Как да свалям 4 ?
Здравейте. Напоследък забелязвам, че момичето, което ме отряза започна все по - често да ходи с едно друго момче, също от моята група - през прозорците ходят често заедно, прибират с заедно(е, те живеят горе - долу в една посока), на мероприятия започват да идват и да се прибират заедно. Още не се държат за ръце, прегръщат или целуват, но като нищо и тези неща могат да стане. Уж това момче казваше, че няма да се жени и да има деца, но незнам дали не беше на шега. Аз сега се тормозя, дали на мен не ми отказа заради следното. Една събота, още преди да я поканя на среща, аз, тя, по - горе споменатото момче и други двама състуденти - момче и момиче, ходихме по Витоша. Когато трябваше да слизаме по едни камъни(в района на Камен дел ), аз малко започнах да се чудя как да вървя и слизах по - бавно и предпазливо, отколкото тя и двете момчета. Иначе се изкачвах по бързо от нея, но дали не се поизложих, че съм страхлив и заради това после да не ме иска? Обмислям да предложа на нея и останалите, които бяха някой път да се изкачим от Златните мостове до хижа Алеко по Морените или обратното, като слезем по тях, за да се реванширам. Вие как мислите? Моля редакторите да одобрят историята, имам нужда от мнения и съвети.

Коментари

1.   До колко мислиш да ги докараш? Ще успееш ли да се вместиш в "Как да свалям 10"?

2.   Ти защо не пишеш в една тема?И какво очакваш от хората?Да ти дават съвет как да ходиш до WC ли?От това,което си написал е пределно ясно,че си толкова сдухан,че напълно нормално е тя да не ти обръща внимание.И няма и да ти обърне занапред!

3.   Да да! Абе бро ти сериозно ли? Я се стегни все едно гледам някакъв 10 годишен фарфалак.

4.   Толкова смотана тема, че няма да си правя труда да ти отговорям!

5.   Извинявай, доста си инфантилен. Единият ден си слизал по-бавно и за това пак трябва да идете на Витоша, за да се реваншираш? ! Никой не функционира така. Никой няма да направи тази логическа връзка. Изглежда, момичето не я привличаш. Защо се чудиш още как да успееш при нея? Насочи си усилията към друг обект. И да, след като се мъкнат заедно, имат някакъв интерес един към друг. Никой не си прави труд за нещо, ако не получава наградка.

6.   Очаквам с нетърпение, следващия сезон. „Как да свалям 5” „... 6” „... 7” и тн тн... Очаквам ново развитие в сюжета, например трилър или психотрилър, но може и комедия... да не кажа - пълна трагедия... :))))))

Пич, не се занимавай с мадами, които не те бръснат. За връзка си требват двама, разбираш ли? Все някоя ще те хареса и теб. Споко.

Успех. Излез на разходка, пред компа няма мадами. :))))

7.   Няма човек, който специално да е следил колко бързо си слизал на похода. Ако слизаш бавно - слизаш бавно и толкова. На никого не му пука, стига да не си с 2 часа закъснение и другите да е трябвало някъде да те изчакват, но дори и тогава не им пука. Теб като малък са те наблюдавали родителите ти или някой друг авторитет и са ти давали оценки за представянето ти в различни маловажни ситуации, съответно ти така правиш и си мислиш, че и другите хора така правят. Не е така.

Нямаш връзка с реалността... Забрави за момичето, поне засега. На теб ти трябва реално общуване с други хора, реални хора. В реалния живот. За да добиеш представа как да общуваш с другите и си вади изводи от общуването, което водиш.

8.   Ее то пък един човек да не отговори спокойно! Ами затова е сайтът, хора с проблеми ще пишат. Не може всички да мислят или да се изразяват като вас. Примерно и аз не правя връзка с другите теми, но все нещо може да се каже и тук. Авторе, виж, щом се е случило така и си бил неуверен, не предлагай нещо подобно занапред, освен ако наистина не си падаш по походи и т.н. Би искал да я впечатлиш, затова избави се от излишния стрес и предложи занимание, което ти е приятно, където ще си в стихията си. А що се отнася до отношенията и с другия, номер 5 е прав за интереса, но може да не става дума за нещо лично, а за друг тип изгода (обща работа, хобита). Това вече ти ще разбереш, но естествено имай предвид и вариант, в който се сближават и помисли доколко си струва да продължиш, щом веднъж те е отрязала. Успех!

9.   Значи първо качваш и после сваляш - просто е ;)

10.   Пичага, искам да ти помогна, но това тук няма да стане. Трябва ми повече инфо за теб и момичето и не само.

11.   "Уж това момче казваше, че няма да се жени и да има деца, но незнам дали не беше на шега."
-Защо това да му пречи да си има гадже? Човек само с цел женитба ли се сваля с противоположния пол?
Не знам се пише отделно, моля.

Относно слизането: ако аз си падам по теб и ти слизаш по-бавно от всички, ще си кажа: "Колко е умен и внимателен!" Ако слизаш бързо: "Колко е бърз!", т.е. няма значение какво правиш, а тя как го вижда. Съжалявам да ти го кажа, но явно момичето предпочита другия.

Отдръпни се, за да не те помисли за откачен и да ти се съсипе репутацията.

Alpha, ж. 29 г.

12.   Авторът е. Номер 11. ако искаш да ми помогнеш пиши във фейбук, ***, на профилната снимка, където има една възрожденска къща, това съм аз.

13.   Има един форум f-bg.org там има един психар, който не знам вече до кой номер докара своите разкази 'Сега си ми паднала' Последно като погледнах, беше част номер 19...
И той така като теб, само че е на възраст вече и е изперкал тотално, за теб има надежда, мисля :-D

14.   Момче, в предишната ти тема съвсем сериозно и със съчувствие ти отговорих. Опитах се да ти помогна. Сега обаче, разбирам, че става дума за чиста психопатия. Хора като теб са опасни и за себе си, и за околните. Моля участниците във форума да не толерират нездрави поведенчески отклонения, защото насреща имаме младо момиче, което е обект на фантазиите на автора. Не го надъхвайте, защото не знаем какво може да се случи. А ти, приятелю, се опитай да осъзнаеш проблема си. Не става дума за това, че не можеш да "сваляш". Никой мъж не "сваля". Обикновено нещата стават по взаимно желание. Осъзнай това, че си склонен към обсесии. Нарича се Обсесивно-компулсивно (ананкастно) личностово разстройство. Прочети в нета за него и ще се разпознаеш. Лечимо е, между другото. И остави момичето на мира!