Парите или външния вид?
Напоследък само жени ми пращат следния колаж:
"Всяка жена би избрала 6 коли, вместо 6 коремни плочки. Така че излизай от фитнеса и отивай да работиш".
Какво мислите по въпроса?

Коментари

1.   Зависи каква жена си търсиш, ако я искаш само заради секса е така, но ако не искаш тя да е с теб само заради парите си е друго....

2.   Не мисля, че е буквално. Жена съм, но дори да има жени, които разсъждават така, не вярвам, че ще го заявят толкова открито. Мисля, че по-скоро ти намекват, че си прекалено суетен от към фигурата си и прекарваш твърде много време в залата. Жените харесваме мъже със пооформени тела, факт. Но вманиачените дето говорят само и единствено за тежести, мускулите си и диети, вярвай ми, отегчават ни до смърт. По-добре да си хванем някой пухкавичък мъж, който има разнообразни интереси и ще имаме за какво да си приказваме с него. Опитали са се да ти го намекнат деликатно, макар и несръчно и несполучливо.

3.   Ми вярно си е. Меркантилни ку**и, не се намират истински жени напоследък.

4.   Вие нормални ли сте? Шест коли!? Хора, това са застраховки, гориво, ремонти, винетки... хайде без такива. Работете, това означава, че сте млади и здрави. Браво, само така! И плочките ми се струват най-секси, когато са правилно залепени в банята.

5.   Много ясно че трябва се бачка, семейство с коремни плочки не се създава и развива.

6.   По принцип не съм фен на нацепените батки, но определено външния вид за мен е по-важен, дори и от парите. По конретно лицето.

7.   Ако имаш красиво лице парите нямат значение. Това за парите е измислено от грозниците.

8.   Айде нека и аз (автора) да си изкажа мнението.
За колажите не ми пука, защото съм взел решението за себе си - тренирам и се грижа за външния си вид повече отколкото изкарвам пари. Това означава повече секс, пък пичовете с парите нека си ги харчат, лесно е една жена да се омъжи за някой заради пари и после да му изневерява с готин любовник. Това си е класика в жанра.

9.   Не съм жена, но доколкото знам Тръмп не е толкова желан, колкото Клуни например. А първия има и пари и е високо в йерархията, че и е известен. А втория има по-малко пари (освен това няма мускули и не е млад), но има харизма и е чаровен.

10.   И аз гласувам за Клуни!

11.   тръмп е мега гнусен чичка

по темата: важно е да се поддържа един мъж; не чак да е нацепен батка, но не може и да е плужак; ако изкарва малко пари е важно да може сам да си покрива всички разходи, а не да иска на заем или от родителите си или от мен; също и да не се мачка от други мъже, които изкарват повече; да е позитивен, с позитивно мислене, да има сремеж да се развива професионално, но и да има време за нас двамата да се забавляваме и в леглото, и навън с приятели.

12.   Мисля, че най-напред, един мъж трябва да бъде себе си. Тоест, да си занимава с това, което му харесва заради него самия, а не за да се хареса на жените.
Крайностите не са хубаво нещо. Тъй че нито фитнес манияк, нито работохолик. Човек трябва да бъде уравновесен.
Освен това, аз като жена не избирам мъжете в зависимост от това дали имат плочки или коли. За да ми хареса някой трябва да ми хареса той като цяло: привлекателен, интелигентен, да се поддържа, да има амбиции, да си поставя цели в живота, характер, чувство за хумор, сексуална съвместимост, да бъде благороден... Много неща.

14.   ЗА прилично поддържаните и финансово отговорни мъже.

Не е гот да наблюдаваш нацепен симпатяга, който няма 2 лева в джоба, понеже дава всичко, което изкарва, за пилешко филе и добавки. Същевременно иска да има до себе си стойностна жена, която "да не гледа само външния вид", да му бъде опора и да не го изостави при следващия по-нацепен кандидат. Как да стане това обаче? ! Ами, няма как. Инвестирайки само и единствено във външния си вид, ти даваш подсъзнателна индикация на жените, че не ставаш за сериозно обвързване и семейство. За чук и бег - може би.

Не е гот и да спиш с мъж с пари, отпуснал голямо шкембе, с дъх на люти чушки, който никога в живота си не е чувал за протеини или лежанка. Или с такъв, който те възприема като част от мебелировката, понеже е зает да "прави бизнес".

Но това, в края на краищата, са стереотипни картини, целящи да покажат, че не бива да изпадаме в крайности нито по отношение на финансите, нито по отношение на външния вид. Всичко с мярка, в това вярвам. Повече човещина, по-малко егоизъм.

Ж, 24

15.   Каквото и да си говорим, парите придават красота. Богат грозен няма!

16.   "Всяка жена би избрала 6 коли, вместо 6 коремни плочки... ".

Аз като жена ще перифразирам така: "Лично аз избирам 6 целувки, вместо 6 коли. Така че - обичай ме! "