Защо мъжа спира да търси жената?
Защо един мъж след като преспи с жената трябва да се направи на важен и да спре да я търси. В един момент и търси вниманието държи се на ниво, даже и след преспиването всичко е прекрасно. И в един момент край. Иска да се почувства търсен ли, какво иска да постигне? На мъж ли се прави? Какво ще постигне с това си поведение?

Коментари

1.   Нищо не цели и отношението му не е лично. В такива случаи мъжът е търсел жената за секс, постигнал е целта си, усетил е зараждане на чувства у жената и си бие камшика. Стандартно поведение.

2.   Какъв е проблема жената да го потърси? На недостъпна ли се прави?

3.   То това го има и без да са правили секс. Търсят-покриват се, пак и пак... Като човек, който прави така, макар да съм жена, ще ти кажа - страх от отхвърляне, от обвързване, от притежание, от загуба... чисто и просто - страх. С такива хора не е възможно да имаш сериозни и дълготрайни взаимоотношения, защото те няма да го допуснат. Кофти, знам... Разбира се, може и да е чел някакви форуми със съвети от типа на 'как да се хареса на жените' без да бъде натегач, нуждаещ се и т.н. ... чела съм такива мъжки съвети, е голяма грешка са, с такива съвети, могат да привлекат само откачалки.

4.   Никога не ми се е случвало. Замисли се какво извън секса предлагаш.

5.   Просто е гледал да я нае*е, сори коте ако си почувствала друго.

6.   Всеки човек си е различен.

7.   Искал е само кекс човека.

8.   Аз ще ти кажа що. Щото като ми хареса жената и почна да ѝ обръщам внимание тя изведнъж решава, че не ме харесва повече. Това е най-често срещано, особено при жените с ниско самочувствие (каквито са масовите жени у нас, дори и тези кифли дето се правят на отворени и те имат ниско самочувствие под цялата фасада). Логиката на тъпата жена е, че щом тя е зле, ако някой я хареса то значи и той е зле. Затуй не трябва да показваме на жените с ниско самочувствие, че ги харесваме, защото те спират да ни харесват.

9.   1. Защото жената не знае кога се употребява пълен член.
2. Защото жената е била от онези 100%, които се борят за 20% от мъжете, т. е. мъжът си е постигнал целта да опъне тази, която не му е от категорията и минава на следващата будала.
3. Защото нещо не ѝ е наред на жената. Мъж не би зарязал жена, която вече е спечелил, ако всичко при нея е както трябва. Причини бол: не е на подходящо умствено равнище, простоватичка е, несериозна, лошо миришеща пот или вагалище, мързелана, дръвце в леглото, много ѝ знае устата, мисли се за центъра на Вселената, надменна, студена, твърде импулсивна, несигурна в себе си, прекомерно самоизтъкваща се...

10.   Ами може да е поради някоя от тези причини:
- Бройкаджия - всяка нощ иска да си ляга с различна
- Мацката не му е харесала в леглото - лежи като труп и не поема инициатива в секса
- Женен или с гадже

11.   "Защо мъжа спира да търси жената? " - защото вече си е постигнал целта отредена му от природата, топнал е вече жилата! Чакат го нови цели!

12.   Мъжът спира да търси жената, когато загуби интерес към нея. Друг въпрос, че има и по-достоен начин да го покажеш. Но повечето мъже май не могат да извадят такава смелост.

13.   Защото мъжа си е постигнал целта и се успокоява. Точно като гладен лъв, който след като улови жертвата и се нахрани вече не си дава зор да преследва. Ако му е харесало с теб, пак ще те потърси. И ако не му е интересно ще спре да те търси и ще се оглежда за нова плячка. Някои мъже го правят само за спорта, като интереса им прикючва след като постигнат целта си. И на ред е следващата. Но малко мъже могат да си позволят такъв успех сред жените. При повечето е, че се успокояват, разтоварват насъбралата се енергия и нямат потребност да те търсят. Но понеже ням друга жена, особено ако си красавица, пак ще те потърсят и ще кажат, че са имали много работа. Което ще е истина. Те са пренебрегвали работата за да инвестиеат време да те ухажват. Също така мъжа може да иска да види и интерес от твоя страна. На един мъж трябва постоянно да му се дразни чувството за преследване. Никога не трябва да е спокоен, че си негова. Така спира да те ухажва и започва да те приема за даденост. Ако става въпрос за мъж на който държиш, трябва така да си изиграеш картите, че докато се стигне до секс, той да е инвсирал достатъчно време и пари в теб, че да се чувства обвързан. Но и небива да го караш да чака дълго.

