Мъжа само секса ли търси или..?
Какво ще Ви е мнението, ако даден мъж изявява много желание да ви вземе телефона, да се виждате, да ви говори мили неща, накрая се озовавате под чаршафите и всичко пак е повече от хубаво. След това малко той започва да се променя.. Спира да търси толкова често жената, но пак се виждате де. Пак спите заедно, пак говори хубави неща. И в един момент все едно започва да търси жената само за спането. Не е толкова мил изобщо; не търси толкова вниманието и. Знае, че жената е сериозна, както и той уж така играеше. И какво се случва сега? Накъде отива всичко? Да допълня: проблема със сигурност не е в секса, защото в случея и двамата са активни. Не е проблема в разговорите, защото винаги има какво да си кажат. Къде е проблема? Мъжа просто е искал да се пробва и какво? Това ли е? Външността не я споменавам, защото хем жената е достатъчно желана, хем мъжа. Къде е грешката в цялата работа? Ако някой може да даде отговор, който може да разясни в такава ситуация какво се прави, моля, заповядайте.

Коментари

1.   такива привличаш

2.   А какво да търси, така и не каза?

3.   Първо трябва да се опознаете и да проверите дали ви носи удоволствие времето, прекарано с другия, дали се чувствате по-добре с него или сами, или с някой друг. После да идват интимностите. Западният модел не работи в България.

4.   Не те харесва достатъчно като човек.

5.   Е, не разбрах! Първо ти взе телефонния номер и после " се озовавате под чаршафите и всичко пак е повече от хубаво". И колко часа минаха между двете действия? Или пък първо беше: " Се озовавате под чаршафите и всичко пак е повече от хубаво. " и ти поиска номера за да си му "подръка" и да те включи в списъка на лесните?!

6.   Защо да купува кравата като млякото е безплатно?

7.   Съвсем елементарно. Опознал те е и не му харесваш.

8.   Много малко детайли даваш. До човек си е. Някок търсят само секс, други сериозна връзка. А да ти кажа има ги много дето не искат само секс, но не искат и официална връзка. Нещо е така, хубаво им е с теб, ама ако сте гаджета вече няма да може да сваля други мадами и не сика да си губи свободата.
Има такива с дето уж сериозно го караш пък нищо не става, а други с които уж само секс, пък после вземат да стават сериозни нещата.
Предполагам че може би като човек не му допадаш достатъчно. А може и да му допадаш, но да не иска да се обвързва и затова се дистанцира.

9.   Освен секс, на мъжа често му се налага да търси и чорапите си също.

10.   Не е нужно да те е взел за лесна, както някой каза по-напред. Може и наистина да те харесва. Просто си има приятелка/жена и взима от теб, каквото може, без да ти създава илюзии за общо бъдеще.

11.   Една жена не трябва да се предлага на тепсия. А в случая ти си го направила... Започнало е много прибързано, затова и краят е бърз.

Ме

12.   Освен че "жената" си ти и не ти стиска дори и да признаеш, грешката е че се връзваш на такива хора.

Разкрачила си се веднъж, вече си ясна. "Мъжът" (както другите 7,000,000,000 души) търси онова, което иска - този търси *****, не знам за другите 3,500,000,000. Явно е време да изоставиш въпросния и да намериш някой малко по-стойностен. Няма да е зле и да пораснеш малко (не мога да повярвам, че тук пишат възрастни с манталитет на 5-годишни).

13.   Не знам за разкрачените жени, ама мъжете сте па толкова нищожно лесни, че специално на мен даже не можете да ми станете и интересни Говоря точно за вас български ми събратя
Жена 40