Средностатистически мъж в Тиндър
По принцип знам, че на запад Тиндър е предназначен за 100% от жените и горните 20% от мъжете. Също така съм наясно, че Тиндър е предназначен за hookup-ове, не за търсене на половинки. Та въпросът ми е: млад мъж, студент, висок 1. 75 м, без пукната пара (освен парите от стипендиите, които не са много), без изваяно тяло и без силна, заострена, квадратна долна челюст, има ли някакви шансове или въобще да не си прави труда? И в България ли е толкова зле положението или има надежда за средностатистическия мъж?

Коментари

1.   За всеки влак има пътници...

2.   Въпросът е за какво ти е Тиндър? Има разни момичета и приятели си търсят, но аз като се оглеждам за hook up наистина гледам и външен вид, колкото и цинично да звучи. Интелектуалното излъчване също ми е важно, но предпочитам мъжа да е и хубав. Нали става въпрос за секс все пак? Не казвам мускулест, тъй като не обичам мускулести, но поне висок и представителен. Парите въобще не ме интересуват и ако видя някой да се е снимал с колата никога не отмятам надясно. Но това съм аз и не гарантирам за другите жени какво търсят.

3.   Шансове, за какво, авторе? Освен това, ако мислиш, че само визията и парите са важни, самият ти имаш проблем, не само жените, които те преценяват по тях.

Вземи се успокой, работи по личностното си развитие - духовно и материално, харесвай себе си, но дори тогава - не очаквай някой да те харесва, защото имаш - това или онова... Сега си в другата крайност - очакваш да не те харесват, заради нещата, които нямаш.

Живей си спокойно, много напрежение има в изказването ти. Нищо не печелиш с това си мислене.

4.   Има доста теми за Тиндър вече. Аз лично го ползвам от половин година и съм нормално изглеждащ мъж ходещ на фитнес (без добавки) с хубава заплата (което няма как да представя в Тиндър) и досега съм излязъл само на една среща без развитие.

Тиндър е за жените, които си търсят безплатно жиголо.

Препоръчвам ти да си намериш работа, да изкараш някой лев и да пробваш с проститутки.

5.   Вместо да си губиш времето със сайтове като Тиндър, вземи си намери някой екстровертен приятел, който да те мъкне напред-назад по разни събития, партита и т.н., току-виж си се научил да гледаш на хората като на личности, а не като на парче месо.
Всъщност, научи се да гледаш на себе си като на личност, а не като на сбор от числа. Ако сам не се уважаваш и цениш, не очаквай друг да го направи вместо теб.
Всичко е до психологическа настройка - когато престанах да съм негативен човек, да видиш колко позитивни хора започнаха да ми се лепят.

А, и престани да четеш incel форуми, освен да си влошиш здравето друго няма да получиш.

6.   Не се занимавай мен. Там е пълно с грознички и трътли, със снимки от определен план. И всички се мислят за принцеси и бленуват бизнесмени и ай ти та. Ходи на фитнес, бар. Там имаш шанс да се запознаеш с красива жена. Тиндър е за лузърките. М 30

7.   В света няма място за добри хора, зарежи го този тиндър за бога.

8.   Искам да ти кажа, че Тиндър не е строго и задължително само за забежки. Напротив, с приятеля ми се запознахме там и сме заедно вече година.
Колкото до въпроса ти, не мисля, че трябва да се отказваш или, че няма надежда, защото в крайна сметка повечето жени не остават с плейбоите, а с мъжа, който ги прави щастливи. За стойностната жена не са от значение парите, външният вид и подаръците, а отношението към нея и емоцията, която получава.
Успех и не се отказвай :)

9.   Хора, помислете трезво. Какъв е шанса нормален мъж или нормална жена да влезе в тиндър? Свестните хора едва ли ще опрат до тиндър. Тях ги грабват в реалния живот, нямат нужда от тиндъри-миндъри. Елита го обират в реалния живот, а за тиндър остава утайката на обществото. Извинявам се, ако съм обидил изключенията.

