Той ми налита в колата, в асансьора..
Здравейте! Имах среща с мъж, с който вече сме спали заедно веднъж, но оттогава мина време, защото не живее в България. Видяхме се в чужбина. Нещата се случиха в последния момент. той трябваше да замине на другия ден извън страната, аз пристигнах късно, но все пак си уговорихме среща. Дойде да ме вземе и още в колата започна да ме опипва навсякъде. преди поне се съдържаше докато се качим в тях. въпреки, че много го харесвам леко ме напрегна това. от колата продължи в асансьора да ми бърка в гащите. Какво ли не ми мина през ума, че има камери, че някой ще влезе.... но благополучно стигнахме. В тях веднага се разхвърли, къде ли не ме накара да прави секс. той живее много на високо, целия холе с огромни прозорци и всичко се вижда. нарочно ме заведе на креслото до прозореца съвсем всички да видят, че правим секс. имах чувството, че се намирам в порно филм... беше и доста груб, много се беше надъхал нещо. А аз някак не можах да се отпусна. Въпреки, че всичко с него ми харесва се почувствах използвана. Много се ядосах... и за капак като слизахме надолу след това, той ми каза да се кача в единия асансьор, а той в другия. защото бившата му приятелка живеела на долния етаж и била много ревнива... (за бога). той е млад и двамата имаме 3, 4 години до 30. знам, че много го харесват жените, и той разбира, че и аз го искам, но никога не съм позволявала на някой да ме използва за секс.. А сега точно така се почувствах.. много ми стана криво. изобщо не му говорих след това и той се и учудва и защо.. пита ме кога ще се видим пак. аз му казах, че като иска да се видим пак да направи нещо по въпроса, а не да се виждаме ми когато аз ходя в неговата държава... и слязох от колата без да му кажа нищо и си тръгнах... сега не знам дали не съм била много крайна.... донякъде обвинявам и себе си, че 2 пъти ми предлагаше да дойде в Бг, за да се видим. Но просто това негово поведениеме изнервя... само секс му е в главата, а аз имам и много други качества... сега съм много объркана и не знам как да постъпя с такъв луд човек като него...

Коментари

1.   Може и да се е уговорил с някого да ви снимат рпез прозореца или да натрива нечий комшийски нос (бивша, съсед). Може да се състезават хората кой ще го извади по-голям.

2.   Проблема ти е, че си слабохарактерна - не цениш себе си като личност, затова и този се държи така с теб, просто те усеща, че си такава подсъзнателно, а може и съзнателно.
Започни сама да се цениш повече и ще видиш как и мъжете ще се държат по - уважително с теб.

3.   Този те цени като личност точно толкова, колкото и ти себе си т.е. изобщо. И в мига, в който е получил каквото иска те е пратил в другия асансьор. Ти изобщо замисли ли се, че и по пътя нагоре и там на прозореца, бившата му все е живеела на долния етаж. И всъщност си участвала в представление в нейна чест. Като на финала той е големия играч, а ти тази дето от където дошла-там отишла.

4.   Нали ти е харесал секса, какво се оплакваш? Ползвай си го за това. Аз съм жена, необвързана и имам такива познанства. Нищо лошо не виждам.

5.   Е, големи разпоретини сте, мама му стара. И е добре, че от време на време си го получавате.

6.   Ясно е, че за него е само секс! Аз не виждам ти от какво се оплакваш?!? Като не ти стига само това, търсиш друг човек и това е!

>М.32г<

7.   Чука те цяла вечер и после реши да се оплакваш? Сливи ли имаше в устата когато ти беше неприятно? Или си поредната златотърсачка или от типа жени, които искат да "опитомят буйния мачо"? Смешна работа.

8.   Вие па мъжете като сте ръгнали чушки в боба се имате за огромната работа, додето не намерите мадама, която да ви разцака схемичката. Тогава как ревете на умряло не е истина. Да не говорим за множеството случаи, в които не понасяте жената до себе си, ама седите на сигурно и сега сте намерили да се пените на авторката. Айде млък

9.   "знам, че много го харесват жените, и той разбира, че и аз го искам, но никога не съм позволявала на някой да ме използва за секс. "

Курварите се занимават с лесни жени. Ти си се занимавала с него. Прехвърли от другата страна на равното и двете уравнения стават еднакви.

