22 причини да искам само теб
1. Искам само теб, защото държиш на думата си
2. Искам само теб, защото си самостоятелен и можеш да се грижиш за себе си
3. Искам само теб, защото въпреки обвивката на силен човек, си чувствителен и раним
4. Искам само теб, защото си много сладък, когато ми готвиш само по боксерки
5. Искам само теб, защото ме събуждаш сутрин по най-зареждащия начин
6. Искам само теб, защото обичам да се долепя до гръбчето ти
7. Искам само теб, защото винаги мога да разчитам на реалистичната ти оценка за всяка ситуация
8. Искам само теб, защото си романтичен и можеш да дойдеш у дома посред нощ само за да ме гушнеш и да ми донесеш рози
9. Искам само теб, защото обичам когато ми изпърхаш с дългите си мигли
10. Искам само теб, защото си достатъчно силен да се справиш с всеки обрат в живота си
11. Искам само теб, защото имаш амибицията да се развиваш
12. Искам само теб, защото си много сладичък, когато си срамежлив в непозната компания
13. Искам само теб, защото ме караш да се смея от сърце
14. Искам само теб, защото си естествен и никога не ми спестяваш критиката, дори и да не ми харесва това
15. Искам само теб, защото имаш желание да учиш нови неща (като готвенето на пример)
16. Искам само теб, защото никога не ми споделяш когато си притеснен, за да не ме натоварваш (въпрки че бих предпочела да ми споделяш)
17. Искам само теб, защото си по детски нетърпелив, когато гледаш филми, но успявам да те успокоя
18. Искам само теб, защото можеш да анагажираш мислите ми като никой друг само с едно изречение или жест
19. Искам само теб, защото можеш да си непредсказуем и спонтанен
20. Искам само теб, защото ми помагаш да открия нови неща, които ми харесват, докато сме в леглото
21. Искам само теб, защото успяваш да поддържаш сексуалния ми апетит като никой друг
22. Искам само теб, защото ти имам доверие

G.

Коментари

1.   Срещу твоите 22 причини аз имам само един въпрос - за кого всъщност щеше да важи всичко това, ако се беше родила в друг квартал/град/държава? Едва ли щеше да е за същия...
А причина №9 направо ме разби. Топираш ли му редовно опашката?
№5 и №8 не са ли малко в противоречие?

2.   Дай Боже до всяка една жена да стои един такъв мъж! Бъдете щастливи!

3.   и аз искам моето момиче да ми говори така :))))

4.   Искам само нея, защото е нежна.
Искам само нея, защото има на- големите
кафяви очи...Прекрасни са!
Искам само нея, защото всичко до което се докосва
изглежда красиво...
Искам само нея, защото е силна!
Искам само нея без никаква причина...
Искам само нея, в радост и болка,
в смях и тъга...
Искам да остане с мен завинаги!
Да я обичам без причина, без обяснение...
Искам любовта ни да е вечна!...

5.   И аз бих поискала само него...
Това да си го разпечатят мъжете и да го научат на изуст :)

Хубава изповед :) Прегръдки!

6.   Случайно да има брат този, за когото говориш? :П ;)

7.   Най-после един позитивен човек. Много красиво...

и аз съм влюбена и съм щастлива с любимия ми вече много години - моят не носи боксерки, не обича да подарява цветя, не обича да готви, но го обожавам и такъв.
Странното е, че обожавам и дребните му недостатаци, глупавите му физиономии понякога, обожавам го дори когато гледа мач или пуши скришом.

Според мен, жените, които чакат перфектен мъж и си мислят, че авторката е с такъв някакъв от друга планета, държава и обществен строй - ще бъдат разочаровани. Авторката обаче толкова го обича, че вижда само добрите му страни, а лошите са само за контраст...
Аз дори съм стигнала до там да обожавам недостатаците и грешките на човека до себе си - не бих искала да го променя за нищо на света, защото не го обичам такъв, какъвто е....
и всеки влюбен човек, според мен може да избори не само 22, а 2222222222222 причини да бъде с любимия - или да каже просто - НЯМА ПРИЧИНА, ОСВЕН ПРИЧИНАТА, ЧЕ ТЕ ОБИЧАМ.

Обичам те, Слънце, благодаря че те има и се радвам, че не сме единствените влюбени сърца на тази планета, в тази държава и в този обществен строй... (има си двама братя моето Слънце, щастливо женени)

8.   И аз съм много щастлива с моят годеник. Заедно сме от доста време и чувствата ми само стават по - силни. Подарява ми рози постоянно, грижи се за мен и е много галантен. Много хора ми завиждат за това. Което е тъпо, но...
Поздравления за историята хубава е

9.   8, пак ли ти? Много си досадна с хвалбите си. Престани най - после...

10.   23. Искам само теб, защото умееш да ме разсмиваш.
24. Искам само теб, защото забравям всичките си грижи, когато ме гушнеш.
25. Искам само теб, защото с теб мога да бъда себе си.

11.   Мисля, че и авторката и добавеното от коментаторите звучи много добре. А не забравихте ли най-същественото - искам да съм с теб, защото те обичам. Да ще възразите, че именно поради тези причини тя или той обичат, но всъщност любовта е и вид химия - физическо и духовно привличане и често изобщо не подлежи на обяснение.

12.   Нм 11 много правилно. "защото те обичам"са думите. Това е върха.

13.   (моят списък)
1. Съществуваш
2. Срещнах те
3. Познах те
4. Изтръпвам
5. Излекува ме
6. Променям се с радост

Не си съвършен, често допускаш грешки и ме лъжеш понякога. Ревнив си, чувството ти за хумор понякога граничи с цинизма, не одобрявам много от постъпките ти, не си съвършен, велик, не си толкова красив и чак толкова умен. Избухваш без причина...понякога се плашиш, бягаш - човек като човек!

Но аз не те обичам за заслуги, не те обичам "защото", не те искам, заради нещо си. Всяка точица от тялото ти, всяка постъпка, всяка черта на характера ти са част от теб и следователно ги обичам.

Обичам те, защото те обичам, защото си ти, защото съществуваш. обичам те без правила, безкористно и категорично.

Не те искам само за мен. Свободен си от това да си длъжен! Свободен си да живееш без мен. Аз няма да умра без теб, нито заради теб!
Просто завинаги ще те нося в сърцето си, такъв, какъвто си и ще те обичам, а това ме прави щастлива, свободна, силна и красива!

БЛАГОДАРЯ, че те има!

14.   От G. : Всъщност му подарих всички тези причини, написани на малки картички, така че да може да си ги препрочита, когато съм далеч и не мога да му кажа лично всичко това.
И на мен най-добре ми звучи Искам само теб, защото те обичам, но тази дума до сега не съм я чувала от него за една година от как сме заедно. Тази сутрин като го попитах какво изпитва към мен и той ми отговори "Привързаност. " Защо никога няма равновесие в чувствата, защо...

15.   И аз искам моето момче да прави такива неща за мен, но уви той забравя малките неща.... забравя и за мен отвреме навреме