10.   За всеки влак си има пътници но въпроса е и твойте критерии за жена какви са.
Всеки се опъва според чергата си.
Р.

11.   Мале като ви чета коментарите явно съм долно ниво човек, че имах Тиндър. Нищо не губиш да пробаш, не очаквай много, интересно е. Според мен си сложи описание, аз лично лайквах само момчета с описание. Такива със голи снимки до кръста са ясни какво си търсят. Бъде себе си и си напиши някакво описание. Според мен може да излезят и по-сериозни отношения от там.

12.   Ще получаваш 1-2 лайка на всеки 100, които даваш. И от тези два лайка нищо не се знае. Може дори да не ти отговорят. Ти сам прецени дали си струва.

13.   съгласен съм с 5. Да добавя - проблемът ти е в липсата на самочувствие, не във фитнеси, килограми и челюсти. Тиндерът няма как да реши тоя проблем.

14.   **млад мъж, студент, висок 1. 75 м, без пукната пара (освен парите от стипендиите, които не са много), без изваяно тяло и без силна, заострена, квадратна долна челюст, има ли някакви шансове или въобще да не си прави труда? **

Ако си навит на млада отчаяна жена, без изваяно тяло, без пукната пара /демек да я издържаш/ - значи шанс има ;)

15.   Пич сам си си отговорил, не ми е ясно какво търсиш тук. Уверение ли, или да те излъжат... Всичко де що е онлайн е за жени да си покажат истинската природа, че се интересуват единствено и само от физиката. Казвам ти го като човек прекарал доста време онлайн, уж с идеята че може да се свърже и общува с повече хора. Поради това, че жените лъжат, нашето мнение като мъже тръгва с илюзията, че жената видиш ли не била толкоз повърхностна като мъжа, и за нея били по-важни неща като ум и характер... Няма такова нещо, всъщност са далеч по-маловажни отколкото при мъжа. Затова ако имаш шансове, те са по-скоро в реала, все пак нещо между другото и да хареса в теб. Но тези неща няма как да станат онлайн, където те гледат като кон за продан.

16.   Имам колега с профил в Тиндър, който някак пасва на описанието ти, само че е малко по-висок и парите му идват от работа като продавач-консултант. Не са много, не се притеснявай, не може да наеме лимузина за среща и да купи букет от 101 рози. Тоест е средностатистически студент, мъж. Изглежда напълно нормално, не е грозен, не е и твърде красив, няма мускули, достатъчно е умен, за да водиш различни разговори с него, но няма да изследва черни дупки. Искам да кажа, че е напълно обикновен мъж и това наистина е чудесно. Понеже с него сме приятели и често си говорим, знам, че през последните две седмици е излязъл с три момичета от Тиндър. Струва ми се добро постижение, пасна си само с едно от момичетата и скоро пак ще излизат. Шансове има както за теб, така и за всички. Все пак, наблягай повече на реалната комуникация, шансът да разбереш, че си срещнал свястна жена в кафене е по-голям, отколкото да го осъзнаеш онлайн.

18.   Ами виж аз също съм млад мъж на 30 съм, не съм супер добре изглеждащ, не съм и зле, доста съм богат, имам по 5-6000 лева доход на месец, но не парадирам с парите си, получавам по няколко лайка на месец. Но не се сдухвам или нещо такова-тренирам доста, имам доста свободно време в сравнение с хората, които работят по цял ден от 9 до 18 часа. Аз си търся жена за сериозна връзка и брак-но искам да е хем красива, хем да си приличаме, хем да е на моето ниво. Такива жени не срещам в тиндър за съжаление и аз давам доста малко лайкове

19.   Моят съвет към тебе е:

1. Инвестирай в бъдещето си, довърши образованието и не бързай да се вкарваш в сериозни любовни инвестиции в лигав стил "ВНЛ". Преди да разчиташ на друг, научи се да разчиташ на себе си.

