Незнам кой е бащата на детето ми
Здравейте на всички.
Историята ми е малко неудобна. Имах си сериозен приятел, на който изневерих, докато бяхме скарани. Това се случи преди 4 години.. Детето ми вече е на 3 години.
Така да обясня подробно. 2014.. Обичах приятелят си, но той постоянно се напиваше и посягаше. На 25 октомври 2014 ми дойде цикъла. Цикъла ми трае 4 дни. Веднага след като ми свърши цикъла бях с приятелят си и той свърши вътре.. не помня точно датата, мисля че беше около 30 октомври. Няколко дни след това решихме да се разделим. На 13 или 14 ноември преспах с колегата си на пук, понеже разбрах, че приятелят ми е изневерявал постоянно.. Но докато правех секс с колегата стана беля. Той като свърши презерватива остана вътре в мен. Веднага отидох до тоалетната, пиках и така изхвърлих презерватива.
После като разбрах, че съм бременна, почнах да се чудя дали има вероятност да съм бременна от колегата. Но чувството ми показваше, че е от приятелят ми.. казах на приятеля ми, че чакам дете от него. Събрахме се.. той припозна детето за свое, въпреки, че разбра за изневярата ми и до ден днешен ми прави намеци, че детето може да не е от него. И на двамата това ни тежи. Знаем, че ДНК тестовете са много скъпи и засега не може да си го позволим.. Да добавя, че детето се роди на 30 Юли 2015.. Каква е вероятноста да е от колегата? Пак да повторя с приятелят ми бях около 30 октомври и той свърши вътре много. А с колегата на 13 - 14 ноември фал с презерватива. Детето се роди на 30 юли. Аз мисля, че е от приятеля ми, понеже ако беше от колегата би трябвало да се роди около 14 август
Моля Ви, публикувайте историята ми и Моля без обиди, а само сериозни коментари. Благодаря ви, мили хора

Коментари

1.   Направи тест за бащинство.

2.   Съберете пари и направете тест - току що проверих в интернет - струват 600лв. Това е важно, за да разсеете всякакви съмнения и поводи за натякване във връзката ви. Ако е на колегата, може и да се разделите, може и да си остане мъжът ти с теб. Ако е привързан към детенцето, какво значение има?
Относно кой е бащата, от изпаднал презерватив надали се забременява толкова лесно. От друга страна, най-трудно се забременява преди и след цикъл (точно когато сте правили с мъжа ти). По-вероятно е да си била в овулация, когато сте спали с колегата. Ако цикълът ти е 28 дни, най-лесно би забременяла в периода между 11 и 17тия ден. Аз не мога да преценя.
Друг начин за който се сещам освен тест е чрез кръвната група - един познат така беше хванал, че не е баща на детето тъй като нямаше как с комбинацията на неговата и на майката да се получи тази на детето.

3.   Датите не са от такова значение, трябва да се направи тест

5.   Обикнвено овулацията е на 14 ден от цикъла . Има и калкулатори може да изчислиш по дата на зачеване .

6.   На кого прилича визуално?

7.   Овулацията обикновено е 14 дни след начало на цикъла. С приятеля ти сте спали на ден 5, с колегата на ден 20. Значи, или имаш много ранна овулация, или леко късна. Ако общата дължина на цикъла ти е по-дълга (примерно 35 дена), е по-вероятно да е второто. Терминът се изчислява от началото на последния цикъл, не от зачеването. И лекарите не са сигурни кога си заченала, може плодът да се развива бързо, може да родиш предварително или пък да се забавиш. Това не е точна наука.

Само тест може да каже със сигурност. Но мога да ти дам една идея. Следи си овулацията. Сигурно има тестчета за тая работа, ако не пробвай със сервикалния секрет и температурата. Ако ти е сравнително постоянна всеки месец, по това дали а ранна или късна, можеш евентуално да прецениш. Но пак, тия неща са изменчиви, а преди 5 години може да е било друго.

8.   Пишеш ли си датите кога ти идва? Ако знаеш тогава горе-долу по колко дни са ти били циклите, ще мога почти сигурно да ти кажа от кого е. Ако са ти по-къси циклите примерно по 20-25 дни, тогава е приятеля ти. Ако са по-дълги по30-35 дни, тогава е от колегата ти най-вероятно.

11.   Цикъла ми е 28 дни.. Понякога 30.
Детето не мога да определя със сигурност на кого прилича.. Според мен и майка ми прилича на приятеля ми..
Но според много други хора, детето ми е одрало кожата. Момиче е. И колегата и приятеля са с тъмно кафяви очи, детето също
ОТ АВТОРКАТА

12.   Още една фалшива история. Абе жени вие кога ще разберете, че тук много истории са фейк и най вече идващи от една и съща авторка. Толкова ли сте лишени от проницателност и от логика та не можете да познаете стила на авторката, а винаги изтъквате, че вашата интуиция не ви лъже. Вярвате на всякакви глупости. Има три-четири жени който веднага усещат кои теми са истински и кои са фалшиви, а вие вярвате на всичко публикувано, че е абсолютната истина. Много сте невежи да знаете.
Не ли ви прави впечатление как авторката е запомнила всички дати преди 4 години, а не помни точно на коя дата е правила секс с приятеля си, а казва: "мисля, че беше на 30 юли". Отчайвам се от вашето невежество.
Моля модераторите да публикуват коментара ми.