"и слязох от колата без да му кажа нищо и си тръгнах... сега не знам дали не съм била много крайна.... "

Можем да дадем пример с кокошка тичаща от петел. Тича - за да не я помислят за курса, а се обръща за да не избяга на петела.

10.   Авторката искрено ме разсмя. Ебали я цяла вечер, тя сега мрънка, че и налита в асансьора - хахахахах. Госпожице, какво очакваш ако си млада и привлекателна жена, пича ти е любовник и очевидно му действаш като афродизиак? Само секс вика му е в главата.

11.   Бяга кокошката пред петела и си вика, дали не бягам бързо!? Ето това прави и авторката, дали не иска пак да бъде използвана за секс?

12.   Ако е имала проблеми с татко си, пак ще иска...

13.   Не виждам къде е проблема, човека има либидо и му се прави секс. След като го привличаш а и ти го харесваш нормално е да иска да те чука навсякъде и във всички пози. Не разбирам и внушението което се прави "да ме използва за секс"? Ако смяташ, че секса е нещо лошо, тогава не прави секс, но ако смяташ, че секса е нещо хубаво тогава недей да лицемерничиш и да недоволстваш докато се наслаждаваш.

14.   Използваш го само за секс и се оплакваш, абсолютно не мога да те разбера?

15.   Имах една такава приятелка като теб, все ги харесваше такива и все я използваха, тя също имаше качества, но нищо не правеше и показваше, единствено позволяваше да има само секс. Разбирам увлечението ти, разбирам и как се чувстваш, обаче този човек това търси, това е неговата игра с теб, той не иска обвързване, не иска лигавене и нежности, а ако ги иска не ги иска от теб. И да направите опити за някаква връзка, щом си замине отново ще има и други. Пази се повече, че не се знае какво ще ти лепне.

16.   От авторката:До номер 13 и 14. Прекалено много го харесвам, за да го ползвам само за секс. И да той ме Използва за секс и това ми е пределно ясно. Харесва ми секса, но не ми харесва отношението му към мен. Прекалено е повърхностно и това много ме огорчава. Все едно съм играчка само за секс и много не се интересува от мен като личност. Но той е такъв. Прекалено наситен от всичко. Пари, коли, жени. Пътува по света. Живеем в съседни държави..
Виждаме се за втори път. С абсолютно нищо в поведението си не съм изглеждала лека жена, смея да твърдя. Просто той ми поставя условия -вкъщи секс. Толкова време не бях съгласна но накрая приех.... наруших си принципите и всичко заради него... Писах тук защото наистина не знам как да процедирам с такъв тип мъж... защото такива мъже, които искат само секс съм ги отразявала, но сега и това ми дойде до главата.
А до номер 12 да баща ми не присъства в живота ми.

17.   А ти какво направи по въпроса? Каза ли му нещо, зададе ли му някакви въпроси за поведението му, спря ли го или просто преспа с него пред прозореца, докато бившата е на долния етаж и сигурно чува нещо? Започни да се уважаваш достатъчно много, че да не позволяваш да се чувстваш употребена. Ти имаш контрол в подобни ситуации и можеш да реагираш на момента, вместо после да съжаляваш и да го мислиш с дни.

18.   Авторке, ти изобщо четеш ли си постингите? Цитат: "Писах тук защото наистина не знам как да процедирам с такъв тип мъж... защото такива мъже, които искат само секс съм ги отразявала, но сега и това ми дойде до главата". Е, да ама друго си е като ти го начука заможен чужденец... Апартамент, чужбина, пари и кариера - мечтата на всяка българска разпоретина. Та, съветът ми е да продължиш с него, но да му изискаш някаква висока цена, та да можем ние, българските мъже, да се гордеем, че жените ни не са евтини.

19.   От 12.
Именно Авторке, за да харесваш някой, който те насилва и унижава и за да искаш пак да бъдеш с този човек, значи вероятно ти е втълпено, че мъжката любов е такава-прененебрежителна, унизителна, липсваща, оскъдна и че трябва да я заслужаваш по някакви начини, или да търпиш и да правиш жертви за да я получаваш. Това не са здравословни отношения, а много деструктивни и са супер вредни за личната ти самооценка, утре може да приемеш и домашно насилие все едно е нормално и си го заслужаваш. "Daddy issues" - чети и работи над себе си.