Срам ме е от това, което направих
Здравейте! Аз съм на 18 г., момиче и си имам приятел, който е с няколко години по-голям от мен, имаме връзка от разстояние и на 4-ти ноември ще направим 3 месеца. Момчето е повече от прекрасно и е всичко, което някога съм искала - мил, грижовен, забавен, прекрасен е. Проблема е, че преди няколко дни решихме с една близка приятелка да си вземем пиене и да седнем някъде, Взехме си 1 бира, но и двете почнахме бързо да се замайваме и доста бързо ни хвана, след това дойде приятеля на това момиче и още едно момче, тя ги беше викнала по телефона, за да може ако се напием много да ни приберат. Те носеха водка, при което пихме и от водката и съвсем се напихме, почнахме да залитаме, да се пребиваме, накрая бях толкова пияна, че не можех да мръдна, само лежах на една пейка и слушах, че се карат моята приятелка и гаджето и, хвърляха се бутилки, чупеха се неща и накрая разбрах, че са се сбили, защото тя не е спирала да пие. Останахме само ние двете и другото момче. Той започна да ни проверява добре ли сме, имаме ли нужда от нещо и на мен ми беше много студено и ми даде якето си и ме гушна. Аз бях супер неадекватна и го гушнах също. После малко се съвзех и успях да се изправя, но тогава направих най-голямата грешка, аз съм девствена и не бих изневерила като спя с някой, но с въпросното момче започнахме да се натискаме, да се целуваме, той тръгна да ме пипа долу, да ми разкопчава ципа, дори и пияна знаех, че няма да направя нищо, но не знам дори защо направих и това. Натискането и целувките продължиха 2-3 минути, след което осъзнах накъде отиват нещата, осъзнах и какво правя и просто спрях. Самото момче много се ядоса, но аз му казах, че няма как да стане и си имам приятел и той ми вика, като си имам приятел кво правя с него, и аз тогава бях по-осъзната и му казах, че аз не знаех буквално на кой свят се намирам, но вече осъзнах и съжалявам и не го смятам за добре, моята близка приятелка също ме защити пред него. После двамата ме изпратиха почти до нас, защото не исках той да за знае къде аз живея и се прибрах. Не знам какво направих, но се чувствам ужасно, приятеля ми знае, че съм се напила, но не и другото, което се е случило. Като се прибрах той постоянно ми е писал дали съм добре, как съм, всичко наред ли е, а аз кво правя през това време... А въпросното момче, с което се натисках изобщо нямам нищо към него, дори не усещах нищо, когато се целувахме, на всичкото отгоре той е на 30 и 12 години разлика са адски много, нито го харесвам, нито нищо. Просто аз съм малко начинаеща в целувките и явно по тоя начин съм искала да не се изложа пред гаджето ми, защото като се видяхме дори не се целувах с език, защото се притеснявах, а с онова момче най-спокойно си се целувах, дори не знам кво съм правила точно с езика, но явно му е харесало. Наистина не знам защо го направих, даже момчето ми е пратило покана във фейсбук, не искам нищо общо с него, каквото е било оная вечер е било, това е. Единствено ме успокоява факта, че и моя приятел като е на разстояние може да е правил такова нещо някой път, но от друга степен това пък не е и за успокоение изобщо. Как бихте определили постъпката ми? Пошла ли е? Смятате ли я за изневяра? К**венско ли е това, което направих?

Коментари

1.   По-добре не пий повече, че нямаш хубаво пиянство.

2.   Гузната съвест се маскира, но не може да се изтрие! Била си мъртво пияна, а си спомняш какво си правила с езика!? Я не ни баламосвай, защо твоите слаби страни в характера преписваш и на другите, успокоявало те е това, че можело??? и той да го прави това!? Радвай се, че поне още имаш съвест, макар и гузна!

3.   Не е готино това, което си направила, но пък щом си се спряла значи имаш съвест и си свестен човек.
Не се забърквай повече с по - възрастни мъже от теб. Тези хора знаят много добре как да боравят с психиката ти, защото вече от одавна са били на твоите години и знаят много добре как да използват твоите страхове и по - конкретно слабостите, които имаш точно поради тези страхове. Дори и да беше свободна ти препоръчвам горещо да стоиш на страна от възрастни.

4.   Спи и дишай спокойно, не е курвенско, че си се целувала с накой, не е тъпо, че си се напила на 18г., сега ако не правиш щуротии, то кога?! Девствена си на 18г., аз такива момичета не познавах, в това число и самата аз не бях девствена на 18г.:) Явно си скромна и кротка, нищо лошо не е станало, реално нямаш връзка с "гаджето" ти, просто силно се харесвате, така, че дори не си изневерила, горе главата :)
Ж.33г.