14.   Ми това ви се връща... не мислиш ли...?

И то на всичките жени, дръзнали и те да се направят на интересни пред свестните момчета. Има много свестни момчета, с които днешните "дами" се ебават дори на моменти. Игнорират ги, присмиват им се и ги подминават с насмешка. Хахахахахха, това ви се пада, мили дами!

Баланса на живота.

15.   Гледайте демографията накъде отива... Това ще ви отвори очите по много въпроси...
И ще ви даде най-вече отговора, че ПО МНОГО КРИВ ПЪТ СМЕ ТЪРГАНЛИ. Път, в края на който няма да ни има... Нито нас, нито някакви наши потомнци...

16.   Защото е мъжка курва, разписал се е и после изчезва.
Безотговорен, егоистичен кретен.
И защото се хващате на въдицата толкова лесно, че направо си го просите това отношение. После, като срещнете сериозен човек си го изкарвате на него, че и той боклук... За това.

Обикновено в природата има причинно-следствена закономерност. Когато се изгавриш с чувствата на някого, после ти се случва същото и на теб.

Гадно е. Много.

17.   Не му е харесал секса и е решил че жената не си струва.

18.   Виж тази тема и коментар номер 9

http://spodeli.net/4/story-105448.html

19.   Ефекта на петте секунди, след еякулацията.

Има такъв феномен при мъжете. Някъде около 5 секунди, след като се изпразнят, си казват: „Какво правя аз с тази ... ?!”

Правят го мъже, които не изпитват абсолютно нищо друго към една жена, освен да я изчукат веднъж или в краен случай, няколко пъти.

Не знам какъв е твоя случай, но със сигурност знам,че има такива мъже. Гадно е, но е факт.

21.   Независимо дали става въпрос за преспиване или не, аз лично спирам да търся жената ако не отвръща на интереса ми по-същия интензивен начин. Тоест получава се нещо такова - интерес от моя страна, независимо колко ще продължи а тя в началото е ентусиазирана, но после интереса и спада. Тогава аз разбирам, че нещо не е в ред с нея, че тя не разбира любовта, че тя разбира нещата много повърхностно, че за нея нещата са въпрос на статус, кой кого търси, кой кого желае повече, че всичко е някаква игра, че е въпрос на доминация, че тя си е мислела, че е ударила джакпота с мен, но понеже аз проявявам открит интерес значи не е така и статуса ми очевидно не е такъв за какъвто си е мислела. Това за мен е страхотен тест, защото разбирам жената дали си струва или е просто повърхностна и не си струва усилията. Повечето жени се провалят с гръм и трясък.

22.   Всеки мъж би преспаллс теб и продължил да лувува. Колкото повече го търсиш, толкова по-досадна и лесна ще си.
В един момент ще се появи друго момче, което те харесва истински и той ще иска да те покаже на приятелите и семейството си и да има връзка с теб :)

23.   Номер 21 е много прав. Има нещо сбъркано в комуникацията и масовото виждане на жените, че те трябва да са търсени, съблазнявани и да избират как кога и с кой. Мили момичета, по този начин винаги ще попадате на играчи, свалячи и женкари, защото един стойностен мъж няма как да се набута в ареала ви от обожатели. Или поне при липса на интерес от ваша страна ще се отдръпне и няма да досажда. Интереса трябва да е взаимен. Когато не виждам достатъчно инициатива в отсрещната страна няма смисъл да губя моето и нейното време. За съжаление не това е проблема на авторката. В нейния случай най-вероятно е попаднала на играч или просто на недорасъл, който не знае какво иска.