13.   12, реално и ти няма как да знаеш на 100%, че е измислена.

14.   Аз като имах проблеми със забременяването, ходих да ми следят овулацията и се оказа, че ми е на 6-8 ден след началото на цикъла т.е. веднага след като ми свърши. И приятелка скоро ми каза, че била на преглед и лекаря и казал, че в момента е в овулация, а е ходила ден след цикъла. Така че това с 14 дни е... индивидуално. Не може ли да видите кръвните групи? Има таблици в интернет. Примерно ние с мъжа ми сме А и двамата и детето ни може да е само А или 0. Може би не е 100% сигурно, но ще струва 20тина лв.

15.   Да, ако ми кажеш кръвните групи на предполагаемите бащи, детето и твоята, ще мога да ти кажа това-онова.

16.   Без ДНК тест Никога няма да можеш да бъдеш сигурна. Така, че или правете тест или цял живот ще си останете със съмнението.

18.   Аз съм кръвна група А отрицателна. Детето също
Историята не е фалшива, и помня датите, имам си и документите от болницата, в които си пише всичко. По изчисленията на гинеколожката би трябвало да съм в овулация и заченала на 8 ноември. Дадоха ми термин на 8 август, но родих на 30 юли
ОТ АВТОРКАТА

19.   До номер 14
28 дни ли ти е цикъла?
От АВТОРКАТА

20.   "Не" се пише ОТДЕЛНО от глагола!

21.   Има доста комбинации кръвни групи, при които резултатът е 100%. Вижте таблицата за унаследяване:
https://bg.m.wikipedia.org/wiki/Кръвна_група

22.   18, ако ми кажеш и кръвните групи на потенциалите бащи или поне на единия, може и да мога да ти кажа. Това, че двете сте А, доста улеснява нещата.

23.   Авторке, оставам с убеждението, че смяташ датата на която си правила секс и на същата дата след девет месеца се ражда дете?

По времето на менструация (дните на кръвотечение) от първия ден започва да расте нова яйцеклетка и примерно на 14-я ден бъде оплодена след още 38 седмици е терминът. Тоест терминът се изчислява 40 седмици от първия ден на менструация. А както често се случва неправилно да се нарича цикъл времето на кървенето. Правете разлика на тези неща!!! Цикълът е по идея колкото на Луната - 28 дни. Практически масово има и под 20 дни до 35-40. А времето на кръвотечение не е продължителността на цикала. Като се каже в "цикъл съм" означава, че кърви. Да не възникват недоразумения в понятията. Повечето жени са напред с практиката, а четете и теория не им е понятно.

24.   Авторке, щом си с резус отрицателен, детето също е, бащата също би трябвало да е! Редки сме видовете...отрицателни на резуса. Съмнявам се и двамата (мъжът ти и колегата ) да са!
Освен това си Алфа...насочвам те за после да търсиш и повече по темата.

25.   Най-вероятно без тест никога няма да си сигурна.

Все пак, провери каква група е приятелят ти. Ако не знае, има съвършено безплатен начин да то установи - нека да дари кръв. Занимание благородно и полезно, даже ще му дадат един чувал с шоколадчета и боклуци, че и 2 дни отпуск :-) Например ако е В група, ще е съмнително да е бащата...

След това, почвайте да събирате пари и така.... Всичко е ясно.

26.   22, кръвните групи на потенциалните бащи няма да помогнат на авторката, те може да са и от четирите възможни, а детето е взело нейната! Ами ако са от една и съща група? Даже единият може да е 0, а другият В и пак детето да е А. Само ДНК тест е решението!

27.   Така се започва. Първо не знаеш как се пише "не знам", после не знаеш кой е бащата на детето ти.

28.   До 26: Стига глупости. Ако единият родител е 0, а другият Б, детето не може да е А. Откъде ще дойде А? 0 е 00, Б е ББ или Б0. Детето може да е Б0 или 00, т.е. Б или 0.

29.   Трябва да се направят 3 ДНК-теста - на детето и на двамата потенциални бащи. В момента в интернет има промоции, по $59 е единият. Така че за под $200 ще разбереш с абсолютна сигурност.

