Мъже, помогнете!
Мъжът ми няма абсолютно никакво желание нито сексуално влечение към мен и не искам повече да живея като монахиня.
Нито мога да се разведа, нито да изневеря... А още по-трудно ми е да поставя ребром въпроса, защото ме поглежда с досада и ужасно пренебрежение, маха с ръка и няма начин за открит разговор по темата. За него страницата явно е обърната и ще си живее до гроб, вглъбен в работата и толкова.
Полудявам без интимност и не мога повече да стискам зъби... и колена до безкрай!
Мъже, как се пробива защитата ви в подобна ситуация? !
Как да подходя като вече и желание не ми остана към този човек? !
Женските съвети, които получавам са предимно от рода на "Хвани си любовник и си взимай необходимото! " или "махай се от този брак, що търпиш? ! "
Нито едното, нито другото ще направя...
От векове не съм се чувствала жена в очите на мъж...
Страх ме е да не поддам някой ден...
Да се оставя мъжки поглед да ме развълнува и... край!
Не трябва да става, никога! Защото няма да мога да се преборя с копнежа... , а съм свикнала да се борбена, но сигурно ще ми прималее от желание и дотам! ...
Животът ми е ад, а едва съм прехвърлила 40, както и мъжа ми...
Помагайте, че сама буквално потъвам...

Коментари

3.   Душа средно положение няма за съжаление. Стигне ли се до там да няма интимност ти го казвам като мъж, това означава че просто всичко е заминало по дяволите. Масово една от двете страни просто в дълга връзка спират да желаят половинката си. И изходите са два: Или изневеряваш или се разделяш. Въпреки че човешката природа е много странна, и понякога когато усетиш че губиш някого и се осъзнаваш. Опитай да го накараш да ревнува, почни да се обличаш по така, почни да излизаш накрай го да се размърда емоционално, пък виж какво ще стане. Успех!

4.   Здрасти, препоръчвам тренировки, сваляне на излишни килограми, носене на макияж и прилепнали дрехи.

5.   Ако си 130 кила нормално е.

6.   Вкарайте трети човек или друго семейство в спалнята. Това може да го запали и него. Пусни му мухата, нищо не губиш. Естествено с уговорката, че се прави само за секса, без чувства и емоции.

7.   Естествено, че има и други пътища. Има един разказ. В него мъжа си има любовница и предлага да се разведат с жената. Тя е напълно съгласно, но при едно условие. Мъжът в продължение на 30 дни всяка вечер да я носи на ръце до леглото, както когато са се оженили. За този месец се връщат спомени, всичко се променя, случва се желаното, децата виждат, че татко и мама се обичат отново.
Поемете инициатива и бъдете методично упорита .

8.   Е, хубаво, че има жени и като теб, които не скачат в следващото легло при първият проблем... Ти си от по-старата генерация естествено, вече "не ви правят". Само че твоя случай звучи много неспасяемо, казвайки че няма абсолютно никаква интимност. Хайде самият секс да е намалял е разбираемо, но без дори желание за интимност... И да провокираш нещо от този мъж, ще е на някакво първично ниво като ревност или секс фантазия. Няма да са някакви истински интимни чувства между двама души които са били заедно толкова време. Просто изглежда го няма в другия, и това за съжаление е начинът по който свършват 99. 9% от връзките. Реалността е че повечето човешки взаимоотношения, особено сексуалните са "нищо лично"... Като премине действието на хормона и до там.

9.   Аз бях такъв като съпруга ти. Познавахме се доста преди да сключим граждански брак. Работехме в чужбина. Прибрахме се в България... и аз започнах да работя!!! Много работех, по 10-12 часа на ден и събота и неделя. Пари повече от достатъчно, нищо не ни липсваше, даже имахме в повече. Работата ми беше отговорна и доходите ми бяха високи. Отчуждението настъпи след първото дете, всички грижи бяха насочени към него, животът ни се ръководеше от него. Вече не бях приоритет. Това се преживява.... Сексът ни стана монотонен, нередовен. Издигнах се във фирмата, още повече отговорности... и пари и липса в семейството. Стигна се до там, че ми беше по-интересно да работя, от колкото да си стоя в къщи и да ме занимават със семейни въпроси... кога ще боядисваме, кога ще правим ремонт, къде ще ходим на поредната почивка, общо взето битовизми семейни. Животът вместо да се подобри, стана по-напрегнат. Роди се второто ни дете. Е там какво беше, три месеца си лягахме като брат и сестра.... и после секса стана още по-скучен. Битовизмите още по-големи. Моята умора още по-голяма, защото пак си издигнах професионално и парите станаха повече. Не сме се карали, говорихме си по тези въпроси всеки приемаше мнението на другия, но подобрение никакво. Ще спомена, че съпругата ми има оторизиран достъп до всичките ми сметки. Понеже, съпругата ми се занимаваше с децата и няма кариера и високи доходи, има пълен достъп до моите, може самостоятелно да пазарува каквото си поиска ( така е! ). Не знам да ли в този дълъг период, съпругата ми си е имала любовник, не ми е дала повод за ревност или за съмнение (толкова бях зает с работа, че може и това да не съм усетил). Споменавам често думата пари, парите са важно нещо в семейството, когато проблемът с парите влезе през вратата, любовта излиза през прозореца... примери много. Поради тази причина, аз съпругът се бях концентрирал в темата пари. Не, че съм изоставил семейството, нямал съм любовница, макар и да съм имал перфектните условия за това, три, четири пъти в годината почивка в България или чужбина, материално задоволени от всякъде, частен колеж за първото дете и т. н. Преди една година ми падна пердето и както си обядвахме в един ресторант със съпругата и казах право куме в очи, че сексът който правим, колкото и рядко да е просто е противен. Ако и тя и на същото мнение и ако не можем да оправим нещата, кой от където е дошъл... темата отворена връзка не стои на дневен ред- няма такова понятие. От тази вечер, просто не мога да позная жена си. Такъв секс не сме имали и на младини. ( и двамата сме близо до 50-те). Липсата на интимност не винаги се свързва с трети човек във връзката. Грижата покрай децата "изтощава" съпругата... това е около 15 години от семейния живот. След, което, тя започва работа... и там и трябват още 5 години да се стабилизира и въобще да съчетае семейните ангажименти и професионалните... и тя се прибира уморена. Това, което е спасило брака ни е факта, че и двамата знаем, че семейството не е само секс!!! И двамата знаем какво ще се случи при изневяра. Сега си живеем перфектно, децата са пораснали, имаме достатъчно пари... и сексът е перфектен. По темата изневяра: това не е решение! повярвай ми! Решение е развода (с всичките следствия), но не изневярата! Би трябвало да познаваш добре съпруга си, виж какво му е интересно, какво не му е интересно, какво правите заедно, ако не правите нищо заедно, защо сте заедно, влез му в пространството, покажи МУ, че ти пука за него и за вашето семейството. Покажи му, че ти пука за него!!! И понеже искаш съвет, ... изневярата не е решение на проблема. Разведи се и тогава си намери интимен приятел (но не семеен!!! - ще влезеш в друг филм). Ако съпругът ти държи на теб, ще те разбере. Не му намеквай, мъжете не разбират от намеци ( от личен опит ти го казвам), директно. Не го поставяй в матова ситуация... , аз управлявам милионен бизнес, ако съпругата ми беше дошла при мен и започне да ми поставя условия... да съм се развел 100 пъти до сега. Просто "стисни кълки"... наблюдавай съпруга си и мисли!!!