Не знам какво се случва с него
Здравейте, и двамата сме на по 24 години, познаваме се от 2 години, бяхме най-добри приятели, от 1 година сме заедно и от 6 месеца живеем на семейни начала. Всичко това го казвам, за да се знае, че го познавам достатъчно добре, за да констатирам, че има драстична промяна в поведението му. Преди имаше живец, излизаше му се, обичаше да се забавлява, а сега по цял ден иска да си стои вкъщи, да спи и да гледа филми. Все ме изкарва, че за всичко съм виновна и иска да ми отмъщава. Мога да дам пример, правя му съвсем малка забележка, а той започва да ме обижда и казва, че по тоя начин иска да ме накаже и на мен да ми стане гадно. Когато имаме проблем помежду ни, иска да се обажда на негови приятели, роднини, за да кажат мнението си кой е прав, а аз му казвам, че това е между нас и ние трябва да си го решим. Много често се тръшка и избухва за несериозни неща. Държи се много инфантилно, а преди не беше такъв. А за секс не може да става дума, на няколко дни се сеща и всеки път трябва да се съобразяваме с неговите нужди. И тук не става дума за секс, а за интимността помежду ни, на моменти пак го чувствам като приятел, не иска да ме докосва или да ме гали, защото съм щяла да се възбудя, а на него не му се искало. А когато ме докосва и гали го прави с нежелание и без страст. Казва, че ме обича, желае и иска да бъде с мен. Усещам любовта му, но не знам дали е такава каквато трябва да бъде. Тук съм за съвет, подкрепа или каквото и да е. Моля хора помогнете...

Коментари

1.   Любов? От всичко, което си написала човек си вади извод по-скоро за жалко паразитиране, нищо друго. Самата ти се залъгваш за чувства от негова страна
И бъди сигурна, че никога не познаваш достатъчно един човек. Защото не знаеш този утре каква глупост ще ти сервира

2.   Моята приятелка беше същата. Емоционален вампир, егоист. Оставяй го.

3.   Здрасти, предполагам, че е уморен, стресиран и депресиран. Обикновено, когато човек не се възстановява добре и не е отпочинал, тялото му изпраща сигнали да намали активността, да не се движи много, да не излиза, да не хаби енергия, появява се депресия, подтиснатост и подобни. Когато е в такова състояние на необходима почивка, човек е особено чувствителен към негативен подход, критики и претенции и реагира на такива неща избухливо и агресивно. Либидото също спада. Това са признаци на преумора, недоспиване, недохранване.

4.   Това си е чист признак на неуважение, според мен ако обичаш обичаш във всички състояния. Само мъжете ли имат проблеми на жената живота е цветя и рози нищо не й се случва на нея, но тя трябва да мълчи.
За мен сте си от доста скоро за да го познаваш както ти казваш 2г не са време. Замини за някъде за седмица примерно да речем за малко да остане без теб. Много зависи и наситеността на връзката ви- дали сте често заедно и такива неща. Отдръпни се за малко от него ако след твоето завръщане не промени отношението си- не е бил за теб