защото сексът за една нощ не е безопасен.

10.   <8> Като кажете "женен с дете" все едно е дамгосан значи ;)

Ми щото е женен значи е истински мъж със здрави гащи. То ерген да си и да опъваш мацки е лесно. Мацките харесват истински мъже, а не страхливци :)

Браво мацко. Действай! Няма да ги слушаш тия. И женените сме Ора ;)