2. Да, в Америка действително е така: 80% от мъжете се борят за 20% от жените. Помни винаги, че жената е отглеждана от малка с идеята, че тя е нежният пол и за нея може, за теб не може: дефактно на тях им е по лесно да намерят партньор.

3. Инвестирай в себе си. Започни да спортуваш, прочети Starting Strength, образовай се за базовите диетични съвети, построй здраво тяло.
Не го прави заради фустите, направи го заради себе си. Ако се поддържаш ще старееш като вино, а физически здраво тяло е здрав живот. Абстрахирай се от фитнес батките с плондери за ръце и не се вслушвай в съветите им - рискът не си струва. Не посягай на химията и изкови характер и дисциплина.

4. Не приемай лично отказите и невниманието на жените. Нека това не е определящ фактор за живота. Обичай приятелите и семейството си. Фустата винаги може да си намери нов, така че никога не мисли че ти има нещо или си полу - човек.

Самият аз съм на път да пробвам Tinder но съм крайно скептично настроен. Може да се каже че съм в категорията "изсечен чиляк" но не и напомпана, брадясала батка с татуирани ръки. Имам вяра в себе си, но имам чувството, че в днешно време жените сатават все по плитки и по плитки. С нетърпение очаквам да намеря тази която да ми покаже че съм грешен.

20.   Тиндър е машина за пари! Ако натиснеш виртуалния бутон, ти се навива на сметката-нямам излишни 100 лева, за да ги прахосвам на вятъра-искаш контакт с някоя, плати си, иначе нямаш шанс! Иначе гледаш само картинки и толкова! Всички приложения са на един и същи принцип и не стават да си търсиш гадже оттам! Кой каквото ще да говори, най-добре е тези приложения да не се използват, защото не е редно да пълним гушите на някои, които по цял ден си клатят краката и им падат пари, но на наш гръб! А и с любовта не се търгува! Това е престъпление!

21.   Лично аз ползвам Tinder от два месеца и съм имал успешни срещи с 4 момичета за сега, студент съм в София за първа година и преди не съм имал много приятелки и бях девствен. Правих първия си секс с момиче, което срещнах от приложението. Бих казал, че външния ти вид е на първо място, след това е начина, по който говориш с жените. Качваш си няколко нацепени снимки от фитнеса и ще имаш поне по 3-4 match-a на седмица ;)

22.   Къв 19 - респект, мен! Това е правилният начин на мъжко мислене! В момента, в който започнеш да правиш нещата не заради себе си, а заради разни пачи по кафенетата, загубил си и себе си, и мадамите. А те имат радар, тия гадини, усещат кога мъжа си гони нещата и кога прави нещата само да им се хареса. Следващите ми думи ще разберат феновете на автомобилите - няма лошо да си или дизел , или мерцедес АМГ. Тъпото е като видиш дизел с АМГ оптика :)

23.   Един бърз google на /r/chadfish и ще разбереш достатъчно за жените в тиндър и не само

24.   Така, както си се описал, приемаш, че ръстът и външният ти вид са единствените качества, с които разполагаш. Предвид факта, че сам се описваш сякаш хич не се смяташ за красавец, си е направо тъжно. Наблегни и на друго, бе. Имай интереси, бъди свеж, млад по дух, с идеи, отворен, интересен, умен, задълбочен... На мен ми е писнало от скучни мъже (дори да са секси мъжкари), от такива дето не четат книги, не гледат филми и в общи линии търсят момиче, което да им замести дясната ръка. Виж от слаби или грозновати мъже не ми е писнало. Те са ми сто пъти по-симпатични, ако се окажат готини като хора...

