Секса изчезна
Здравейте, заедно сме от близо 10 години, имаме дете на 3
До преди да се появи детето имахме редовен полов живот след това намаля, а сега от година вече тя не желае секс. Дреме заедно но без секс.
Когато повдигна темата, тя само ми казва дай ми време...
Всеки път когато си поискам, винаги измисля нещо...
Иначе много се обичаме. Но връзка без секс няма бъдеще!

Коментари

1.   Тя се пука с друг ве. Кьорав ли си?

3.   Секса не се иска, той се взема! Да сте видяли петел да се моли на кокошка? Няма не искам, няма недей, щом се е съгласила да заеме мястото до тебе, е длъжна да те разтоварва. Като не иска, да освободи мястото за друга. После мъжете изневерявали, ето защо!

4.   Има друга, не знам иначе дали цяла година ще предпочита мастурбация пред секс, освен ако няма друга.

6.   А дете от нея искаше нали? Еми, сега като има дете вече не и е до теб - да беше помислил по-рано. Не сте само вие, масово се случва това след раждането на дете, просто повечето двойки не си го признават. Жената почва да се изживява все повече като майка, вниманието и е погълнато от всякакви занимания с малкото, грижи и задължения, които абсолютно не са секси и в резултат и самата тя спира да се чувства женствена и секси.

Ако искаш да промениш нещата задължително трябва да се погрижиш да може да давате малкото на някой за по-дълго време и да оставате само двамата. Заведи жена си някъде за един уикенд, изведи я на среща и романтична вечеря без детето - просто да се почувства и тя отново човек и да и дойдат нормалните желания. Погрижи се и да има тя възможност за лично време през седмицата без детето - поне за по няколко часа, да може да отиде да си купи някаква хубава дрешка, да се поглези, да си направи някаква разкрасяваща процедура - изобщо неща, дето ще и припомнят, че е преди всичко жена :)
Детето надявам се поне не спи при вас в стаята или?

7.   "Иначе много се обичаме" Ми ти си го казваш - обичате се ама "иначе" ;)

Има друг. 1000000%

8.   Ти гледай да си гледаш добре детето.

10.   Хаха, братленце. Първия коментирал ти го каза и аз също ти го потвърждавам. Ебе се с друг на 99 % съм сигурен. Ако не е почнало то ще започне много скоро. Говоря ти от опит. Оправданията са с цел замазване на очите. Бягай далече и недей се рови да видиш истината, щото аз така направих и такива неща видях, че ако не бях здрав с психиката можеше да съм в затвора ;). Трудно е, но се преодолява. Ако сам я скъсаш е по-добре повярвай ми. Жени има 3 милиарда, курви много, почтенни курви много, свестни рядко. Move on. Само не й падай да й се молиш и да я питаш защо така става щото зад гърба ти какви ги върши и как ти се хили си нямаш идея.

М. 22 г.

11.   От автора
1. Не се пука с друг, гаранция! Под 24 часова наблюдение е!
3. Аз не обичам да насилвам, секса трябва да е желан от двамата за да му се наслади. Затова сме хора а не животни.
4. Не разбрах, питаш дали аз имам друга?
6. На шопинг ходиме 3-4 пъти в седмицата, после ресторант. Пътуваме 2 пъти в месеца. Бабите помагат с детето, то не сте при нас има си стая. Няма нещо да е поискала и да не е получила. Последно и купих кола за 150 хиляди... пак не иска секс...
8. Детето си гледам отлично, получава всичко, плюс цялата любов на света.
10. Да избягаш е най лесно. Аз пък точно искам да видя истината, жени има. Аз нямам проблем с това, имам преднина

12.   Как става това искане и молене за секс не ми е ясно и дано не ми се расзясни никога? По разписание ли по договаряне ли?
Омъжена съм от 12г и не ми се е случвало мъжа ми да ми се моли, правим го редовно когато имаме възможност дори повсяко време на деня. Разбирам по погледа му кога му се иска. Дами като не искате секс не се омъжвайте стойте си стари моми, не забравяйте, ще той е част от задълженията ви като съпруги. Разбирам понякога може и да нямате желание, постарайте се малко. С съпрузите си нямате желание, но когато си хванете любовник нямате насищане.
После любовниците и съпрузите били виновни.
Ж32

13.   Странно е цяла година да не иска да прави секс. Когато децата са малки, умората е голяма, сексът наистина се разрежда, нормално е, но пък чак цяла година да не правите??? Поговорете си сериозно каква е причината. Има и здравословни причини понякога,при проблеми със щитовидната жлеза може да има отражение на сексуалната активност.При всички положения трябва да се обърне сериозно внимание, защото така няма да можете да продължите като семейство още дълго.Без секс бързо се стига до категоричен и непоправим край на връзката.

14.   Мойта е същата. Роди и край. Толкова й беше. Не чак съвсем да не иска, но 2-3 пъти в месеца и то по възможно най съкратената процедура не е нито достатъчно, нито нормално за мен. Молил съм, дори веднъж се разплаках от болка и обида, няма прошка братче. Когато дойде неизбежния простатит, с него ми дойде и акъла в главата. Да си е асексуална колкото си иска, аз отказвам да жертвам здравето и живота си. По един брой са, втори не са дадени. Реорганизирах си живота, намерих си любовница (великолепна жена) и постигнах баланса, който ми е нужен.