Специялно към дамите ?
Дами, тъй като сайта е анонимен, една бърза анкета, без да изпадате в обяснения и подробности, тъй като никоя от нас, както и от мъжкото съсловие не го интересуват подробности! Въпроса е следния, от колко време сте с половинката си, ако сте му изневеверявали колко пъти, и на колко години сте в момента! :))))

Коментари

1.   От 13 г. 0 пъти. 32 г.

2.   от 23 г.сме задно, Изневяра= 0, 52 г

3.   На 22 съм и от 2 години имам гадже и изобщо не си и помислям за други мъже. А той даже е първият с който правих секс. Явно тези които изневеряват няма да пишат.

4.   Заедно сме от 4 години, не съм изневерявала, на 29 съм.

5.   На 19 години съм, момиче, от 2 години съм във връзка, не съм му изневерявала.

6.   10

7.   PS. Пише се специАлно!

8.   Все едно, някакви роботи отговарят тук...
Жена, години, секс-кекс, да, не... Айде малко въображение, а? Или всички сте, егати студените мацки(може за това да не изневерявате)хубава тема, кофти отговори...

9.   От 4г, 0 пъти, 23 години.

10.   8

"без да изпадате в обяснения и подробности"

T.e. конкретно зададени въпроси и се искат конкретни отговори без подробности

11.   0;0;28

13.   "от колко време сте с половинката си, ако сте му изневеверявали колко пъти, и на колко години сте в момента"

10, не мога да броя до толкова, 35

14.   Заедно сме от 8 години, не съм му изневерявала, на 30 г. съм.

15.   От 5 години е връзката ни. Не съм изневерявала в класическото разбиране. Но с мъжа ми практикуваме суинг. На 45 години съм.

16.   от 19 г заедно
0 изневери
40г възраст

17.   Буквар

18.   1. От 2 години.
2. Не съм изневерявала
3. На 36 съм.
И двамата имаме по един провален брак зад гърба си, та си научихме уроците. :)

20.   От 4 г. 0 пъти. 26 г.

21.   Интересно, бях останала с впечатлението, че само изневеряващи човеци има в сайта, пък гледай ги сега, колко са примерни. Може и да греша, но къде сте, с принципите и морала си, когато има безумни теми за изневери? Изключително малко са коментарите, в които някой проявява здрав разум, повечето хора в тези теми, дори защитават изневеряващите, странно. Или си траете в онези теми, или нещо послъгвате в тази тема.

22.   21, ами който си е доволен от връзката и си е морален, защо му е изобщо да се занимава с такива теми, при положение че не го интересуват такива неща?

23.   Жена на 28, 7 години заедно. Веднъж.

24.   1. Заедно сме от 6 години, живеем заедно също почти от толкова.

2. Не съм изневерявала. И не бих изневерила, освен ако не ме дрогират и изнасилят в някоя канавка, което не знам доколко се класифицира като изневяра. Никой не заслужава да бъде нараняван осъзнато и с лъжа. Ако един ден чувствата ми се превърнат в овехтяла дрешка на онова, което сме имали с човека до мен, ще си отида.

3. На 24 години съм.

25.   Към 22

Ще ти кажа за себе си - всичко ме интересува, защото живея с вас хора, на обща планета, и ме вълнува всичко, което се случва, макар и непряко към мен, но след време се усеща, като да хвърлиш камъче в езерце, далеч е, но вълничките идват към теб. Например - деградацията във всеки аспект, усещам я и аз, защото общувам, и общувайки с деградирали хора - страдам или има възможност да пострадам. Неслучайно... - виж номер 11, пак съм аз.

26.   От 13 години сме заедно. От 1 месец изневерявам, за първи път. На 32 съм, жена.

27.   8 години връзка със семейно съжителство, веднъж той изневери на мен и веднъж аз на него, на 29 години сме и двамата

28.   На 31г. От дванадесет години връзка. Изневерих веднъж, може би от любопитство, преди изневярата мъжът ми ми беше първият и единственият. Просто исках да се провяря по някъкъв начин. Това, което разбрах е, че не е за мен тази работа, трудно е. Трябва да премисляш всяка крачка, всеки ход да лъжеш, да се криеш, винаги да имаш едно скрито оправдание в случай че нещо се обърка. Абе изтощитително е, направо се изумявам, колко хора го правят с години, аз за месец си съсипах психиката. Ако сега ми се отдаде възможност не бих го направила отново.