24.   Не разбирам защо сте дали минус на номер 13. Та това е най-смисленият пост по темата! Аз бих обърнала въпроса на авторката по следния начин. Не ви ли се е случвало, мадам, след първата нощ с даден мъж да нямате желание да се виждате повече с него? На мен - много пъти. По различни причини. Държал се е арогантно и нямам желание да продължа отношенията. Миришел е на пот и му е бил малък, да речем. Не намирам интелектуална платформа за по-нататъшна връзка с този човек. В социален план се е оказал пълна катастрофа, например - алкохолик (имала съм такъв случай с един доктор по физика, известен астроном и много красив мъж, който просто се оказа пиянде; онази нощ беше първа и последна). Или пък съм се почувствала пренебрегната по някакъв начин: пускал е дебелашки шеги или е коментирал външния ми вид. Причини 100. Нищо лично! Момчетата, авторке, които не те търсят след първата среща, просто не те харесват. Приеми го! Ако мъжът те хареса, обикновено няма отърване от него, дори и ти да не си толкова ентусиазирана относно бъдещото ви приятелство.

25.   Има един лаф на английски - "Why buy the cow when you can get the milk for free?". Ей заради това е. За мъжете сексът е водещ. Защо да се обвързва като сексът е лесно достъпен и без връзка?

26.   За жените, които имат поне малко уважение към себе си, бих казала - никакъв секс минимум 2-3 месеца и ще видите истинското лице на мъжа до вас.

На мен лично не ми трябват животни, а отношения. Сексът идва по-късно.

Та, предлагаш му само компания, и ако не е заинтересован просто го отсвирваш и пробваш следващия. Аз така намерих съпруга си, за когото мога да кажа, че е почти перфектен. Човек, за когото животинските инстинкти не са на първо място.

27.   Номер 26, хареса ми начина, по който мислиш. Ние мъжете също сме толкова предвидливи и виждаме истинското лице на една жена, когато я оставим без нашите пари. Страното е, че 99% от жените в такъв случай не само, че не издържат 2-3 месеца, както ти спомена, ами понякога и 2 дни безз парите ни им е много и се чупят сами. :) Има съм случаи и да си платя изяденото и изпитото от мен в ресторант, на който тя ме е поканила за именния си ден и после да ми се цупи, че тя си е платила изяденото и изпитото от нея, макар че ѝ направих подарък - букет цветя и един роман, който тя обмисляше да си набави, но аз я изпреварих. :) После това ми го натякваше дни наред и накрая се разделихме, макар че точно преди това много се кълнеше как ме обичала. А, забравих да спомена, че тя за именния си ден очакваше да ѝ подаря нов телефон, за който ми отправяше намеци седмици наред преди това. Интересна беше изкуствената ѝ радост, когато видя книгата. ПРеди това все твърдеше, че за нея са важни малките, съквовени жестове, независимо дали подаръче или внимание и грижа към нея, че не била златотърсачка и т. н.. Е, аз повярвах на думите ѝ навремето, но повече повярвах на поведението ѝ след това. :)
Та, така, мили мъже - оставете жената до себе си без вашите пари и се молете да видите все същата жена и след дни/седмици/месеци, а не да се окаже изненада с лош привкус. Ако тя истински ви обича, няма да ви зареже или да ви се цупи, ако не ѝ плащате. :) Все пак не е проститутка, за да търгува онази си работа срещу пари.

28.   Номер 27 съм, в допълнение към написаното от мен по отношение мнението на номер 26, която мисли в правилна посока и според мен това е начинът до голяма степен да се отсеят престорено "влюбените" и "сериозни" от наистина такивата. Забравих да спомена, че жените, с които съм имал по няколко години връзка, винаги са държали да минат най-малко по 2-3 месеца, преди да стигнем до интимности. С друга жена издържахме и цели 9 месеца, преди да си легнем. Изключение от горните случаи прави само една от жените, с които си легнахме още на втората вечер (случи ми се за пръв и засега единствен път в живота чак толкова бързо). Но уточнявам, че това бе втора среща като мъж и жена, идваща след около месец общуване в службата преди това, така че все пак донякъде се бяхме поопознали и преди това. Нещата накрая някак се получиха и в личен план. Тя тогава сама реши да не чакаме, а да се отдадем на чувствата и страстта.
Въпреки, че съм мъж и е логично мъжете да искат възможно по-бързо да вкарат в леглото жената, споделям мнението на номер 26, че е по-правилно първо двамата да си дадат време за взаимно опознаване и да преценят на трезва глава доколко са подходящи един за друг, без да прибързват с интимностите.