Просто споделям
Здравейте,

Пише Ви мъж на 27 години, който на скоро приключи 3 годишна връзка по собствено желание. Малко предистория - от голям морски град съм, преди доста години се преместих в столицата за да търся по-добър живот. Първите години всичко беше доста на нагорно и трудно. Живях с 200 лв на месец на общежитие, нямах кола, а от лекции не оставаше време за нищо.
Превъртаме 5 години - завърших, осигурих си стабилна работа, собствено жилище, хубава кола, единствения минус е, че качих малко килограми, но не нещо чак толкова фрапантно. Тогава заживях заедно с едно момиче, с което се запознах в родния си град - то се съгласи да дойде в София, въпреки, че не се познавахме толкова добре за такава стъпка.
Превъртаме 3 години - в крайна сметка реших да се разделя с нея след множеството и изневери, пълното и неуважение и липсата на нормално отношение към мен.
Дадох на тази жена всичко, от което има нужда - помогнах и да си намери много добре платена работа, не съм искал пари за сметки, наеми, гориво и така нататък. Всеки уикенд бяхме извън града, лятото по 3-4 пъти на море в чужбина, зимата обикаляхме всички курорти. Цялото ми свободно време го инвестирах в нея. Плащах сметката в ресторанти, барове и заведения. Нито секса ни е куцал нито и е липсвало внимание от моя страна. Обичах я много силно и може би още я, дори след толкова месеци и навярно за това пиша тази история.
След всичко това се чуствам изхабен, все едно нямам както повече да предложа в евентуални бъдещи връзки. След като си дал всичко и не се е получило, явно не съм достатъчно интересен. Просто споделям.

Коментари

1.   Не бъди черноглед. Кой каквото има в себе си, това дава. Ти си бил човек, дал си. Явно просто тя не е била способна да го оцени. Хубаво, че не си скъперничъл не само откъм материално, а по-важното желание и усилия да я радваш, макар и края на историята да е такъв. Вярвам, че тези случки ни учат нещо. Урока е внимавай на кого даваш! Аз съм млада жена наскоро ми се случи да разбера, че давам твърде много от себе на някой, който не го заслужава и не би дал и една 10-та за мен от това, естествено приключихме. И да, горчи ми, че не получих същото от него и не говоря за материални неща, но не съжалявам. Защото бях човек и защото съм такава, не съм устроена само да вземам. И ти не съжалявай. Светът има нужда от хора, които дават, тези които само протягат шепи да грабят са преддостатъчно.

2.   Просто си попаднал на неподходяща жена, която не те е оценила. С времето ще се научиш да отсяваш използвачките. Успех!

3.   Еееей пичаго,
Ти си нямаш на идея, колко голяма услуга ти е врътнала бившата... Радвай се бе!
Какво си заревал? ! Жал ти е за кинтите, които си потрошил за тая? Споко бе брато. Кинти се правят и все някоя кобра ше ги харчи. Споко :)
Хващай се в ръце. Тегли и една путка майна и си гледай кефа.
Представи си бедното копеле след теб, който трябва да покрива нормативите и нивата, които си и създал. :)
Да ти имам проблемите... Бих дал всичко да съм ти на годините, ама с този акъл ;)

Живота е пред теб. Събрал си ценен опит, каква не трябва да е една жена. Следващия път ще знаеш как да се държиш и да си по-взискателен. Не винаги, който плаща яде баницата. Понякога я яде лудия Асан... ;)

Горе главата и успех! ;)