25.   Брато, в тиндър и Ален Делон ще се види в чудо. Успех в тиндър имат много малко мъже. Всички такива приложения съм проучвал, писал съм с всякакви хора, фалшиви профили съм правил и анализирах яко.. Там жените са 4 типа! 1 - само от любопитство и да им правят комполименти, 2 - търсещи някой успял с добри финанси, 3 - такива дето само чатят и нищо повече и 4 - отчаяни с лошо излъчване. Тиндър е за секс в цял свят, само в България се вихрят тежки дискусии и пазарлъци за стандарти и кариерно развитие. Може да се каже, че ако си мускулест и с хубаво лице, по света ще те искат за секс в това приложение, а тук се търсят по-дълбоки неща, като например с каквоо се занимаваш, учиш ли и с кой живееш( понеже това има голямо значение за един час ебня).. И това ме пита жена от там, с която се видяхме, не правихме секс но ми каза "Аз само за секс търся мъжете тук" сметни каква жалка пародия. Аз съм висок и почти 100 кила и приличам на 80 килограмов, форма на ниво 6 , ама тиндър на кукувици. Един приятел си хвана една от там и вече ходят година, а и от толкова не съм го виждал, зсщото освен че не я пляска, не му дава и да се вижда с приятелите си. Радикалност в простотията ги гони, ама яко. Не се занимавай с тия глупости. Ходи на Слънчев бряг в Амиго бар, там има яко чужденки и ще ти вържат. Аз с българска жена не съм правил секс, ако ме разбираш. До някаква степен ми е тъжно и жалко, но може и да съм извадил късмет.

26.   Ще ти отговоря честно, но, моля те, не го приемай навътре.
Парите не са от значение за свестните девойки (като мен). Но според описанието, което си даде относно външния вид, нямаш много шансове. Външната красота е поне 50% по важност, останалите 50 са за тази отвътре. Ако си красив в лицето, обаче, е друго. Поддържай го на макс. Ако имаш брада и ако ти отива, дръж я на дължина 1-2 мм. Ужасно привлича. Само гледай да не е по-дълга, защото тогава ефектът ще е обратен... Грижи се също и за кожата си, зъбите.

Направи ме впечатление, че не си злобен. Това винаги се забелязва и цени високо. Всъщност звучиш като добро момче и съм сигурна, че и други ще го оценят.

Относно самия Тиндър, един много важен съвет: избягвай баналните въпроси. Задавай свои, а когато теб те питат нещо, избягвай "да", "не" и "не знам". Пиши по няколко изречения, за да върви разговорът. Ако, обаче, не получаваш в отговор същите усилия, не се занимавай повече. Хората масово са изглупели и не могат да вържат едно смислено изречение. Таа, не си губи времето с такива.

Извинявай, ако съм те обидила с нещо, не е нарочно. Бях максимално откровена.

Успех, малыш.

Ж,22

27.   Аз се запознах с жена си в Badoo ( подобно на Tinder). Вече сме заедно 4 години и имаме дете. :)

28.   Някой някъде беше казал, че "Ако смяташ, че можеш, значи можеш, а ако смяташ, че не можеш, със сигурност си прав."

В тоя дух, ако ти се възприемаш като скучно средновато парче месо, чиято най-определяща характеристика са скромните финанси, значи си точно такъв и нищо повече.

Ако обаче решиш, че имаш чувство за хумор, че ти се живее на ръба, че всичко ти е интересно и че всяка жена е необятна вселена и повод за отключване на изследователските ти импулси, вероятно ще си една идея по-привлекателен. При това без да променяш каквото и да било. Само мисленето си.

Всичко в тоя живот е въпрос на подход.

Рязала съм красиви , образовани, богати мъже, защото подходът им е бил: "Би ли излязла с мен на кафе?" и "Хайде да правим секс в сряда".

Излизала съм с оръфани ръбати студенти-хипари, защото са подхождали към мен с жажда и желание да ме опознаят, с коментари за луничките ми, с предложения за вино на покрива на общежитието и с целувка на пейка, която продължава със среднощен секс на открито в парка...

Не казвам да се правиш на интересен, а да се забавляваш ТИ самия на първо място. Нали затова си търсиш гадже. Ръка, вярвам, си имаш. Даже две. И можеш да си ги редуваш успешно.

Прави си сметката. Всички искаме да ни е интересно, но трябва първо самите ние да сме интересни на себе си.