5.   Честито, научила си един много ценен урок. Хората като цяло не бива да се напиват до забрава, но при жените това трябва да бъде златно правило, особено ако имат лошо пиянство. Не съм дива купонджийка, но съм ходила на партита, пила съм и е имало момчета, които без да кажат дума са сядали до мен и са премятали ръка на рамото ми. Чувството не е приятно, особено ако осъзнаваш случващото се. След като държах косата на приятелка в една градинка, секунди след като се сби с приятеля си и плачеше за друг, осъзнах, че никога не искам да стигам до там. Никой не бива да стига до там. Ако не беше девствена, нещата можеше да стигнат и по-далеч, защото алкохолът смъква задръжките и в промишлени количества ни прави напълно неадекватни. Това, което си направила е много глупаво, но си млада, била си пияна и изобщо не си единствената с подобен спомен. Глупаво е, защото сама си вкарала целият този алкохол в организма ти. Грешката ти е повече в това, че изобщо си допуснала да стигнеш такова състояние. Искам да ти кажа, че в ситуацията този 30-годишен мъж е бил адекватен и той напълно съзнателно е започнал с целувките и опипването. Неговата вина също е голяма, но неговата вина не смъква твоята. Според мен случилото се е изневяра, но също така е и опит за насилване на неадекватен човек. От тези двете, повярвай ми, второто е много по-лошо и си голяма късметлийка, че не си била сама и онзи тип е спрял. Надявам се да осъзнаваш, че краят можеше да бъде толкова отвратителен, че никой сапун да не те накара да се почувстваш чиста отново. Страшно много съжалявам, че съм толкова рязка с теб, много съжалявам, че думите ми вероятно ще те наранят, но ти си длъжна да се пазиш, длъжна си да осъзнаеш, че е от изключителна важност във всеки един момент да си адекватна и да не допускаш някой да се възползва от теб. Колкото до целувките, не си първата и няма да си последната. Това е типичен случай с алкохол, довел до изневяра и е нещо често срещано. Съветвам те да споделиш истината с приятеля ти. Ще бъде трудно и не мога да ти гарантирам, че той ще остане с теб, но трябва да поемеш отговорност за случилото се.

6.   Просто тия връзки от разстояние не са връзки. Не го ли разбрахте? Всеки се е напивал и натискал на 18. Нали е било по твое желание и ти е харесало. Какво толкова?

7.   Егати момчето на 30. Обикновено такива като теб ги наричат дъртаци. Да не съчиняваш нещо? Интересно ми стана обаче за "грижовния" от разстояние. Как точно се грижи за теб - с писма ли?

8.   Не се филмирай! Всичко е наред. Простено ти е... хаха. Все едно нищо не се е случило, нека само да ти е за урок колко е гадно да се напиеш. На мен ми се слуяи така на 20г. с вермут и шампанско... ужас. От тогава никога вече не позволих да се омая толкова. То и не пия де, но ми беше интересно какво е да си омаян от алкохо... е, не ми хареса. Сега съм на 55 и с алкохола никога не се заимахме. Та считай, че си пробвала и е гадно. Спокойно, всичко е наред с гаджето ти... не се тормози. Хайде и умната от тук нататък. Поздрави!

9.   Не се вкарвай сега във сапунени сериали и ти! Нищо не е станало, но повече не пии толкова! Пошлото в случая, не е натискането с някой си Х, а това че си се натряскала /напила/ здраво - ей това не го приемам!

А каква е тая връзка от разстояние също не ми е ясно, но това е друга тема.

П.С. - И помни - умната от тук нататък!

>М.32г.<

10.   Момиче, ако си била 'мъртво пияна' няма да помниш нищо

11.   Ъх, какви са тези глупости? Алкохола и пиянството почнаха да ви стават ежедневно оправдание. Нищо не те е спряло да му кажеш не или просто да си тръгнеш, искала си да те изчука и това е. Много се били напили, ми като знаеш на къде тръгват нещата, що просто не спреш да пиеш, а?

12.   Дега ти е времето за грешки и купони.
Не на 30-40 както е масово в момента

13.   Ако продължиш да пиеш до "безмозъчност" свиквай все повече от историите ти да започват със " Срам ме от това, което направих"

14.   ами това да ти обеца на ухото. Не се напивай повече така, за да не правиш глупости. Малка си случва се, но внимавай от тук нататък

17.   Като не си знаеш мярката не пий. Освен това стига с тези оправдания - аз не разбирах какво става, разбирала си много добре, просто в един момент те е хванало шубето и си дала на заден. Човека много добре ти го е казал - ако имаш приятел, какво правиш с него там?