30.   26 образовай се малко и тогава говори. кръвните групи на потенциалните бащи дават доста точен резултат. Ако единия родител е 0 а другия В детето може да е само 0 или В, не е възможно да е друга кръвна група. Но въпреки това, едно дете няма как да наследи точната кръвна група на майка си, кръвната група на детето винаги е повлияна и от кръвните групи на двамата родители. Тук има таблица https://bg.wikipedia.org/wiki/Кръвна_група
Всяка кръвна група има по две буквички Децата взимат по една буквичка от двамата си родители, а кръвна група А означава че авторката има АО, тоест дъщеря й е взела от майка си или буквичка А или нулата.
Ако щерката на авторката и самата авторка са с кръвна група А е доста по сложно, защото се оказва че бащата може да е от всяка една кръвна група. Затова за тях остава единствен варианта с ДНК тест.

31.   От 14. Не, цикълът ми е дори по-дълъг около 30-31 дни. Според таблиците, трябва да имам овулация на 16ти ден, а тя е на 8ми. Ходила съм поне 5 месеца подред да я засичат и все е така ранна.

32.   Авторке, ДНК тест.

33.   Н.13 знам, че темата е измислена защото знам коя е авторката и нейната детеродна възраст отдавна е преминала преди няколко десетилетия, а тя говори за преди 4 години. А и теб зная коя си, ти винаги я защитаваш, нали сте от един Tim. Хайде извикай и другата ти гордост да ме опровергава дали темата е измислена или не. Нали си имаш сладур до себе си, кютай си тихо до него.

34.   ДНК тест не е чак толкова скъп. Но провери кръвните групи първо - ако излезе, че е невъзможно да е от приятеля ти няма какво да се чудиш (макар че пак ще се стигне до ДНК тест).

35.   Както вече казах и двете с дъщеря ми сме А отрицателна. .
Не знам кръвните групи на никой от двамата
Според вас ако съм забременяла на 13 ноември от колегата, детето около коя дата трябва да се роди ?
А дали може таен днк тест без да знае приятеля ми ?

ОТ АВТОРКАТА

36.   Авторке, нали това ти обясниха, че няма значение кога и от кого си забременяла. Гестационните седмици се броят от първия ден на менструацията. И да, между менструация и цикъл има огромна разлика.

Едва ли ще можеш да направиш теста тайно. Предполагам, че най-малкото е незаконно.

37.   "Не знам кръвните групи на никой от двамата" - на колегата как да е, но на тоя с когото живееш и се чудите негово ли е детето защо не знаеш групата? Крие ли я или изчаквате да минат още 5 години за да разберете поне това. Май и скъпият ДНК тест е по същата схема - не ни се занимава, защото май е скъпо, но всъщност не сме проверили колко е скъпо - просто така си мислим.

38.   До 28 и 30!
Образовайте се вие! Много добре знам какво съм написала! Майката и детето са А група и в този случай бащата може да е всяка от четирите групи, аман от неразбрали!

До авторката- ти не знаеш кога и от кого си забременяла, а кога ще се роди- Божа работа! Може и в началото на деветия месец, може и да се преноси, а може и да е седмаче примерно. Защо искаш таен тест???!!!! Няма ли право приятелят ти да знае детето негово ли е??!

39.   Само да си кажа... Жал ме е за приятелят ти.

41.   Единственият начин да разбереш кой е бащата е или да се опиташ сама да търсиш някакви общи физически черти между детето, настоящия си приятел и този твой колега, или да помолиш някой друг човек да направи това, който разбира поне малко от антропология. Физическите черти абсооютно никога не лъжат.

42.   до 41 ... детето има същите устни, като моите, но очите и са същите като на приятеля ми големи и с дълбок поглед. . Не знам дали не се бъркам, но и според майка ми е така. .. ако съдя по очите значи е от приятеля ми, но винаги си има съмнение. ..

ОТ АВТОРКАТА

45.   Авторке,
Ако не ми беше жал за теб, щях да ти кажа, че цялата ти история е отвратителна...

46.   Прав си Н.45, че "историята" на авторката е отвратителна. На мен пък хич не ми е жал за нея, защото тя не спира да пише отвратителни и измислени истории на конвеер. Няма никакви морални качества.

47.   45, ако предположим, че историята е вярна, защо да е отвратителна?Спала е с колегата си, при положение че за момента е била свободна. Нито е изневерила, нито нищо. А от нежелана бременност е застрахован само неправещия секс. Не одобрявам подобен секс за една нощ, но и не виждам да е направила нещо отвратително, дори не е скрила от приятеля си, че може да не е от него.

48.   47,
Отвратителна, дори бих казъл гнусна.
Да преспиш „напук” на приятеля си... с колегата... Що за отношения са това? !
На 30 приятеля ми свърши вътре много... на 14 колегата ми свърши малко... стана фал...

Приятеля и изневерявал... Ама дали е така? Все пак не той е забременял :)))

Какво уважение да има човек към жена, която не знае от кого е заченала...

Ако историята е вярна е отвратителна. Жал ми е, че жената си „отмъщава” по този начин. Тя се излага, не друг.