29.   Евала, номер 28, това трябва да се формулира като тема и да се сложи в "Избор на редактора"!

30.   Само да си знаеш ,,как си" или ,,здравей" се изкарва за банално начало на разговор. Сега се замисли дали ще имаш успех и струва ли си занимавката. Брутално комплексирано мислене и глупави жени в Tinder и подобните му. Трябва да попадаш в някакъв стереотип за да имаш успех. Толкова им е голямо самочувствието и объркана представата за действителността, че си мислят още от първото изречение ''тоя иска секс". Въпросът е те какво правят там. Не е особено интелигентно да използваш неадекватно приложение за определено предназначение. Хората там търсят секс. Едни румънки са по адекватни от българските жени. Вече имам чувството, че много мъже ще започне да създадат семейство с чужденки. След приятелите вече имам двама такива.

31.   Ала-бала портокала...

28 - ти не си средностатистическата жена в тея приложения
Давам ти пример (Бадуу):
Аз пиша по-дълги изречения, леко провокативни, целящи да повдигнат настроението на дамата...
...тя отговаря с "да", "не", "да", "не", "ок"... и пак "да", "не", ...
Аз питам: "добре, ти сега с колко пишеш в момента - 5-10 души; следва мълчание. Може би 10-20 човека? - Не мога да ти кажа точно... -Приблизително, средно с колко пишеш? - Ами средно с 200!!!

Аха! Сега ми стана ясна работата с едносричковите отговори!
И веднага мацката взе да се оправдава без да съм повдигал на въпрос и да съм намеквал нещо:
- "Ама, аз съм добро, ученолюбиво момиче!"... и други такива, само където не искаше да каже - "не съм к*рва".

Добре, нищо не съм казал, но да обърнеш и преровиш целия град, за да си намериш някой това на какво прилича?

После, разговора приключи като ми каза: "офф, напрягаш ме, пречиш ми да си върша работата"

Твърдя, че поддържах разговора мн добре.

Чакам някой да извади извод от тоя случай, защото аз вече съм се отказал да мисля, когато става въпрос за действията на жените...

33.   Номер 30, бих казала, че точно тези мъже, които разсъждават като теб, са неадекватни, а не жените.

Ясно е, че когато възрастни хора търсят запознанство, ще се прави секс. Никой обаче не ви ще скучния, мързелив и отчаян секс. Всеки, независимо мъж или жена, иска да му е приятно, интригуващо, весело, леко... хигиенично също така.

Ако още в началото започнеш с досадна или неграмотна реплика, че и с претенции да ти се обърне внимание след нея, никоя няма да ти върже.

Това не означава, че по принцип на българите не им връзва. Това означава, че няма да ти върже на теб.

Личи си от километри кога един мъж го бива в леглото и кога е смотан мързеливец.

Обикновено мъжете, които пишат все едно отбиват номера, са от онея, които отбиват номера и при секс - лежат като дървета или издържат 5 минути и се уморяват. С тях и разговорите на живо са мега скучни. И никой не ви ще нито за забивка, нито за женене, споко.

А онези, които ги мързи да напишат "Здравей" и го заменят със "здр", ги мързи и да си мият зъбите, да си перат чорапите, да се къпят. Мързи ги и да целуват, лижат и по друг начин задоволяват жените. Ами не заслужават секс и внимание такива хора.

Изобщо никоя жена не търси пресметливи сухари, които си мислят, че са отворени, а всъщност са лишени от всякакво въображение. Надушваме ви от километри, че ви е все тая как живеете и как чукате, че можете да ядете едно и също цял месец, без да ви писне и че търсите някоя маминка да ви тича по гъза... Изобщо жалка работа.

А най-смешното е, че не ти е необходим нито външен вид, нито пари, нито образование. Само енергия и желание. Но мързеливите смотаняци винаги си намират оправдания, нали така.

34.   до 33 от 31

ДОБРЕ БЕ МАЦКА ИЗКАЗА СЕ

Ако ние трябва да ви съдим по писаниците, за какво ставате, ще трябва да си извадим такива заключения, че редакторите няма да публикуват диагнозата...

