Обичам го въпреки всичко
Здравейте читатели. С времето бях забравила за този сайт от който преди не излизах, но ето че на скоро търсейки интересна статия пак го открих (и се зарадвах до някъде). За пръв път пиша история тук и дано не ви се стори глупава, претрупана и неразбираема. Ето я и самата история: Живея и работя извън България вечепочти 2 години. Дойдох съвсем случайно уж на гости за 10 дни, а останах вече както споменах почти 2 години. В началото не ми харесваше тук, нямах приятели, работа, не знаех езика имах само подкрепата на майка ми, но някак не ми стигаше. Тя направи всичко возможно да ми покаже града, след работа идваше с мен на разходка въпреки че беше изморена просто не ме оставяше да скучая. Скоро след идването ми ме записа в малка група по народни танци, с които от малка се занимавам и идваше с мен. Не беше нещо голямо, но нали ме откъсваше от самотното ежедневие, за мен беше разсейка, нови хора и минаване на времето. Там се запознах с много хора включително със сегашния ми приятел. Майка му и жената водеща курса ме харесали много и дай да ги запознаем младите... Той тъкмо се бе завърнал от България и също като мен нямаше кой знае каква компания за излизане. Допаднахме си от пръв поглед и още на другия ден дойде да ме вземе и пихме кафе, след което изкарахме целия ден заедно в мола. Вечерта си обещахме че пак ще се видим и още на другия ден пак дойде пихме кафе хапнахме и той отиде на работа. Срещите ни зачестиха, но аз здраво се държах не исках връзка, а просто някой с който да се чувствам добре, но той бе по - настоятелен от мен и на рожденния ден на нашата хореографка обяви че сме заедно и е много щастлив от този факт. След само 2 месеца ме убеди, че поради разстоянието помежду ни и факта че цял ден шофира (такава му е професията) иска да се преместя да живея е тях с майка му, която дотогава ме обичаше като родна дъщеря. Зарадвах се и вечерта го чаках с готов куфар и блясък в очите от щастие. Чувствах се обичана и желана за пръв път. Дотук добре, но...
Той започна да закъснява вечер, а като се прибереше пипваше чашката, хапваше на бързо и в леглото. Аз бях като вещ в дома му, Все едно ме нямаше там. Спряхме да излизаме, а когато излезехме за малко той не спираше да мрънка и нервничи. Помислих си че ще е така само през седмицата, но уви - събота и неделя също ги проспиваше, а мен ме пращаше при комшийката за кафе и да му се махна от главата за да се наспял на спокойствие. След месец на мен ми писна и една вечер след поредния скандал си събрах нещата и опитах да си тръгна, но той ме спря. Оправиха се нещата за две седмици и после пак същото. Една вечер ме заведе при братовчед си който живее на близо правихме си барбекю, играхме си с кучето му изкарвахме си страхотно до момента в който моя приятел отиде до WC и неговия приятел ме попита " ти какво правиш с тоя покойник " та той е заклет наркоман и няма грам мозък... Усмихнато му казах че не вярвам, а той допълни "сега ще ти докажа" и извади малко пакетче с бял прах. Пита ме пробвала ли съм отговорих, че с наркотиците съм на вие и нито искам нито съм пробвала. Показа пакетчето на моя приятел, а на него моментално му светнаха очите. Пред очите ми двамата се дрогираха аз седях и не вярвах в какъв човек съм намерила да се влюбя като взема под внимание че аз съм на 23 и той на 37 вече. На тръгване от там му заявих че това е последната ни вечер заедно и той се разплаща като обеща че повече няма да пипне само и само да останем заедно. Съгласих се обичах го и не можех да го оставя така лесно с порока му без да знам какъв проблем си навличам. След време се скарахме с майка му и изведнъж усетих, че тя вече не ме търпи. Исках и излязохме на квартира заедно с него, но и там не свършиха проблемите. След работа редовно посещаваше бара под нас и вкъщи ми правеше пиянски скандали. Пиеше дрогираше се редовно с приятелите си и си пръскаше заплатата по машинки в баровете. След три месеца търпение и след като обра едно вечер парите и телефоните и излезе на мен ми преля чашата станах и си тръгнах. Пак не се разделихме, виждахме се тайно от всички карахме се, но продължавахме да се обичаме. Майка му много ни попречи, вкара и негова братовчедка и хореографката ни между нас. Но нищо... В България се прибрахме началото на септември с нагласата да поживеем там малко далече он тук всичко. И там проблеми с негови уж добри приятели направиха му клопка биха го и му взеха всичките пари. Върнахме се тук на нищото. Без пари, работа и дом. Майка ми категорично отказа да живеем заедно и хайде хоп старата песен на нов глас. Той при неговата аз при моята и се виждаме през уикенда. Неговия братовчед му говори против мен той повярвал и една вечер след поредното ми звъните той ме блокира. Стана ми много тъжно дадох прекалено много в тази връзка, а той вярва на хора които говорят и не ме познават. Още същата вечер отидох да го попитам защо така прави и на какво се дължи, а той ми наговори куп глупости и лъжите на онзи глупак. Стана ми още по болно. Сега заради моя инат уж пак сме заедно но той доста ме наказва незаслужено със студенината си. На въпроса ми ще бъдем ли заедно той ми казва не знам времето ще покаже. Не искам да му падам на колене, но ми е доста отчаяно в момента. Не искам заради някакви лъжи да го загубя. Виждам че е объркан и изнервен, но го обичам вложих прекалено много в тази връзка. Дайте ми съвет моля и не ме критикувайте, знам че отстрани изглеждам глупачка, но няма да сменям цял живот мъжете без да се боря за човек който наистина обичам и държа на него. Благодаря ви!

Коментари

1.   А ти баща имаш ли? Виждам че ти липсва бащинска любов и мисля че я търсиш във въпросният ти приятел. Млада си и ме е яд, че нямаш приятел до теб, който да ти отвори очите.
Ти не обичаш въпросният г-н, а обичаш идеята да си с него. Надявам се да срещнеш някой на твоите години(може и малко по-голям, но не с повече от 5-6г)и да се влюбиш в него и той в теб. Въпросният приятел който си мислиш че имаш, чисто и просто вижда млада мацка и те прави на нищо.
Бърз въпрос-ами ако беше на твоите години и се държеше по този начин, какво би сторила?? Отговори си, честно и бягай от този. Всеки иска жена която да се бори за него, убеден съм че ще срещнеш някой друг!

2.   Луда ли си бе жена, на 23 си я се стегни махай го тоя и си намери свясно момче!! Той няма да се промени разбери това нещо говоря ти го от личен опит. Взимай се в ръце

3.   От авторката до коментар #1: имам и баща и майка, но израснах без тях те заминаха за чужбина, когато аз бях едва на 6 и след 4 години се разведоха...
П. С. Благодаря ви за отделеното време!