Случвало ли ви се е ?
Здравейте, пише ви момиче на 20 от голям град, студентка.

Наскоро по стечение на обстоятелствата поднових контакти с момче, с което сме учили заедно до 7ми клас. Започнахме да излизаме, вечери, кина, разходки, дотук добре. Момчето е много възпитано, като човек страшно ми допада, веселяк е като мен, работи и смея да твърдя, че разполага с доста добри доходи, живее самостоятелно, има кола, казвам ви го не, защото финансовото му състояние ме е впечатлило, тъй като и аз работя, никога не съм поискала нещо да ми купува или пък съм се опитвала да злоупотребявам с това, че има възможности, просто изтъквам фактите, за да бъда максимално обетивна :) показва голям интерес към мен, жестове, доказва, че иска да е с мен, и само с мен, каквото аз искам това правим, каквото аз кажа, това ядем дори.. и тук ще кажете " Е какъв и е проблема на тая? ".

Проблемът е следният, случвало ли ви се е да намерите толкова перфектен мъж, но все пак нещо да не ви привлича, да не искате да целунете дадения човек, да не искате някаква интимност с него? Момчето, държа да отбележа, е много добре изглеждащо, като визия страшно ми харесва и въпреки това не ме привлича сексуално?

Приятелките ми казват дай си време, може да се породи желанието, но аз като че ли много не вярвам.

Случвало ли ви се е и на какво може да се дължи?
Благодаря ви предварително за отговорите, съветите и прочие :)

Коментари

1.   Май ти харесва, ама като приятел. Все пак като чета е от мазнярите без собствено мнение, а това си е гадно. Възможно е да усещаш, че е не искрен, без да си даваш сметка за това. Възможно е да си самотна и да ти се иска да имаш приятел, особено такова "примерно момче", ама вътрешно да не го уважаваш, точно защото е "добро момче". Съвета ми е, като не го усещаш твоят човек, не се занимавай с него. Само да те питам, ти сигурна ли си, че не те отвръщава мисълта да го целунеш??? Айде успех.

2.   Времето не помага, мъж съм на 28, жените които ме възбуждат, съвсем не са онези които ''трябва да ги харесваш''! Трудни са рутинните връзки, искаш да те отърват от това бреме, но пък връзките със страст носят много болка!

3.   Не те привлича сексуално, защото е "найс гай", винаги се съгласява с теб, винаги ти е "под ръка"... тоест интригата между вас я няма. Остава да се ожените и да живеете щастливо 67 години и да имате 2 деца, момиче и момиче, руси. Пълна скука!
Вие жените, ако ви попитат, винаги ще кажете че искате някой точно като този... само че реалността е доста по-различна. Подобни мъже са скучни, предсказуеми, мекушави и им липсва страст.
Другата страна на медала са стотиците теми пуснати от такива мъже тук, които общо взето казват - "Аз толкова я обичам, подарявам и цветя, говорим си по цяла нощ... а тя ми каза, че иска да сме само приятели... какво да правя? Тя е Единствената, с която някога искам да бъда"
Никой не харесва найс гайс!