Иначе и ти звучиш много отворена - и в устата и между краката

35.   33.

Разсмя ме, аз винаги ям горе-долу една и съща храна, защото тренирам.. (bro diet), пилешко, броколи/спанак, кафяв ориз :D В секса обаче, много рядко, някоя жена не получава оргазми от мен, освен ако не може да получава вагинални, но тогава винаги я докарвам до клиторни.

Мисълта ми беше, че може мъжа да яде скучна храна, щото е в режим и да прави готин секс :D Moже и от размерите ми да е де... почти 20см и доста широк, трудно им е да не свършат хихи.

Обаче мисля че за едно нещо лъжеш, че нямало значение визуално как изглеждаш. Ако жената е ТОП, примерно 7 от 10 (сори за оценките), жената почти никога няма да си легне с мъж под 7, освен ако не е голд-дигър.

Всъщност, това че визуално мъжа нямало значение как изглежда, мисля че един от най-големите наложените митове от жените. Точно, когато жената е ТОП и има голям избор, иска мъж-а да е топ и да има отличаващи се features, а.к.а да е като Кристиано Роналдо(примерно). В което няма лошо, просто не знам защо се повтаря постоянно тази лъжа.

Иначе смятам че с малко мода и поддържка чудеса по постигат. За това гледам да не минавам 12% мазнини, да тренирам 3-4 пъти седмично и да си мия зъбите по 3 мин, 2 пъти хаха. Разбира се хубави дрехи и парфюм. Всичко това в тиндър няма как да се разбере де. Там може човек да покаже интересен лайфстайл.

Иначе имам въпрос към жените. Понеже съм пътувал доста, в тиндър имам около 1000 матча някои от тях доста красиви, някои са моделки - обаче макс 10% са ми отговорили и не разбирам защо въобще се мачваме, ако няма да си пишем.

И не никога не съм писал "Здр, как си" или някаква подобна глупост. Винаги подхода ми е идивидуален и е някаква лека закачка за нещо от снимките, пример.. Ако жената кара сърф, "Не изглеждаш като човек, който може да кара сърф :D". Или ако изглежда лоша, "Гледаш лошо, но не ме плашиш". Всъщност с последната реплика, бях си хванал GF за няколко месеца. Повечето ми реплики са такива, но както казах макс 10% отговарят. Всъщност в Русия доста повече от 10% отговарят, тука рядко ми отговарят, което не ме садва или нещо, просто го намирам за тъпо.

36.   33, обясненията ти и не променят реалността, няма смисъл да тролиш. Никой човек не може да прецени другия във виртуалното пространство. Има хора за чудо и приказ, на които не им се получава в Tinder.

37.   Умните българки могат да преценят скучните мъже в секса, достатъчно е само да им разгледат профила в Tinder и разбират всичко за тях хаахайсхаха. Сериозно! Скучни сте в мисленето, дами. Някой от нас са имали връзка в реалния живот, не ни обяснявайте как правим секс, колко сме смотани и подобни, ок? Номер 6 много хубаво е написал, друго търсите. Като цяло, в Tinder се удря на камък. Доста са провалилите се.

38.   Дори и да си 30-35годишен, високо и атлетично тяло, чувство за хумор, приятно поведение и пр.. Ако нямаш професия и пари = loser. Те разглеждат профила и те преценяват, красавците трябва да действат на живо. Нали не си сред вървежните и хубави мъже? Много просто, пиши се програмист или шеф на фирма и ще закачиш. Но, за едно 90% от мъжете, Tinder не върши работа! Губене на време и пари. Натрупал съм доста опит за отношенията между мъже и жени, повярвай. На страшно много приятели съм помагал и давал съвети за бъдещи връзки и анализ на поведение. Познал съм поне на трима, че ще бъдат прецакани и ще им изневерят. В BG жените не харесват сериозни и доблестни мъже. Точно и затова свестните са заобикаляни

39.   Аз съм мъж, на 30 от София.

