Невъзможна любов
Не знам дали пиша за съвет или просто да си излея душата някъде.
В 8 клас съм не съм в ново училище.

Тази година в училището ми назначиха нов учител който не ми преподава за мое съжаление.

Нещата са там че той има увлечения към ученичките и по специално към 8-9 клас.

В началото когато разбрах честно казано го намразих, но след това съжалявах че не е писал на мен. (Той пишеше на момичетата които хареса с предложения и подобни. )

Има нещо което ме привлича в този човек. Знам че не е правилно и че не трябва, но е така.

От няколко дена забелязах че ме гледа повече и че говори за мен с един от колегите му.

Ако някой иска да каже нещо свързано с историята ми ще се радвам да прочета коментарите ви.

Р...

Коментари

1.   Според мен това е фалшива история, пусната от администраторите на сайта или от някой друг налуден персонаж.
Ако не е, то съжалявам, но миличка, ти си в голяма грешка.
Той не те харесва по този начин, по който ти се иска.
Хормоните ти бушуват и си фантазираш.
Всички жени в даден момент преминаваме през този период.
Но спри тук и сега да мислиш за преподавателите си по този начин, независмо дали ти преподават или не.
Взаимоотношенията ученик - учител се изразяват само и единствено в осъществяването на учебния процес.
Заради такива момиченца като теб, които фантазират по цял ден за някой даскал, не един и двама преподавателя се славят с лошо име.
Искай от някое момиче да ти покаже чата си с него, щом й пише.
Да видим дали е истина.
Ако е истина и писаниците не са свързани с училище, то уведоми директорката.
И не забравяй, човекът може просто да иска да помогне на болните ви мозъци.
Много учители в днешно време се държат по-близо до учениците, за да могат да ги въведат по-успешно в учебния материал.
Иначе казано, толкова им пука за вас и това да ви научат на нещо, че се правят на пълни идиоти.
Оценете го, без да се вкарвате в някакви филми.

2.   Искаш да си една от ученичките, от които той се възползва? Ти наистина си в 8 клас..

3.   Гладна кокошка, просо сънува! Или в твоя случай - загоряла мома, хикс и игрек с й посредата сънува!

4.   Стар курварин търси много млади агънцета....
Нарича се още 'Педофил'
Внимателно го издебни и го снимай с телефона като опипва или се заиграва с някое момиче, направи клипчета и ги згоби като едно с програма, после го качи видеото във социалните мрежи
и ютуб след това го покажи и на директора и другите учители.
Ако търсиш възмездие това е начина. Хем ще го направиш известен да се крие в миша дупка от срам, хем ще имаш доказателства.
Ще бъде уволнен и то с право!
Утре такъв може да опипва и твойта дъщеря, ти какво ще направиш, ще го смажеш нали?
Някой хора си мислят че всичко им е позволено - докато не си намерят майстора!
Р.

5.   Ти май много си фантазираш. Ти до тях ли беше да чуеш, че той говори на колегата си за теб. И как те гледа с влюбени очи ли.

6.   Навремето преподавах в една школа за подготовка на кандидат-гимназисти. Боже, един колега какви проблеми си навлече! Едно от девойчетата, ти да видиш, се влюбило в него. И като се започна едно преследване; намерила му телефона отнякъде (а и ние охотно си давахме телефоните с цел консултации), звъни денонощно, все да го пита нещо; дебне го пред дома му, пише му писма; открила и на жена му телефона и започна да я тормози. Бащата на хлапето научил от някъде за цялата работа, дойде и вдигна скандал, че ще съди училището. Директорът на школата заплаши колегата ми с уволнение, а той, горкият, изобщо нямаше представа какво се случва. Девойката взе да идва в осем сутринта пияна, ходи из коридорите и реве, опитала да си пререже вените в къщи... Ад някакъв! Цялата работа свърши с това, че колегата ми записа докторантура в Прага и просто се махна не само от училището, но и от страната. Абе, момичета, за вас уроци няма ли? ! В 8 клас ти си на 15 години. Преподавателят ти е най-малко на 30. Остави човека да си върши работата! Това, че ви обръща внимание и гледа да ви влезе в тона, не означава, че точи лиги по недоразвити пикли.

7.   Има чатове както има и оплакване по този случай, но без резлутат. Чух на запис как пита за мен.

Р.

8.   7 - не пиши от мое име - Доказателства не думи, всеки тинейджър може да се опита да злепостави или накаже учител (защото му писал ужким незаслужена 2-ка или пък момичето се влюбило в учитела(класика) но той не и обръща внимание и всякакви тинейджърски фантасмагории и инсценировки. )
Достоверноста на това което казваш трябва да се потвърди с реални доказателства, иначе са просто празни приказки!
Р.

9.   Не им е лесно и на учителите също да преподават на деца в тинейджърска им възраст когато децата не знаят дали ги боли дали ги сърби.
Р.