Гледам доста коментари как мъжете в тиндър трудно имат успех. Не е случайно. Има няколко фактора.

Първо всяка година не само в БГ а на всякъде по света се раждат по-малко жени отколкото мъже. За това изобщо отпада теорията че ще има другарче за всеки. На година в БГ се раждат средно по 3000 мъже повече отколкото жени.

Тази цифра се покачва допълнително заради имиграцията. Интерестнно е че предимно жени напускат страната -около 65%. Може да се каже че реално този процент е даже по висок. Жените си намират чужденец и отиват при него или заминават по работа и в последствие създават семейство там. Почти никога не се връщат. Мъжете главно заминават за работа. Никога няма да чуете чужденка да каже на българин ела при мен да те гледам, ти няма да работиш, но чужденците често вкарват тази оферта. Българите трудно намират чужденка за съпруга, поради доста фактори така че след години се завръщат в Бг. Това покачва процента доста. Ако сложим и жените който в България раждат от чужденци мисля че спокойно можем да кажем че в бг за едно 3500- 4000 мъже изобщо няма жени.

Тъй като съм роден в София и цял живот съм живял тук, мога да говоря само за нея. Не знам как е по другите градове, но тук родителите страшно много помагат на децата си. Наскоро с още двама приятели си коментирахме точно това- как всеки от нас познава по 2-3 на който родителите не са му подсигурили апартамент отделен. Звучи смешно, знам, но реално се получава така. При повечето даже не е само жилище. Масово са коли, подсигуряване на работа, пари за курсове за придобиване на всякакви дипломи и сертификати. Да има и такива на който родителите могат да уредят и малко по-малко, но масово са им уредили живота.

Много често се говори за различните стартове в живота, но като се стигне до срещи хората масово забравят, колко много хора са така.

Една мацка на 18-19 години в тиндър какво вижда като влезе? Всеки 3 профил който вижда е на мъж с собствено жилище. И това на момчета до 23 години примерно. За това и не се получават нещата. Те си търсят някой при който да се настанят да живеят и могат да си го намерят. Няма как да се говори изобщо за конкуренция.

За това и се получава да е толкова "трудно". От една страна момичета са сравнително по-малко и от друга има хора който започват с висок старт. Доста жени казват и че това нямало значение и тя смята че заедно двойката трябва да си изплаща жилището. Обаче като ги попитам добре а ти имаш ли поне едни 10 000лв спестени в момента за да може да може изобщо да се говори за заем (масово трябва да се има поне 30 000 за да се започне изплащането на жилище, но както и да е) Както се сещате такова нещо няма, като в много случай даже и осигуровките са им на минималната и никоя банка няма да им отпусне никога заем.

Така че въпреки хубавите думи за съвместно изплащане на жилище, реално не се стремят към това, а си търсят някой който да има. И реално има такива хора и лесно могат да ги срещнат.

С две думи казано : Ако търсиш в София жена, независимо дали онлайн или на живо и нямаш собствено жилище, кола, работа за над 1200, не мисля че ще намериш сериозна приятелка, тъй като никоя не би те приела като адекватен избор, а по скоро като временен докато си намери друг.

40.   Не им обръщай внимание на тия жени дето тука пишат колко връзки имали от Tinder и не знам си къде. Няма такива връзки. Всеки втори мъж може да ти се оплаче, че от 100 Една му пише.

42.   Как може да е хем заострена, хем квадратна долна челюст, бе?
Или е триъгълник, или квадрат. Това изказване показва какъв си смотан и защо нямаш успех.

44.   До 37, и някакви истерични удивителни и въпросителни знаци на всяко изречение... Все едно си момиче на 14.

Ако си тръгнал да търсиш запознанства онлайн, поне в чат трябва да си приятен събеседник. А дори не съм те видяла на снимка и не ти знам годините, но вече ти виждам кусурите от Космоса. Старайте се малко в тоя живот.